Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Detektywitter na 28.05

Kto w tych czasach ostrzega ludzi po za kościołami o konsekwencjach nieBożego stylu życia prowadzącego do śmierci drugiej?

Gdzie troska o niezbawionych? Gdzie wrażliwość duchowa?

Pełno przemądrzałych teologów ewangelizuje tylko członków swych kościołów. Z kościołów zrobiły się kółka różańcowe.

Nie trzeba różańca aby były takie kółka.

Budujemy arkę, ale kto ostrzega ludzi przed potopem?

 

 

Updated: 29 maja 2018 — 08:27

5 komentarzy

Add a Comment
 1. A ludzie nie zawsze chcą słuchać ostrzeżeń… :/

 2. Hmm, kto ostrzega? Wiem, że ja czasem coś powiem ale ostanie czasy mam naznaczone mnóstwem upadków i w głowie mam myśl że nie mam prawa, że kim ja jestem? Czasem jak wyskoczę z wersetami na poparcie, przychodzą ciężkie noce albo zwalające z nóg pokusy… czy aby ostrzeganie nie jest aby prorokowaniem o które trza się starać? Zagmatwana ta walka, niemniej konieczna

  1. miałem podobnie, ale ewangelizuj na tym etapie sobą. Dawaj dobry przykład, staraj się dobrze czynic. Dwaj dobre owoce. Wyrzeknij sie siebie

 3. Cytując biblie ludziom, którzy jej nie znają i nie chcą znać bo ich wrażliwość nie pozwala im przejść przez pierwsze księgi nic nie daje. Używanie takich pojęć jak “druga śmierć” jest co najmniej głupie. Myślę, że ludzie mają dość straszenia gniewem i sądem bożym, zamiast tego pragną spokoju, miłości i to im głoszę okazując w czynach. Nikomu nie polecam już tej książki, zamiast tego wolę powiedzieć w skrócie, co o niej myślę.
  Żyjemy w czasach fanatyzmu biblijnego, co po agresywnych i nie kulturalnych wypowiedziach wielu widać doskonale. Ja się z niego wyrwałem. Niestety biblia zdążyła zrobić ze mnie potwora w ciągu zaledwie 1 roku. Przez kolejne 2 lata nie potrafiłem okazać nikomu miłości, nawet własnej zonie. Wszystkich wokół straszyłem i potępiałem za bałwochwalstwo i inne nie biorąc pod uwagę położenia w jakim się znaleźli, wielowarstwowego kłamstwa w jakim żyją.
  Tak, przyznaję jednak, pismo było dla mnie surowym wychowawcą i drogowskazem do Chrystusa i wiele mnie nauczyło, ale w pewnym momencie zadławiłem się tym mlekiem. Kto dał prawo jednej instytucji decydować co mam czytać – ten sam “duch święty”, który wybiera papieży? Nie kupuję tego kitu i nie wcisnę go innym. Badam wszystko z Chrystusem, każde wydarzenie i informacje, nawet pismo, które uważałem kiedyś za jedyny wyznacznik wiary.
  Chrystus jest w każdej zagubionej osobie i nie pozwoli by spotkała ją kara za coś, czemu nie zawiniła. Jak to zrobi, nie nasza rzecz, tylko Ojciec to wie. Nikt nie będzie odpowiadał za winy przodków, wszyscy są pod opieką Ojca i mają z nim pokój. Zrozumieją to – to tylko kwestia czasu a On jest poza czasem.

  1. Danielu, z prawa możesz zrobić żandarma, albo policjanta dbającego o porządek życia.
   Nożem możesz zabić, ale i ukroić chleb

   pozdrawiam

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: