Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Katolicka Irlandia głosuje za dopuszczeniem morderstwa nienarodzonych dzieci.

Mieszkańcy w przeważającej części Rzymsko-Katolickiej Republiki Irlandii głosowali w piątek, aby uchylić konstytucyjną poprawkę narodową zakazującą mordowania nienarodzonych dzieci, torując drogę ustawodawcom do proponowania ustawodawstwa zezwalającego matkom na dokonywanie aborcji. Ponieważ wyniki zostały ogłoszone w sobotę na zamku w Dublinie, setki zebranych wyszło z głośnymi okrzykami otwierając butelki szampana.

“Mówi to coś o twojej duszy, jeśli jesteś zadowolony z aborcji” – rozpaczał jeden z komentatorów.

 

 

66,4% procent głosujących oddało głos, aby uchylić art. 40.3.3 irlandzkiej konstytucji, zwany również ósmą poprawką. Donegal było jedynym hrabstwem, które nie głosowało za uchyleniem.

Głosowanie oznacza, że ​​kraj może teraz zastąpić obecny tekst, stwierdzając, że prawo krajowe broni prawa do życia z klauzulą, która brzmi: “Przepisy mogą regulować kwestię rozwiązania ciąży”.

 

Premier Leo Varadkar pochwalił wynik, twierdząc, że głosowanie oznaczało “dzień, w którym zajęliśmy nasze miejsce wśród narodów świata”.

“Dzisiaj mamy nowoczesną konstytucję dla współczesnych ludzi” – zapewnił.

Minister zdrowia Simon Harris twierdził również, przemawiając do tłumu na Zamku w Dublinie, że wyborcy wybrali “współczującą” drogę dla kobiet.

 

“Bardzo dziękuję wszystkim, którzy głosowali, wszystkim, którzy wyszli, mężczyznom, kobietom, wyborcom w wiejskiej Irlandii i miejskiej Irlandii, którzy długo i mocno zastanawiali się nad tym pytaniem i powiedzieli, że chcemy żyć bardziej współczująco kraju, w którym opiekujemy się naszymi kobietami “, powiedział, co zaowocowało okrzykami.

Jednak grupy pro-life w kraju wyraziły smutek, stwierdzając, że głosowanie oznacza “ciemny dzień dla Irlandii”.

“Opłakujemy fakt, że zasadnicza ochrona i deklaracja godności zarówno dla kobiet, jak i ich nienarodzonych dzieci zostały usunięte z irlandzkiej konstytucji” – powiedział Dawn McAvoy, współzałożyciel organizacji Both Lives Matter w oświadczeniu. “Pomysł, że kobiety wygrały dzisiaj, ponieważ mogą mieć możliwość zakończenia życia nienarodzonego dziecka, jest zbyt małą i smutną wizją”.

“8. poprawka nie stworzyła prawa do życia nienarodzonemu dziecku; przyznał jedynie, że takie prawo istnieje, zawsze istniało i zawsze będzie istniało “, oświadczyła także w piątej kampanii” Save the 8th “. “To, co wczoraj głosowali w Irlandii, to tragedia o historycznych proporcjach. Jednak błąd nie staje się prawidłowy tylko dlatego, że większość go wspiera. “

“Wkrótce zostaną wprowadzone przepisy, które umożliwią dzieciom zabijanie w naszym kraju. Sprzeciwiamy się temu ustawodawstwu “, napisano. “Jeśli i kiedy w Irlandii otworzą się kliniki aborcyjne z powodu niezdolności rządu do dotrzymania obietnicy dotyczącej usługi świadczonej przez GP, to również się temu sprzeciwiamy. Za każdym razem, gdy nienarodzone dziecko kończy swoje życie w Irlandii, będziemy się temu sprzeciwiać i sprawiać, że nasz głos będzie znany. “

 

Jak widzimy trwa masowa depopulacja. Jak nie szczepionkami, to poprzez aborcję. Jak nie przez biedę, to przez wojny. W tym wszystkim biorą udział ludzie ze szczytów władzy.

Dlaczego tak się dzieje? Dlaczego społeczeństwa uznawane za chrześcijańskie są po stronie Szatana?

Odpowiedź jest prosta: ponieważ są zwodzeni przez religie.

Uczęszczają do kościołów, w których nie naucza się o tym co jest święte, a w konsekwencji tego ludzie nie znają Prawa Boga, choć nieznajomość Prawa nie zwalnia z jego przestrzegania.

 

To nie dotyczy tylko katolicyzmu. Protestanci wszak już nie protestują, ale podpisują apel o świętowanie niedzieli razem z kościołem Rzymu. Chrześcijanie nie mają poznania i dają się zwodzić córom Rzymu, czyli kościołom protestanckim. Nikt publicznie nie protestował podczas podpisywania apelu przez prezbitra baptystów Wicharego z Rzymem. Udają, że nie widzą.

 

 

 

Updated: 4 czerwca 2018 — 17:58

9 komentarzy

Add a Comment
 1. W takich protestanckich Stanach Zjednoczonych jest legalna na życzenie i nieraz wykonuje się ją bardzo późno (nawet w 9 miesiącu,tak przynajmniej słyszałam) czy w 6 miesiącu (że niby przed 7 miesiącem dziecko nie czuje bólu.) Ludzie naprawdę lubią bawić się w bogów. Dawać i odbierać życie kiedy im się podoba nawet nienarodzonym bo “przecież to nie dziecko tylko płód”

  1. Ale z drugiej strony,widziałam zdjęcia dzieci strasznie zdeformowanych (bezmózgowie i wiele gorszych,zdjęć lepiej nie będę wstawiać). Jak byście się zapatrywali na aborcję (np. przez sztuczne wywołanie porodu) w takich przypadkach?

   1. Właśnie, mnie też to zastanawia, co trzeba byłoby zrobić w takiej sytuacji…

  2. Mimo wszystko w krajach protestanckich liczba aborcji jest na pewno mniejsza i to znacznie niż w prawosławnych,zaś co do porównania katolickie-protestanci to nie wiem.

   Wiem za to,że Irlandia się mocno odkatolicyzowała

 2. Kurcze. Wiecie, że Chuck Missler zmarl w maju? Właśnie na to wpadlem, wczesniej nie zarejestrowalem tego faktu. Albo nie pamiętam bo cos szwankuje mi pamiec. Ciekawe miał l wykłady. Oby Bóg Ojciec wybaczył mu jego błędy i powołał do życia wiecznego.

 3. Życie nie jest takie czarno-białe jak się nam wydaje, są sytuacje które mogą przerosnąć człowieka. Nie potępiam ani nie osądzam matek, które w skrajnych przypadkach (ciężkiego nieodwracalnego kalectwa, lub letalności płodu po urodzeniu) decydują się na ten krok. Potrzebna by tu była pomoc psychologiczna i wsparcie najbliższych a zwłaszcza wierzacych , lepiej żeby państwo udzielało wsparcia tym kobietom żeby nie musiały robić tego pokątnie. Nie każdy człowiek jest bohaterem.

  1. Romek nie chodzi o to,aby potępiać czy oceniać zachowanie ludzi….
   Tu chodzi o to,ze zło nazywa sie dobrem,zabójstwo nienarodzonego dziecka ubiera sie w pięknie brzmiące słowa i jest już aborcją.
   I o to toczy sie bój,o Prawdę,ktora uwalnia .
   Od złamania przykazania w Edenie wyszło zło na swiat i to zło sieje spustoszenie wśród ludzi.
   Żadne ludzkie zakazy tego nie zmienią,bo ludzie upodobali sobie bardziej ciemność niż wolność.

 4. Od każdej reguły zawsze jest wyjątek. Przykładem jest tu choćby Rachab i jej kłamstwo oraz Dawid z żołnierzami zjadający chleby kapłanów. To samo jest z aborcją. Są skrajne przypadki gdzie można usprawiedliwić ją(np. zagrożone życie kobiety). Rozsądną rzeczą jest oceniać czyn człowieka, który zależny jest od celu, intencji i okoliczności. Stosowanie litery prawa nie zawsze jest dobrą rzeczą w oczach Boga. Litera zabija ,duch ożywia. Świadkowie stosując literę odmawiają przetoczenia krwi i czasem skutkuje to niepotrzebną śmiercią dzieci.

  1. Romek piszesz jak humanista,a nie naśladowca Chrystusa.
   Istota Prawa to miłość ale prawdziwa,dlatego dzieci Boze z milosci przestrzegają przykazań Bożych.
   Ojciec z milosci do ludzi dal przykazania,one są ochroną dla człowieka.
   Aborcja to morderstwo i kobieta do końca życia będzie świadoma tego,ze zabiła swoje dziecko.Matka pozostaje tylko dziecka nie ma.
   Żaden psycholog tego nie zmieni,bo nie ma takiej mocy,mało tego większość z nich ma problemy ze swoim życiem.
   Tu nie chodzi o usprawiedliwienie czy potępienie,tu chodzi o nazwanie rzeczy po imieniu.Nie aborcja tylko zabójstwo.
   Ja nie jestem od oceniania czynów innych ludzi,za to jestem od tego,żeby mówić Prawdę.
   Duch Święty zawsze prowadzi do Prawa,bo dzięki temu jesteśmy odgrodzeni od świata.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: