Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Cleo – EVA ft. Mesajah

Jeśli ktoś myśli, że teledyski, okładki płyt i słowa tekstów znanych zespołów, wokalistów są li tylko inwencją własną tychże ludzi, to bardzo sie myli…

Tytuł songu nawiązuje do raju a pewnie i n ie przypadkiem zaproszony został wokalista o pseudonimie Mesajah (mesjasz? )

 

 

Zaczyna się prowokacyjnie: płaska ziemia, raj, mowa o Bogu.

 

 

Po za oczywistymi elementami biblijnymi jest to kpina z planu Bożego dla mężczyzny i kobiety. Miłość sprowadzona do seksu jak to zwykle. Po takim teledysku naiwni ludzie podchwycą wyuzdanie i cielesność jako normę nazywaną tutaj błędnie miłością:

 

“być tak blisko to nie grzech
masz to
ja mam to
nie odbieraj sobie mnie
być tak blisko to nie grzech

jestem jak Ewa, Ewa”

 

Do tego seksownie w rozumieniu świata, bo nie moim (totalny kicz) ubrana kobieta kusi mężczyznę aby poszedł za nią.

Celem bycia ze sobą nie jest cielesność, ale założenie rodziny:

 

“Bądźcie płodni i rozmnażajcie się, abyście zaludnili ziemię i uczynili ją sobie poddaną”

 

Niestety, ale młodzi ludzie bo to głównie do nich skierowany jest ten atak szatana, poddają się temu podświadomemu przekazowi kierując się seksem, a nie moralnością kandydata na założenie rodziny i dalej to juz jest droga przez mękę. Albo aborcja – jeden z celów takich songów  szatana – albo rozwód.

 

Ta niby Ewa wygląda ale jak Jezebel, a nie jak Ewa. Wymalowana gdzie się da jest tak naturalna jak jej zmodulowany głos.

 

Interesującym jest wejście podmiotu jakim jest niejaki Mesajah będący Adamem. Gra on tutaj drugie skrzypce, aczkolwiek czyż nie jest to oswajanie z mesjaszem na którego czekają Żydzi?

 

Takich teledysków będzie więcej. Są one kierowane głównie do nastolatek. Naiwnych nieświadomych, wychowywanych w nie biblijnych rodzinach dziewczyn.

Gra seksem ma przysposobić posłusznych młodych  Achabów do poddaństwa.

 

Info o teledysku przysłała Daria. Dziękuję

 

 

Updated: 7 czerwca 2018 — 09:20

11 komentarzy

Add a Comment
 1. a mesajah to jeden z artystów reggae ma taki pseudonim.

  1. to wiem, ale to chyba nie przypadek że wystąpil razem z Cleo w teledysku o raju, Ewie ktoś o pseudnimie, którego anagram pochodzi od mesjasza.
   podobnie jak kaplea metalowa:

   https://pl.wikipedia.org/wiki/Messiah_(zesp%C3%B3%C5%82_muzyczny)

   1. raczej nie :)TaK jak napisałeś wcześniej przekaz jest skierowany do młodych ludzi, którzy o Mesjaszu nic nie wiedzą i od bardzo dawna obraz “mesjasza” sprowadzany jest do standardów wyluzowanego pięknego mężczyzny często sie mówi ze palącego zioło.Taki przekaz religijny widziałam od wielu lat w muzyce reggae.

   2. Jeżeli znasz muzykę Cleo to ma ona także bardzo ciekawą piosenkę “ciekawą” hiper himera.Teledysku niestety nie ma ale tekst mówi dużo. Moim zdaniem te dwie piosenki sie wykluczają i artyści często tak robią że jedna płytę mają o takiej brawie a drugą o odwrotnej.Robione jest to po to żeby trafić do różnych ludzi.

 2. Jeszcze zauważyłam krzak marihuany w aureoli.

  1. no właśnie , to taka autoryzacja trawki, życia w grzechu

 3. czaszka z wody 3.25 sekunda mniej wiecej

 4. Widziałam, nie dość że tekst nie ma jakiegoś w miarę ładu i składu, to jeszcze ich wygląd…
  Same plenery jak plenery (choć krzaki to tu niezbyt), ale wygląd wokalistki i… Aż się zdziwiłam jak zobaczyłam kto towarzyszy tej pani w utworze- “Każdego dnia” i “Wolne” tego wykonawcy są jeszcze całkiem do zniesienia…ale to?to już jest jakiś kurde dramat…

 5. Tutaj zło jest wyeksponowane jako coś naturalnego,pięknego i zachęcanie do jego czynienia jest iście urokliwe,jak np w wielu bajkach dla dzieci,lecz kto zło nazywa dobrem…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme