Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Satanistyczny Wyrok Trybunału Sprawiedliwości UE: współmałżonek to także gej i lesbijka.

Kto dziś jeszcze mówi o czymś tak zamierzchłym jak Prawo Boże? Już chyba tylko garstka osób niezależnych od systemów religijnych, gdyż nawet pastorzy nazywają osoby przestrzegające Prawo Boże i dekalog nazywają judaistami.

Nie trzeba będzie długo czekać jak będą nazywać judaistami przeciwników małżeństwo homo. Teraz niektórzy jeszcze lawirują między Prawem a bezprawiem, ale nadejdzie taki czas, że wyłożą karty.

 

“Pojęcie “współmałżonka” w rozumieniu przepisów prawa Unii obejmuje współmałżonków tej samej płci – taki wyrok zapadł w Trybunale Sprawiedliwości UE. Jest on przełomowy.

Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej wydał wyrok, w myśl którego pojęcie “współmałżonka” odnosi się nie tylko do osób odmiennej, ale także tej samej płci. To z kolei oznacza, że polskie prawo będzie musiało przestrzegać na równi praw małżeństw homoseksualnych, gdy te korzystają z prawa swobodnego przemieszczania się.”

 

źródło https://kobieta.onet.pl/wiadomosci/wspolmalzonek-to-takze-gej-i-lesbijka-przelomowy-wyrok-trybunalu-sprawiedliwosci-ue/xlbtdnj

 

KTÓRZY Z POSŁÓW LUB PASTORÓW BĘDĄ PROTESTOWAĆ?

Czas pokaże. Zbliżamy się do wielkiej odsłony, Wszelcy fałszywi nauczyciele będą zdemaskowani.

Teraz sam jestem co raz bardziej sceptyczny co do pochwycenia przed Wielkim Uciskiem, ponieważ wszyscy zwodziciele nauczają włąsnie, że rapture będzie przed. Oczywiście może być i inne wyjście. Na przykład oni zostaną pozostawieni, ale to już nie nasza sprawa. My mamy walczyć do końca.

 

 

 

Updated: 5 czerwca 2018 — 19:13

8 komentarzy

Add a Comment
 1. Dokladnie. Wierzyć do końca, bez wzgledu na okoliczności. Ap.13 “Jeśli kto do niewoli jest przeznaczony, idzie do niewoli, 
  jeśli kto na zabicie mieczem – musi być mieczem zabity. 
  Tu się okazuje wytrwałość i wiara świętych.” 
  Ap.14 “Tu się okazuje wytrwałość świętych, 
  tych, którzy strzegą przykazań Boga i wiary Jezusa.”

 2. Jezus mu odpowiedział: Co jest napisane w Prawie? Jak czytasz? On rzekł: Będziesz miłował Pana, Boga swego, całym swoim sercem, całą swoją duszą, całą swoją mocą i całym swoim umysłem; a swego bliźniego jak siebie samego. Jezus rzekł do niego: Dobrześ odpowiedział. To czyń, a będziesz żył.
  Zapytał Go pewien zwierzchnik: Nauczycielu dobry, co mam czynić, aby osiągnąć życie wieczne?
  Znasz przykazania: Nie cudzołóż, nie zabijaj, nie kradnij, nie mów fałszywego świadectwa, czcij ojca swego i matkę swoją. (21) Ten zaś rzekł: Tego wszystkiego przestrzegałem od młodości. (22) A gdy to Jezus usłyszał, rzekł do niego: Jeszcze jednego ci brak. Sprzedaj wszystko, co tylko masz i rozdaj ubogim, a będziesz miał skarb w niebie, a potem przyjdź i naśladuj mnie.

 3. Nam nic się nie stanie ,gorzej będą mieć Pastorowie gdyż im za odmowę dania ślubu gejom czy lezbom ,będą pościninani na gilotynach.

 4. Cyt/ Teraz sam jestem co raz bardziej sceptyczny co do pochwycenia przed Wielkim Uciskiem

  Chciałbym Ciebie nakierować na NT i słowa Pana Jezusa.
  Na świecie ucisk mieć będziecie, ale ufajcie, Ja zwyciężyłem świat.

  Do kogo to Pan Jezus powiedział ? Do nie zbawionych, czy do zbawionych? Oczywiście że do tych drugich. Tak więc jest jasne że zbawieni będą mieli ucisk.

  Jasny przekaz. Tak więc nie być w niewiedzy odnośnie tej kwestii i się nie motaj więcej.

  1. Emilu, w tym cytacie ucisk ma inne znaczenie; nacisk ze świata, opór. Nie ma to sensu stricte apokaliptycznego

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: