Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Pozorne chrześcijaństwo.

Nie ma to, jak obudzić się rano i zajrzeć na chrześcijańskie profile na fejsie. Pełna “LOVE”.

W skutek złego nauczania protestantów i innych pochodnych ludzie będąc nienawróconymi mają przeświadczenie, że takimi są.

Totalne zwiedzenie. Ostrzegam przed takimi pseudo chrześcijanami, którzy wyzywają innych od synów kłamstwa, diabłów, baranów itp. To nie są naśladowcy Jezusa. Nawet jeśli to będzie pastor.

 

Przykład z dzisiaj:

 

Przykład z wczoraj:

 

 

No kurwa ale pojechałeś jawnogrzeszniku, satanisto, zwodzicielu. Jesteś czystej krwi nasienie węża.

Mat. 23 “27 Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy! Bo podobni jesteście do grobów pobielanych, które z zewnątrz wyglądają pięknie, lecz wewnątrz pełne są kości trupich i wszelkiego plugastwa. 28 Tak i wy z zewnątrz wydajecie się ludziom sprawiedliwi, lecz wewnątrz pełni jesteście obłudy i nieprawości.””

” Potomek Jakuba

 

Da się przeklinać i cytować Pismo? Da.

 

Niejaki Obserwator ze zbawienie.com nie zrozumiał co napisałem w tekście o łamaniu 2 przykazania no i “zabyłysnął”.

 

Heh o ironio!
Wyszło szydło z wora i jednak miałem rację, że jesteś zwykłym obłudnikiem i poganinem, a nie naśladowcą Jezusa.

duch, który cię nawiedza i prowadzi, to duch diabła i antychrysta.

Nic, tylko trzymać się od ciebie z dala, faryzeuszu fałszywy.

 

Tak jak rozumie Pismo, tak zrozumiał ten tekst…

Obraża innych ludzi co udowodnił mu także inny bloger RK, ale Obserwator uważa się za wyznawcę Jezusa. Mam nadzieję, że jak przystało na mężczyznę będzie on konsekwentny i będzie się trzymał Z dala od mojego bloga , choć wątpię, bo blog jest dla niego wielce interesujący. Nie tylko codziennie odwiedza, ale stale odświeża stronę..

 

 

Pod filmem gr8deals2do w miłości napisany komentarz:

 

 

Na prawdę uważajcie na chrześcijaństwo. Jest tam pełno nienawistnych ludzi, którym wydaje się, że są wierzący. Co innego napisać o kimś w duchu Pawła “o Wy głupi Galacjanie”. Do ogółu, do nikogo personalnie.

Czy Pan Jezus kiedyś zwrócił się do kogoś obraźliwie? Nigdy nie zaistniała taka sytuacja. Wyjątkiem i to naciągniętym jest moment, kiedy Pan Jezus rozpoznał chwilowe zdemonizowanie w Piotrze i powiedział do niego “idż precz szatanie”.

Internet ma to do siebie, że gro sie otwiera pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Choć to reguła nie jest.

Niestety, ale wśród chrześcijan jest masa potomków Chama. W realu również.

Ten brak delikatności typowy dla Ducha Świętego zdradza duchy w danym człowieku.

Pan Jezus ustami Pawła powiedział:

 

(1) Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, a miłości bym nie miał, stałbym się miedzią dźwięczącą lub cymbałem brzmiącym. (2) Gdybym posiadał dar przemawiania z natchnienia Bożego i znał wszystkie tajemnice, i posiadał wszelką wiedzę, i wiarę miał taką, żebym mógł góry przenosić, a miłości bym nie miał, niczym jestem. (3) Gdybym cały swój majątek rozdał na żywienie ubogich i własne ciało wydał na spalenie, a miłości bym nie miał, nic mi nie pomoże. (4) Miłość jest cierpliwa, uprzejma jest.

 

Gdybym znał wszystkie spiski świata, a miłości bym nie miał,

Gdybym biblię znał jak faryzeusze na pamięć, a miłości bym nie miał.

Gdybym posiadał dar proroctwa.

byłbym jak cymbał.

 

MIŁOŚĆ UPRZEJMA JEST.

 

Niestety, ale to zdenominowane chrześcijaństwo nie potrafi w miłości się spierać i napominać. Musi być jednego z drugim “ja” na wierzchu. Wystarczy mieć inne zdanie, aby ktoś Cie zbluzgał.

 

Ogólnie chrześcijanie to zbiór nienawróconych ludzi i trzeba sobie to jasno powiedzieć. Pan Jezus powiedział, że wąska jest brama.

 

Ostatnio pod filmem o szabacie, pewien starszy człowiek chciał w dwóch zdaniach podważyć ważność 4 przykazania, pisząc, że nie zyjemy Starym Przymierzem. Z ciekawości wszedłem na jego profil. Patrzę i nawet mnie nie zdziwił obraz, który zobaczyłem. Foto tego człowieka lat ok 65 w koszulce “Za dużo sexu szkodzi”

No cóż. No comments.

 

 

Bardzo często chce porzucić nie tylko blog, ale i owo chrześcijaństwo. Krzyżacy mordowali w imię Jezusa, Zakon NMP. Teraz też ludzie mordują w imię Jezusa. Nie mówię tu o różnych zdaniach w dyskusji, bo mamy badać duchy, a nie ślepo ufać.

Mamy występować przeciw złym nauczaniom, ale niestety sieć ma to do siebie, że każdy każdemu może zarzucić kłamstwo. Każdy może sobie według uznania powycinać Pismo i interpretować je tak, jak chce je interpretować.

W przypadku mojego bloga, to moi oponenci stale wracają na blog, a nie ja do nich. Zło zawsze chce się podczepić pod dobro tak, jak szatan podrabia dzieła Boże.

Osobiście nie wchodzę na inne strony lub kanały YT z wyjątkiem przesyłanych mi linków, a ostatnimi czasy na kanał M. Mazura, gdzie odwiedzam go stale od miesiąca ciekaw konfrontacji ze znanym nam …pastorem.

 

Reasumując przestrzegam przed chrześcijaństwem ogólnie rozumianym.

Wybierajcie sobie tylko dobrych ludzi po owocach patrząc. Ja tak robię od jakiegoś czasu. Apostołów było tylko dwunastu i to jeden był zdrajcą.

Kiedyś rozmawiałem z pewną kobietą. Powiedziała mi, że ona ma tylko jedną przyjaciółkę jak dobrze pamiętam i prawie zero koleżanek. Spytałem dlaczego? Ona na to: panie Piotrku, wrogów to ja mogę mieć sporo.

Myślę, że dla wielu Biblia stała się trampoliną ich EGO. Wcześniej nic nie znaczyli w świecie, a teraz chcą nadrobić stracone lata popisami biblijnymi. Dlatego nie należę do żadnej grupy chrześcijańskiej na fejsie, po za założoną wokół tego bloga, ale i tam się nie udzielam.

 

Przestrzegam przed chrześcijaństwem dlatego, że jest tam masa chamstwa, które nadało sobie otoczkę świętości.

 

 

 I nie zasmucajcie Bożego Ducha Świętego7, którym zostaliście opieczętowani na dzień odkupienia. 31 Niech zniknie spośród was wszelka gorycz, uniesienie, gniew, wrzaskliwość, znieważenie – wraz z wszelką złością. 32 Bądźcie dla siebie nawzajem dobrzy i miłosierni! Przebaczajcie sobie, tak jak i Bóg nam przebaczył w Chrystusie. Efezjan 4

 

Chyba ta część Efezjan jest li tylko nic nie wartym sloganem.

 

 

Pan Jezus powiedział:

 

” A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego” Mt 22

 

 

Jak widać jest to tylko slogan i mało tego, nawet admini stron chrześcijańskich nie reagują na chamstwo pseudochrześcijan.

Chyba zrobię prezent wielu osobom i zamknę blog, bo nie po to wyszedłem z polityki, żeby teraz nurzać się w takim szambie.

Prowadzenie takiego bloga jest niezwykle toksyczne, ale czas pokaże… Z jednej strony duża wdzięczność od ludzi, a z drugiej bagno i szelmostwo.

 

Czasem zastanawiam się nad tym, czy w ogóle nie porzucić chrześcijaństwa, tylko czytać biblię, modlić się i żyć w zgodzie ze Słowem. Co za raj na ziemi bez “chrześcijaństwa”.

Się rozmarzyłem…

 

 

 

 

Updated: 29 maja 2018 — 09:01

30 komentarzy

Add a Comment
 1. Panie Piotrze niech Pan dalej prowadzi ten blog nie udzielam sie na tym blogu ale czesto go odwiedzam bo bardzo mi pomaga w wrecz bym powiedział że otwarł mi oczy a to co sie wokół nas dzieje wiec prosze Pana jako szary czytelnik tego bloga aby Pan dalej robił to co robi

 2. “A przywoławszy Apostołów kazali ich ubiczować i zabronili im przemawiać w imię Jezusa, a potem zwolnili. A oni odchodzili sprzed Sanhedrynu i cieszyli się, że stali się godni cierpieć dla imienia [Jezusa]. Nie przestawali też co dzień nauczać w świątyni i po domach i głosić Dobrą Nowinę o Jezusie Chrystusie.”

 3. I jak tu powiedzieć, że bycie uczniem Pana Jezusa jest łatwe (była taka sonda na blogu)?
  Nawet jeśli uda się zaprzeć się samego siebie i umartwić swoje ego/ja, co już jest wyzwaniem bez Bożej łaski niewykonalnym, to zawsze można liczyć na “nasz cudny świat”. Wszystko dobrze, pięknie… aż tu nagle kilka strzałów znikąd.

  Wytrwałości i opieki Bożej życzę Ci Piotrze.

  ps
  “Zawsze się radujcie, nieustannie się módlcie! W każdym położeniu dziękujcie, taka jest bowiem wola Boża w Jezusie Chrystusie względem was. Ducha nie gaście, proroctwa nie lekceważcie! Wszystko badajcie, a co szlachetne – zachowujcie!”

  1. Aha… bloga też nie gaście 🙂

  2. Jarek to co napisałeś jest bardzo kluczowe aby przetrwać. Jak człowiek zaprze się samego siebie to łatwiej jest żyć, kocham mądrości Pana Boga są doskonałe.

 4. Piotrze nie rób przysługi diabłowi zamykając blog. On by się tylko ucieszył. Wg mnie to jest właśnie Twój ucisk, tak jesteś próbowany przez Boga. Wytrwaj. Choćby Ci się udało chociaż 1 osobę nawrócić przy 1000 hejterach to Twoja zasługa będzie wielka dla Nieba. Zbieraj dalej skarby w Niebie. Zapłata będzie godna 🙂
  Masz taki dar głoszenia chrześcijaństwa poprzez stronę i nie możesz porzucić tego krzyża 🙂
  Pozdrawiam i trzymam kciuki za wytrwałość w wierze do końca 🙂

 5. CZYM SĄ UCZYNKI GRZESZNEJ NATURY CZŁOWIEKA ???

  Określenie „grzeszna natura” (gr.sarks) przedstawia starą naturę człowieka z jej tendencjami i żądzami, która pozostaje w chrześcijanach również po nawróceniu i z którą każdy człowiek świadomie wierzący zobowiązany jest się rozprawić. Biblia mówi, że ci, którzy nie uśmiercają swojej starej natury i angażują się w sprawy wymienione w Liście do Galacjan 5;19-21, tacy sami zamykają sobie drzwi do Królestwa Bożego.

  Ga 5:19-21: “Jest zaś rzeczą wiadomą, jakie uczynki rodzą się z ciała: nierząd, nieczystość, wyuzdanie, uprawianie bałwochwalstwa, czary, nienawiść, spór, zawiść, wzburzenie, niewłaściwa pogoń za zaszczytami, niezgoda, rozłamy, zazdrość, pijaństwo, hulanki i tym podobne. Co do nich zapowiadam wam, jak to już zapowiedziałem:
  ci, którzy się takich rzeczy dopuszczają,  Królestwa Bożego nie odziedziczą.”

  CZARY (Pharmakeia) – Wszystkie formy ezoteryki, horoskopu, okultyzmu, spirytyzmu, magi odwołujące do uzdrawiania, przepowiadania przyszłości i diagnozowania. To również wszelkie techniki skrytej manipulacji, kontroli bądź wywierania wpływu na innych ludzi, bez ich wiedzy, oraz świadome stosowanie metod skrytej psychomanipulacji, oraz środków lub działań wywołujących odmienne stany świadomości.

  BAŁWOCHWALSTWO (Eidololatria) – Oddawanie czci duchom, ludziom, figurom, obrazom i wszelkim innym wizerunkom. Uznanie autorytetu jakiejkolwiek instytucji, gremium, osoby lub rzeczy, względnie mocy, jako równej bądź wyższej niż Bóg i Słowo Boże.

  ZABÓJSTWO lub ZAWIŚĆ  (Phtonos) – Agresja, wrogość i nienawiść do innych, z morderstwem włącznie. Są to również wszelkie działania, mające na celu dyskredytację niewinnych ludzi.

  ROZPUSTA (Aselgeia) – Uleganie swoim pasjom, namiętnościom i pożądliwości, egoistyczne koncentrowanie się na własnych przyjemnościach.

  WAŚNIE (Dichostasia) – Dzielenie ludzi na ważnych i ważniejszych, lepszych i gorszych lub mądrych i głupich. Podziały niszczących jedność Kościoła.

  WSZETECZEŃSTWO (Porneia) – Grzechy seksualne, lubieżność, niemoralne zachowanie, karmienie się pornografią, seks pozamałżeński.

  ODSZCZEPIEŃSTWO (Hairesis) – Nauczanie niezgodne z Piśmem Świętym. Manipulacja Słowem Bożym.

  NIECZYSTOŚĆ (Akatharsia) – Złe myśli i uczynki, lubieżne myśli i nieczyste pragnienia serca, chciwość, nieczyste motywacje serca.

  GNIEW (Thymos) – Konflikty i nienawiść wynikające z nieprzebaczenia, prowadzące do ostrych słów bądź złośliwych czynów.

  PIJAŃSTWO (Methe) – Świadome osłabianie kontroli nad umysłem przez nadużywanie alkoholu.

  OBŻARSTWO (Komos) – Nieumiarkowane ucztowanie, szeroko pojęta żądza konsumpcji.

  SPÓR (Eris) – Stawianie na swoim, rywalizacja, nieustępliwość.

  ZAZDROŚĆ (Zelos) – Zazdrość z powodu czyjejś pozycji, powodzenia lub posiadania.

  KNOWANIA (Eritheia) – Manipulacje, tworzenie podziałów, dążenie do władzy.

  WROGOŚĆ (Echthra) – Wrogie intencje i czyny, skrajna niechęć lub nienawiść.

  Tak wygląda dzisiejsze życie większości “chrześcijan” , które jest całkowicie cielesne nie mające ducha Bożego, Który prowadzi do  >Posłuszeństwa Prawu Bożemu<  który dąży do pokoju, sprawiedliwości, miłości, bojaźni Bożej, wierności, cierpliwości, łagodności, uprzejmości, dobroci, wstrzemięźliwości… To jest owoc Ducha bez legalizmu bez kłótni bez nienawiści bez pychy.

  …takich owoców Ducha życzę prawdziwym uczniom Pana Jezusa Chrystusa, amen!

  Dziękuje Piotrze za Twoją prace, w której to obnażasz wszelkie kłamstwa złego , a co ważniejsze poszerzasz Królestwo Boże poprzez głoszenie PRAWDY jaka jest zawarta w Biblii.

  Chwała Bogu, niech Ci Dobry Bóg Ojciec Błogosławi i niechaj Pan Jezus Chrystus dalej Cie prowadzi.
  Z Bogiem , pozdrawiam.

 6. Tez sie juz powtarzalam na ten temat ale powiem znowu: Twoj blog bracie jest bardzo niewygodny, dlatego bo badasz prawde i dzielisz sie tym z innymi. Niestety moi drodzy prawda jest niewygodna i wszystkie zlosci jakie sie w was gotuja spowodowane jest naruszeniem waszego ego… Z pewnymi kwestiami tez sie ze soba klocilam (szabat, swinia itp) lecz powierzylam sprawe samemu Stworcy i na nastepny dzien uzyskalam odpowiedz. Dlatego bracie trzymaj sie mocno i nie przestawaj, pelnisz ogromna role w Krolestwie Niebieskim, nie znam innej osoby ktora ujawnia wilkow w owczej skorze. Raczej odczuwam obojetnosc ze strony chrzescijan na takie sprawy. Pozostan w Duchu SWIETYM. A wy wszyscy chrzescijanie jesli nie jestescie pewni co do postow tego bloga to po prostu zbadajcie to sami i modlcie sie zamiast zlorzeczyc blizniemu….

  1. Kiedyś widziałam obrazek, na którym były dwa stanowiska- jedno podpisane jako “gorzka prawda”, a drugie jako “piękne kłamstwo”, przy czym kolejka była tylko do tego drugiego…
   niestety…

 7. Jakie to będzie zdziwienie dla wielu kiedy Pan przyjdzie i powie nigdy was nie znałem.

 8. “Jezus mu rzekł: Zaden człowiek, który przyłożył rękę do pluga, A ogląda się wstecz, nie nadaje się do królestwa Bożego ” luk. 9:62

 9. Ej no proszę Pana, ja wiem że chrześcijanin ma dosyć pejoratywne znaczenie, ale etymologicznie oznacza “wyznawca Chrystusa”. Tak samo nie rozumiem Pana nienawiści do słowa religia. Etymologicznie pochodzi od słowa wiązać, a oznacza system wierzeń dotyczący istnienia Boga/bogów, celu życia człowieka, życia po śmierci, moralności itp. Nie musi to wcale oznaczać jakiejś instytucji, sformalizowania, dogmatów itp.

  1. ej no nie moja wina, że kościół katolicki nazywa się chrześcijaństwem i nie moja wina, że zmieniono nazwę eklezja na kościół.
   Za to twoją winą jest przypisywanie czegoś, co nie ma miejsca, ponieważ nigdzioe nie wyraziłem nienawiści do słowa religia. Jeśli tak to udokumentuj mi proszę.

   Właśnie z takimi nielogicznymi ludźmi jak jacobohalconez musze sie użerać.

  2. Można się w wolnej chwili zastanowić nad słowem chrześcijanin i nad słowem chrystianin. Niby to samo, ale jednak nie…

 10. Ja osobiście postanowiłem skorzystać z rady Szanownego Administratora i porzucić to wszystko, zacząć czytać Biblię, modlić się i żyć zgodnie ze Słowem Bożym, tak jak kiedyś robiłem. Tak jak mi zalecili, że mam pozwolić być małym robakiem w rękach Boga.

  Doznałem szkody na duszy i zauważyłem, że mi to szkodzi. I jest mi z tym bardzo źle. Może faktycznie, upominanie mnie co do formy moich komentarzy tutaj jest pouczeniem od Boga i brak mi uprzejmych słów w treści. Popracuje nad tym. Chciałem się podzielić, a nie wymądrzać. Być może za dużo twardego pisania z mojej strony.

  Nie chodzi tu Waszą stronę, ale ogólnie o internet. Tam gdzie komentowałem, sporadycznie, ale jednak. Zawsze bolała mnie wojna i to, że nawet za pisanie prawdy bez wycieczki dostajesz bana, albo schowanie komentarza. Masa emocji zamykająca wszystkie strony na dialog.

  Powoli spełnia się to co prorokowane jest w Didache “W miarę narastania nieprawości, ludzie będą się nawzajem nienawidzić i prześladować. Wtedy jako Syn Boży objawi się zwodziciel świata. Uczyni znaki i cuda, a ziemia będzie wydana w jego ręce. On uczyni takie niegodziwości, jakich nigdy dotąd nie było*.”
  Pewnie dopiero gdy On wyciągnie łeb z Abbysu staniemy się jednością, katol, ewangelik, biblijny, srający ze strachu ateista, i wszyscy sprzeciwiający się kłamstwu a zjednoczeni wokół Baranka pokażą jedność. Tam się spotkamy w jednym szeregu.

  Jestem katolikiem i nigdy nie traktowałem ludzi z poza kościoła katolickiego jako wrogów. Dziękuje za to, co mogłem tu przeczytać, krytyczne spojrzenie na zachowania w szeroko pojętym chrześcijaństwie. Za bany nie żywię urazy.

  Pozdrawiam,
  Piotr

  1. często pisujesz mądre komentarze, ale nierzadko forma jest pretensjonalna i wchodząca na osobę

 11. Karol "Szulwik" Szulawiak

  Gdzie ja będę na zjazdy jeździł jak bloga zamkniesz? Dzięki zjazdom zobaczyłem już zalew w Barkowicach i piękne wyżyny w Świętokrzyskim a teraz zamierzam zobaczyć te słynne, mazurskie jeziora. Oj Pioter Pioter, mam nadzieję że to tylko kolejny tekst z sarkazmem, jak te ostatnie 2 😉

  Łatwo nie będzie. Fakt, nie domyślam się nawet co przeżywasz. Mnie grzech doprowadził na skraj samobójstwa, ale nie byłem prześladowany na jakąś dużą skalę. Mamy naśladować Mesjasza, co by było gdyby Mesjasz porzucił swą służbę? Pismo mówi, że nauczyciele cięższy sąd odniosą. Jeśli fałszywi mają odnieść większą karę, to pomyśl o ile większą nagrodę osiągną sprawiedliwi 😉

 12. Debil,przypatrzcie się jak wami to ścierwo manipuluje piszę jakiś tekt a potem ,oczekuje na poklaski i jeszcze ścierwo ,nakierowuje ludzi na tekst wymyślony przez niego aby otrzymać pochwałę.. tak działa Guru tego kanału .który w rzeczywistości jest wrogiem Koscioła JEZUSA

  1. Oto i prawdziwe duchy stojące za Ulą. Co ciekawe była ona oburzona na możliwość zwodzenia w zborach charyzmatycznych.
   Najpierw cytowała Biblię a teraz…
   Tylko potwierdza moją tezę, że w protestantyzmie jest masa zwiedzonych ludzi, których uczynki nie współgrają z cytowana przez n ich biblią.

   Ulu jesteś mordercą, gdyż

   “Każdy, kto nienawidzi swego brata, jest mordercą, a wiecie, że żaden morderca nie ma w sobie życia wiecznego.”

   Takich wierzących Ul i Obserwatorów są setki.
   Proszę o modlitwę za Ulę.

  2. Pan Jezus nie założył żadnej religii ani żadnego kościoła. To każdy wierzący człowiek stanowi cegiełkę świątyni Bożej. Gdy jakakolwiek osoba ciska obelgi w pojedynczą cegiełkę, to cała budowla trzęsie się w posadach. Kościół a raczej wspólnota wierzących jest żywa, łatwo o zranienia i wyrwy w murze. Kto ma pojąć, niech pojmuje.

 13. czy Pan Jezus zwrócił się kiedyś do kogoś obraźliwie
  Mateusza 23 pokazuje jego prawdziwy charakter jakiego ludzie nie chcą widzieć łagodny dobrotliwy bardzo tolerancyjny przepełniony miłością taki pasuje ale z biczem nie tolerujący zła to już nie bardzo.
  Albo mówiąc do poganki -mam odebrać chleb dzieciom i rzucić psom czy można kogoś bardziej obrazić . Chciałbym dożyc chwili i zobaczyć Chrystusa z mieczem w ręku wycinającego chwast.

  1. Sam pisałem o Jezusie nie łagodnym. Ale nie idźmy ze skrajności w skrajności kolego.
   Tak patrząc szalikowcy mogą wyzywać innych.
   Część zdemonizowanych osób podpiera się w swym chamstwie na tym jak to Jezus powiedział per plemię zmijowe.
   Jednak pragnę jednym zdaniem rozdmuchac to naciagactwo.

   Otóż w całym ST nie znajdziemy słów Boga personalnie raniacych.

   Natomiast inna kwestią są środki stylistyczne.
   Izajasz powiedział o nauczajacych per psy leniwe nieszczekajace.

   Do wszystkiego można dorobić ideologię.

 14. chodzi mi o to że Bóg już na samym początku podzielił ludzi na lud boży i nasienie węża i Chrystus o tym mówił z nienawiścią do tej rasy ,bo sataniści to zło które należy zwalczać przy pomocy słowa bożego jak to robił nasz Król.Jeżeli ja znajdę się w sytuacji gdy ktoś chwali satanizm atakuje bez względu na skutki.
  Mam nastoletnią córkę i wiem jak trudno bronić sie przed wpływem tego szatańskiego systemu. Rzeczy należy nazywać po imieniu zlo to zło .

  1. Chrystus jak i jego nasladowcy nienawidzą wszelkiego zła, A nie ludzi… Nasienie węża to są Ci, którzy lubią czynić wszelkiej maści plugastwa i nigdy nie zwrócą z tej drogi.
   Też mam nastoletnia córkę. Sukces wychowawczy ogłoszeń, wtedy gdy w swoim dorosłym życiu będzie wybierała dobro, bo została na nie ukierunkowana.

 15. Byłam czytelniczką zbawienie.com i należałam do ich grupy facebookowej. Już nie jestem… “Po owocach ich poznacie”, a ich ostatni spór o to czy grzechem jest nazywać kogoś głupcem, czy nie, mocno mnie zniechęcił do zaglądania w tamte rejony internetu. Pan Henryk jest zwykłym człowiekiem i też się myli (jak np w kwestii wklęsłej Ziemi), ale dokąd sam nie rozpozna swojego błędu, to każdą opinię inną niż jego własna traktuje jak zwiedzenie, czy jawną dezinformację. A nawet jako personalny atak (“człowiekowi bezmyślnie w oczy plują. Za to, że piszę prawdę”). Kłótnia o prawo do wyzywania ludzi od głupców… Przepiękne świadectwo.

  1. Jak ktoś lubi masochizm duchowy i intelektualny to niech tam zagląda… ?

 16. Bije dwulicowością. Promowany tutaj Michał Mazur pisze tak:

  “Jeśli codziennie macie szabat to jesteście kompletnie pieprznięci w głowe przez ducha religijnego obłędu (ciemnota religijna) albo macie za dużo pieniędzy że nie musicie pracować !
  :-))
  Nie o tym mówi Przykazanie aby mieć odpoczynek codziennie, zakłamani gamonie . :-D”

  Identyczny przykład jak w artykule.

  1. Karol "Szulwik" Szulawiak

   Pawle Piotrze, nawet nie wiesz czy autor tego tekstu miał świadomość wypowiedzenia lub napisania takich słów przez Michała Mazura więc Twe oskarżenia o dwulicowość są fałszywe. Proszę, zastanów się na przyszłość nad takimi sprawami. Nikt tu nie jest wszechwiedzący i nie śledzi całego życia innych osób gdyż człowiek żyje każdym słowem które zostało wypowiedziane nie przez Michała Mazura ale przez Boga JHWH. Jeśli rzeczywiście Michał to powiedział to oczywiście, należy Go napomnieć. Proszę, powiedz, czy napomniałeś Michała zanim nas ostrzegłeś przed Jego językiem?

   1. Paweł Piotr pod różnymi loginami wciskal ten tekst, ale nigdy nie podał źródła, a i opiera się na Kurylasie. Idolatria, brak rzetelności.
    Mnie to wystarczy

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: