Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Papież Franciszek nakazuje białym kobietom rozmnażać się razem z muzułmanami.

Papież Franciszek porównał Jezusa Chrystusa do przywódcy islamskiego terrorystycznego kultu śmierci i zasugerował, że chrześcijańscy misjonarze mają wiele wspólnego z członkami ISIS podczas szeroko zakrojonego i szokującego wywiadu, w którym otwarcie promował socjalizm i nakazał Europejczykom “. rozmnażać się “z muzułmańskimi imigrantami, aby przeciwdziałać” malejącej liczbie urodzeń “.

 

 

Dziś nie uważam, że istnieje strach przed islamem jako takim, ale przed ISIS i jego wojną o podbój, który częściowo wywodzi się z islamu “, powiedział francuskiej gazecie La Croix . ” Prawdą jest, że idea podboju tkwi w duszy islamu, jednak możliwe jest również zinterpretowanie tego celu w Ewangelii Mateusza, gdzie Jezus posyła swoich uczniów do wszystkich narodów, w kategoriach tej samej idei podboju “.

 

Papież przyznał również, że nie lubi nauki o historii Europy i ” boi się ” słuchania o ” chrześcijańskich korzeniach Europy“, ponieważ jego zdaniem historia Europy ma ” kolonialne podteksty.

To właśnie w tym wywiadzie papież Franciszek wezwał europejskie kobiety do ” zintegrowania ” muzułmańskich imigrantów z ich populacjami poprzez rozmnażanie się z nimi i przeciwdziałanie “malejącej liczbie urodzeń”, którą obwinia za samolubstwo białych ludzi.

 

Ta integracja jest tym bardziej potrzebna dzisiaj, ponieważ w wyniku samolubnych poszukiwań dobrostanu, Europa doświadcza poważnego problemu malejącej liczby urodzin ” – stwierdził. ” Rozwija się pustka demograficzna.”

Opinie papieża Franciszka są niepokojąco podobne do poglądów najwybitniejszego Imana Szejka Muhammada Ayeda, który twierdzi, że muzułmanie powinni wykorzystać kryzys migracyjny, aby rozmnażać się z Europejczykami i “podbić swoje kraje”.

Europa stała się stara i zgrzybiała i potrzebuje ludzkiego wzmocnienia … nie są motywowani współczuciem dla Lewantu, jego ludu i jego uchodźców … wkrótce, będziemy deptać ich pod nogami, z wolą Allaha ” – stwierdził. ” W całej Europie wszystkie serca są zachwycone nienawiścią do muzułmanów. Żałują, że nie jesteśmy martwi, ale stracili płodność, więc szukają wśród nas płodności “.

Damy im płodność! Będziemy z nimi hodować dzieci, bo zdobędziemy ich kraje! “

Papież Franciszek również zapisał się otwarcie, promując socjalizm w trakcie wywiadu.

Całkowicie wolny rynek nie działa ” – twierdził. ” Rynki same w sobie są dobre, ale wymagają też miejsca, strony trzeciej lub państwa, aby je monitorować i równoważyć.”

“Innymi słowy, [potrzebna jest] społeczna gospodarka rynkowa .”

 

Jak widzieliśmy Franciszek stosował mowę węża. Upraszczając jest on po stronie szatana. Komunizm i socjalizm jest satanizmem co widać po Szwecji, Norwegii, Wenezuelii i w całym świecie w mniejszym lub większym zakresie.

Niestety, ale zmierzamy do światowego komunizmu o czym ostrzegał adwentysta Walter Veith:

NWO – Nowy Porządek Świata wg prof Veitha

 

Niestety, ale film już wykasowano. Część adwentystów weszła w ekumenię z Rzymem o czy pisałem kilka razy.

Wydaję mi się, że to jest ten sam film co wykasowany:

 

 

ps

 

Mam zamiar napisać maile do wszystkich pastorów w Polsce chcąc się dowiedzieć po jakiej stronie oni stoją. Jak myślicie, jakie pytania powinny być zawarte w takich listach?

Chciałbym, aby to były ciężkie pytania. Na przykład: czy uważasz bracie, że obecny Izrael jest narodem Boga?

Czy dekalog jest nadal ważny?

 

 

 

 

 

Ciekaw jestem co to na pastorzy współpracujący z Watykanem, czyli generalnie większość.

Updated: 5 czerwca 2018 — 18:46

10 komentarzy

Add a Comment
 1. Nie rozumiem tego : nakazał Europejczykom “. rozmnażać się “z muzułmańskimi imigrantami, aby przeciwdziałać” malejącej liczbie urodzeń “. A przecież plan NWO dąży do tego by zmniejszyć liczbę ludności .

  1. Biali ludzie to najlepsza rasa ktora blokuje wdrozenie nwo.Duzo z nas ma zasady i wartosci moralne a muzole ich nieposiadaja. Kiedy dojdzie do wojny hybrydy(dzieci bialych i muzoli) stana po stronie ojca.

 2. Przecież przez tego”papieża”przemawia DEMON!!!

 3. “Mam zamiar napisać maile do wszystkich pastorów w Polsce”
  – Czy całe pismo jest natchnione przez Boga? A jeśli tak, to który przekład dokładnie i czy należy sięgać do języków oryginalnych.
  – Czy chrześcijanin powinien zwracać uwagę na staro-testamentowe zalecenie dietetyczne (wieprzowina, owoce morza)?
  – Czy chrześcijanin powinien oddawać dziesięcinę na cele lokalnego zboru?
  – Czy dary Ducha Świętego jak: uzdrawianie, wskrzeszanie, prorokowanie są jeszcze dziś oznaką działania Bożego, czy bezpowrotnie przeminęły i chrześcijanie nie powinni o nie prosić.
  – Czy chrześcijanin powinien udzielać się politycznie? – marsze, zbieranie podpisów, lokalne działania
  – Czy chrześcijanin powinien oczekiwać Królestwa Bożego tutaj na ziemi, czy też wiecznego życia w niebie?
  – Czy karą dla grzesznika jest śmierć, czy wieczne męki w piekle? Jeśli kara piekła -> kiedy ją rozpoczynają? Przed milenium czy po sądzie ostatecznym?

  .. pewnie by się tych pytań troche jeszcze nazbierało 🙂

 4. A Ty admiie tak bardziej pod naukę Adwentystów

  1. Niekoniecznie ale bliżej niż do innych.
   Choć w każdej denominacji widzę pozytywy.

 5. Wydaje mi się, że nie będą oni odpowiadać na maile, o ile w ogóle je przeczytają 🙁

  1. Niekoniecznie. Odpiszą Ci, którzy trzymają się kurczowo starego przymierza. Mazur odpisze szybciutko koledze.

   1. Mazur trzyma się Nowego Przymierza. Widzisz pomimo, że Twój komentarz nosi znamiona złośliwości odpowiadam ci, a sam dobrze przewidujesz, że pastorzy nie odpowiedzą.
    Trudno, tym samym udowodnią swą tyranię i monopol na prawdę

 6. Myślę, że przede wszystkim czy stoją po stronie świata czy Jezusa, tj czy uważają że Kościół katolicki, Onz, unia europejska to stworzone z Bożej inspiracji organizacje pokoju czy narzędzia satanistycznego NWO, taki wstęp do dalszych pytań, innymi słowy, czy wierzą w światowy antychrześcijański spisek który ma pokrzyżować Jezus.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: