Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

KSIĘŻA ZMUSZAJĄ W SZKOŁACH DZIECI DO CAŁOWANIA TRUPICH SZCZĄTKÓW

Jest to tytuł nadany przez użytkownika facebooka, który na swoim profilu umieścił taki oto tekst i foto:

 

To się nie mieści w głowie! Wróciliśmy do średniowiecza.
W całej Polsce w publicznych szkołach dzieci są masowo zmuszane przez księży do całowania części ciała zmarłego człowieka.

Od szkoły do szkoły podróżują przez cały kraj tzw “relikwie św. Stanisława Kostki” czyli części ciała wypreparowane z trupa. Szkoła do której dotrze przesyłka spędza dzieci na sali gimnastycznej gdzie czekają księża którzy zmuszają dzieci do całowania trupich szczątków.

Setki dzieci zlizuje z relikwi ślinę innych osób, jak się to ma do profilaktyki zapobiegania chorób zakaźnych?

Witamy w Polsce 2018 roku. Dewocja, ciemnogród i powszechny brak poszanowania dla konstytucyjnej zasady rozdziału państwa od kościoła.”

 

 

To właśnie duch religijności powoduje wyłączenie umysłu rodziców i brak zdrowego rozsądku. Ten bałwochwalczy stosunek do kapłanów zaślepia masy ludzi. Żaden z katolików nie poddaje tego racjonalizacji.

 

W ogóle skąd takie praktyki? Jest to szeroko zakrojony kult śmierci. Czarne sutanny, Jezus wiecznie ukrzyżowany, kult zmarłych i wiele innych praktyk ro wszystko składa się na propagowanie śmierci a nie życia.

Pan Jezus przyszedł z Dobrą Nowiną. On pokonał śmierć, a nie wystawiał ją na piedestał.

Przykro mi, że tak wielu katolików daje się zwieźć.

 

Poniżej link katolicki:

 

Peregrynacja relikwii św. Stanisława Kostki w Diecezji Ełckiej

Updated: 7 czerwca 2018 — 09:49

9 komentarzy

Add a Comment
 1. Moja mama i babcia są katoliczkami i nawet one twierdzą że to obrzydliwe.

 2. Jakie to jest obrzydliwe,już pomijam niebiblijność,ale całowanie trupa tak samo jak np.picie krwi to jest godne jakiegoś barbarzyńskiego Słowianina/Germanina/Wikinga z X wieku albo satanisty a nie cywilizowanego Europejczyka

 3. Stanisław Kostka tym m.in. się umartwiał.jakie życie,gdy sie nie zna prawdziwej dobrej nowiny o Jezusie.
  https://www.vice.com/pl/article/qby5y3/stylowa-opus-dei

 4. Przypomniały mi się stare dobre czasy gdy podstawówka była jeszcze 8-letnia i na lekcje religii chodziło się do salki katechetycznej przy kościele.

  To były fajne czasy choćby dlatego, że jako jedyny w historii całej szkoły… nie zdałem z religii i ksiądz postawił mi 2 na koniec roku.

  Oczywiście to nie miało wtedy żadnego znaczenia ale mina ludzi była bezcenna.

   1. po prostu wykazałem wybitną odporność na naukę różańca. Ksiądz postawił 2.
    Potem rozmowa z dyrektorem. Dyrektor czerwony z krwi i kości śmiał się ale powiedział, że trzeba zachować pozory ponieważ wszyscy żyją w dobrych układach więc przez wakacje musiałem chodzić do zakonnic i zaliczać ów różaniec.
    No koniec końców i tak…. nie zaliczyłem.

 5. Piotrze, mógłbyś zrobić sobie kanał na YT i nauczać. Zachęcam do tego 🙂 Chętnie posłucham co masz do powiedzenia live. Blog to banał. Garstka czytających.

 6. To moze powinny jakieś służby tym się zainteresować: sanepid, prokuratura, czyżby tych w sutannach prawo nie dotyczyło jednak na podstawie afer pedofilskich wyciagam wniosek że jak trzeba to mozna ich rozliczyć, A co dotyczy trupa w zakonie jest ; kto by sie dotknął trupa bedzie nieczysty przez 7 dni.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: