Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Pogrzeb żony prezydenta Jacksona – Lady Bird Jackson.

Bóg przez swoje Słowo mówi nam, że cały świat tkwi w Złym czyli diable i tak jest.

Jednym z niepodważalnych na to dowodów jest ceremonia pogrzebowa Lady Bird Jackosn, żony prezydenta, który zastąpił zamordowanego Kenedyego.

 

Przypatrzcie się uważnie na słynny gest rogów ważnych notabli.

Jak widać nie tylko heavy metalowy pokazują taki gest ale i wpływowi politycy oraz kapłani kościoła Rzymu!

 

Nie tylko Rzymianie to robią. Pewien znany z internetu polski pastor pokazuje dosyć często znak 666.

To wcale nie oznacza, że wszyscy księża są źli i trzymają ze Złym, ale to oznacza, że takie osoby są wśród duchownych. Duchownych czasem nie tego co trzeba ducha.

 

Lady Bird jackson zmarła w dniu 11 lipca 2007 r. Zmarła w domu z przyczyn naturalnych w wieku 94 lat  w obecności członków rodziny i księdza katolickiego księdza Roberta Scotta.

 

Przypomnijmy sobie także gest Hilary Clinton:

 

 

oraz jej córka:

 

 

 

Oni mają swojego boga, ale czy Ty chcesz iść za Jezusem?

Nie za kościołem, ale za Jezusem, bo nawet katolicy nie mają na łańcuszkach kościołów, ale krzyże.

 

Żona prezydenta:

 

 

i babcia Bush:

 

 

Pastor Joel Osetan

 

Materiałów jest bardzo dużo. Musiałbym poświecić temu kilka godzin.

Prawda jest brutalna. Światem rządzą ludzie, którzy w przeciwieństwie do kuszonego na pustyni Pana Jezusa, nie odmówili diabłu królestw tego świata i zaszczytów.

 

Benny Hinn, Copeland i inni:

 

Można mówić o Jezusie i stać po drugiej stronie? Można. Zresztą kościół rzymski sam to czyni.

 

Updated: 25 maja 2018 — 17:25

14 komentarzy

Add a Comment
 1. Zacząłem dzisiaj to,co od dawna planowałem,to jest zacząłem własną działalność ewangelizacyjną na yt.

  https://www.youtube.com/watch?v=v9nv6qApx0c&t=236s

  Tytuł w sumie przypadkowy.

  Nie,żeby mi zależało na oglądalności ale jednak chciałbym dotrzeć z tym do ludzi,więc prosiłbym o jakąś minipromocję,aby ludzie się dowiedzieli,że coś takiego jest.

  1. Gratuluję. Dzis właśnie z żoną dyskutowaliśmy że przyznanie sie przed ludźmi do grzeszenia jest czymś łatwym. Każdy Cię zrozumie. A przyznanie sie publicznie do Jezusa, to zaraz komentarze typu ale mu odwalilo, sekciarz, heretyk glupoty opowiada bo ksiadz wie lepiej jaka jest wiara, nie opowiadaj bajek, nie chce tego sluchac itp. Niesamowite 🙂

 2. Potrzebuję waszej pomocy. Coś mnie nęka. Namawia do bluźnierstw przeciwko Bogu, Duchowi Świętemu. Oczywiście nie dopuszczam tych myśli, odganiam czytaniem Pisma, modlitwą a nawet śpiewem, ale to wraca co jakiś czas. To męczące, boję się 🙁 Pomodlcie się za mnie, proszę.

  1. Módl się a przejdzie samo z Bożą pomocą,kiedyś miałem takie natarczywe myśli że szatan i Bóg to jedna osoba ale to było dawno.

   Może zajmij się czymś innym,aby o tym nie myśleć?

  2. Świętosławo, pomodlone. Łap za jakąś Ewangelię. W moim przypadku Nowy Testament najlepiej działa jako miecz przeciwko złemu. Dziś słuchałem Daniela i troche smuci fakt że wielu odpadnie od przymierza z Bogiem w czasach ostatecznych. Dlatego walczmy z całych sił i prośmy Boga, Jezusa, Ducha o obronę. Trzymaj sie!

  3. Nie bój się,bo poprzez strach dajesz im dostęp do siebie
   Pomyśl nad tym co jest jeszcze w twoim życiu do przemiany?
   Przyjęłaś chrzest?
   A ataki demoniczne będą cały czas,tylko Ty musisz nauczyć się stawiać im czoła
   Ty nad nimi panujesz,to Ci dał Pan
   Błogosławieństwa Bożego dla Ciebie i do boju ,niech DŚ cie wspiera i dodaje otuchy?

   1. Dziękuję za wsparcie,od razu się na serduszku cieplej robi. Niestety,leno,miałam chrzest tylko w wieku niemowlęcym,na razie dopóki nie skończę 18 lat nie mogę nawet odejść z KrK (bo skoro rodzice za mnie decydują,to stwierdzili,że o mojej religii też,ale zostały mi tylko dwa lata). Już kiedyś miałam podobne ataki,tylko skierowane przeciwko nie tylko Bogu ale i rodzinie. Znacznie osłabły i teraz ich nie ma,no ale właśnie pojawiło się coś jeszcze gorszego. Dziękuję wam jeszcze raz za wsparcie ♥

 3. Przypomniało mi się jak na jednym z przedwyborczych spotkań modlitewnych na Trumpa nakładał dłonie sam Copeland.

 4. Opisuję Nie Osądzam

  Przepraszam za zmianę tematu.

  Mam pytanie do osób mających większą wiedzę ode mnie, być może ktoś już przerabiał ten temat:

  Jakie jest Wasze zdanie na temat suplementacji przy ćwiczeniach na siłowni? Chodzi mi głównie o same suplementy. Mięsa nie spożywam:)

  Proszę o pomoc.

 5. Jestem ciekawy czy Trupowi uda się wycofać poprawkę L.Johnsona. Zapowiadał to już w 2017 roku ale chyba nie udało mu się przepchnąć tego przez kongres bo w mediach panuje cisza.

  Jeśli udałoby mu się to zrobić to za jednym zamachem stany straciłby by swój główny filar jakim jest rozdzielność (oficjalna) państwa od kościoła.
  Poprawka Johnsona skutecznie (przynajmniej w wersji oficjalnej) blokowała wpływ oficjeli katolicyzmu jak i protestantyzmu na życie polityczne pod groźbą utraty zwolnienia podatkowego.

  W 1999 roku środowiska luteriańskie podpisały porozumienie z Rzymem na mocy którego wg. obu stron osiągnięto porozumienie w sprawie usprawiedliwienia tylko z łaski i to oficjalnie miało zakończyć istnienie reformacji. Środowiska charyzmatyczne, ewangelickie działające zarówno u katolików jak i wielu denominacji protestantów (istnieje taka hybryda jak reformowany ewangelicki katolik (!)) obwieściły światu koniec protestu.

  Wielu osobom umknęła pewna najistotniejsza część tego procesu. Mianowicie przez te całe lata opinia publiczna była urabiana w celu przyjęcia pewnego schematu myślenia:
  – nastąpił podział w jedynym prawdziwym ciele Chrystusa (czytaj kościele rzymskim);
  – duch owego podziału ma pochodzenie demoniczne;
  co ostatecznie = protestantyzm ma pochodzenie demoniczne.

  Od 1999 do 2018 liczne denominacje protestanckie podpisały deklaracje przywracające prymat Rzymu w postaci…. zachowywania niedzieli. I tym samym każdy protestant, który obchodzi niedzielę z automatu uznaje zwierzchnictwo Rzym czy tego chce czy nie chce.

 6. https://www.rt.com/uk/427959-uk-arms-sales-record/

  Księciunio (jak to w gumisiach mawiali) William wybiera się pierwszy raz w historii do Izraela z wizytą. Start 25 czerwca, miejsca wizyt: Tel Aviv, Jerusalem and Ramallah. Ciekawe, ciekawe.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme