Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Zbojkotowany przez media głównego nurtu (Radio Zet, RMF, TVN, POlsat) II MIĘDZYNARODOWY PROTEST PRZECIW PRZYMUSOWI SZCZEPIEŃ.

Oto treśc protestu:

 

“Czy pozwolisz żeby karano rodziców za troskę o dzieci? Za obronę ich zdrowia i życia odbierano im prawo do decyzji dyktowanej ich dobrem? To się dzieje teraz w Europie i na całym świecie!

Świadczy o tym boleśnie historia Alfiego Evansa okrutnie zgładzonego przez medyczną tyranię. Nikt nie może się czuć bezpieczny w starciu z urzędowymi procedurami opartymi na nieludzkiej ideologii i fałszywych statystykach.

Dyskryminacja, wysokie kary finansowe, nasyłanie policji, próby odbierania dzieci, uwięzienie w szpitalu…

Odpowiedzialni za to są ludzie, którym z łatwością przychodzi szafować cudzym życiem. W imię tego, co nazywają zdrowiem publicznym i rzekomą solidarnością społeczną – bez skrupułów odbierają wolność innym ludziom, mając w pogardzie ich podstawowe prawa.

Ilu tragedii trzeba, aby ludzie zrozumieli, że ludzka wolność i godność, a nie przymus, który je narusza, są fundamentem dobra nas wszystkich. Dobro ogółu nie istnieje bez dobra jednostki.

Dlatego właśnie tak bardzo potrzebna jest Wasza siła. Ta siła, którą pokazaliście rok temu gdy przez Europę i świat orzetoczyły się wielotysięczne protesty! Której nie można było przemilczeć i nie dostrzec!

Tej siły potrzebuje teraz nie tylko rodzina Alfiego i inne doświadczone powikłaniami szczepień, które stały się ofiarami bezwzględności i bezduszności urzędników medycznych!

Tej siły potrzebujemy teraz wszyscy!
Każdy z nas może się znaleźć na ich miejscu! Jeśli my nie staniemy w ich obronie, kto będzie bronić nas?!

Twoja obecność może zmienić bieg historii. Jakiego chcesz zakończenia?

2 czerwca 2018 r. o godz. 12:00 w Warszawie i na całym świecie odbędzie się II Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień. W tym samym czasie obchodzony jest światowy Dzień Świadomości Powikłań Poszczepiennych!

Więcej informacji www.stopnop.com.pl/protest

Protest będzie również kulminacją zbiórki podpisów pod obywatelskim projektem ustawy o dobrowolność szczepień www.stopnop.com.pl/tabela

Organizatorem jest międzynarodowa społeczność International Revolution For Choice oraz Stowarzyszenie STOP NOP”

 

 

Wstukuję sobie w google hasło:

“II MIĘDZYNARODOWY PROTEST PRZECIW PRZYMUSOWI SZCZEPIEŃ”

 

Pojawiają się takie oto wyniki:

 

 

Totalny bojkot.

 

Zazwyczaj przy tak dużych protestach pojawiają się na pierwszej stronie wszystkie systemowe w tym komercyjne media.

 

 

Tym razem cisza, choć był to jeden z większych protestów w tym roku w Polsce.

 


 

Wczoraj oglądałem spotkanie z Korwinem Mikke. wydawałoby się antysystemowcem. On i jego podopieczni bezmyślni ludzie wyśmiali zarówno sprzedaż dzieci jak i chemtrails a ok 8:00 Korwin mataczy obecność masonów w Polsce twierdząc, że Polska jest w strefie

 

“Wielki Wschód” rządzi w UE” – tak powiada Korwin. Niestety nic, ale to nic nie mówi o potężnym wpływie Jezuitów.

Popatrzcie, jacy ludzie znajdują się na sali? Od 30 lat niezmiennie na spotkania z Korwinem przychodzi młodzież między 17 a 25 lat. Starsi są marginesem. Każdy prędzej czy później mądrzeje.

 

Podsumowując, o pewnych sprawach nie wolno nikomu mówić. Szczepionki są na pierwszym miejscu ponieważ wiąże się to nie tylko z wielkim biznesem korporacyjnym ale i ludobójstwem.

 

 

Módlmy się o to, aby politycy pod naciskiem tych ludzi protestujących ugięli się i znieśli przymus szczepień. Pomóżmy tym ludziom. Wszak i każdy w nas ma dzieci lub będzie je miał.

 

Updated: 4 czerwca 2018 — 12:40

11 komentarzy

Add a Comment
 1. Pan Prezydent podpisał ustawę o obowiązkowym szczepieniu dziewczynek szczepionką przeciwko rakowi macicy, która czyni z wielu kobiet na świecie roślinki… Polska jest jedynym krajem na świecie, w którym wprowadzono obowiązek szczepień tą szczepionką 🙁

  1. szok!, ale ludzie szczęśliwi 500plus a teraz 250zl na szkole plus…a
   jeju oni działają jak szatan, przekupują pozornymi klorzysciami a na koniec smierc…

   1. Dokładnie tak czynią. Przekupują ludzi pozornymi korzyściami, a więcej wyciągną z ich kieszeni przez podatki i inne daniny, wzrost cen i opłat itd. itd. Szkoda, że ludzie dają się nabierać na takie chwyty.
    Pozorne korzyści kierują do dużych grup społecznych, takich, które dadzą profity w postaci głosów wyborczych, bo tak naprawdę ludzie ich niewiele obchodzą. Obnażył to protest niepełnosprawnych w Sejmie… dali im 130 zł. miesięcznie i koniec… zmusili do zakończenia protestu przez zakaz wychodzenia na spacer, zakaz otwierania okien, zamknięcie windy, która woziła do łazienek itp. Niepełnosprawni, to zbyt mała grupa, aby przysporzyć głosów poparcia. Ale chyba trochę się przeliczą, bo niezbyt ciekawie dzieje się na spotkaniach przedwyborczych – prości ludzie wyciągają różne grzeszki z przeszłości, zadają niewygodne pytania… chociaż i tak chyba niewiele się zmieni (ustawa 447, 1066 i jeszcze parę innych rzeczy nie wróży nic dobrego). Jakikolwiek rząd nie byłby i z jakiejkolwiek partii nasza ojczyzna będzie dalej zmierzała w wytyczonym kierunku 🙁 i nas nikt o nic pytał nie będzie 🙁

    1. Nie przepadam za jednymi ani drugimi partiami, ale nie da się nie zauważyć że obie strony “grają do tej samej bramki”, niestety :/
     I ten bojkot…przypadek?nie sądzę…

 2. Jabłonowski na marszu – ostro.

  1. Jak to Jabłonowski – czesto wbrew duchowi Ewangelii prawi… ale ma sporo racji w tym co mówi.

 3. Admin 500 zł dostawali około rok temu teraz te 500 zł jest warte tyle co dzis np 450 po te 50 zł od tego czasu juz inflacja “zjadła” zeby teraz było te 500 zł warte co kilka miesiący temu to musieli by podniesc o 50 zł za kilka lat te 500 zł bedzie mniej warte przez rosnącą infracje

 4. 500 plus było warte rok temu teraz jest warte około 450 przez infracje za kilka lat juz bedzie o wiele mniej warte te 500 plus jak nie bedą podnosci stawki te 500 plus

 5. szkoda, że o takich akcjach nie informujesz wcześniej, bo wielu ludzi, którzy mogliby i chcieli poprzeć przez przyłączenie się do protestu, nie było świadomych, że takie wydarzenie jest organizowane; trzeba się było interesować tematem szczepień, żeby wcześniej o tym wiedzieć;
  drugi problem tego protestu to termin – “Jeśli powściągniesz twe nogi od przekraczania szabatu, żeby w dzień mój święty spraw swych nie załatwiać” Iz 58,13 – chociaż chciałem tam pojechać, to jednak nie mogłem; ale może część osób uznałaby ten protest nie za “swoje sprawy”, ale za ratowanie życia ludzkiego, więc rzecz ważniejszą od spoczynku szabatowego, jednak to już chyba sprawa indywidualna i żadnego z tych wyborów nie potępiam

 6. Art. 30. Konstytucji:
  Przyrodzona i niezbywalna godność człowieka stanowi źródło wolności i praw człowieka i obywatela. Jest ona nienaruszalna, a jej poszanowanie i ochrona jest obowiązkiem władz publicznych.

  Tak stanowi nasza konstytucja…

  Ale co z tego???

  2 tygodnie temu przyszło do mnie pismo z US, które nakazuje mi zapłacić ponad 2tys. złotych, prawdopodobnie za nieszczpienie dziecka/dzieci. Nie wiem dokładnie za co to jest bo nie jest napisane.

  Niestety od dawna odczuwam jak ten świat chce mnie zniszczyć… Odebrał mi wszystko, żonę, trójkę dzieci, rodziców – całą rodzinę. Wszyscy żyją tylko co z tego, jak jestem tym NAJgorszym dla nich 🙁
  Może i mają mnóstwo powodów z przeszłości, ale właśnie dlatego, że żyją przeszłością to mają te “powody”.
  Jako były hazardzista wyrzekłem się pieniędzy, żeby już nigdy nie stały się dla mnie powodem grzechu pychy i chciwości. Dużo by jeszcze mówić…
  Od kiedy oddałem moje życie Jezusowi powoli zaczął mnie uczyć i zmieniać. A im więcej zachodziło we mnie zmian tym bardziej byłem i jestem atakowany, z tą tylko różnicą, że to mnie (chyba) nauczyło podejścia do tych ataków – teraz jest mi nadal ciężko, chociaż jest zupełnie inaczej- tym bardziej staram się trzymać Boga i tym mocniej wierzę, że Bóg odmieni to wszystko.
  Są dni, że jestem całkiem zagubiony i nie mam żadnego człowieka z którym bym mógł porozmawiać.
  Bardzo chciałbym się wybrać na spotkanie waszej społeczności, ale brak mi odwagi, a czasem po prostu nie daje rady, albo boję się.
  Ta strona jest chyba najczęściej odwiedzaną stroną przeze mnie i jestem wdzięczny (chociaż nie mam jak tego okazać i chyba bym nie umiał) Adminowi za jej prowadzenie i Bogu, że tak Cię poprowadził.
  Pokój wszystkim ludziom.

  P.S
  Przepraszam, że trochę nie na temat, ale od czasu do czasu trzeba coś z siebie wyrzucić ;]

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: