Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kierowca autobusu szkolnego z Minnesoty usunięty z trasy za modlitwy ze studentami.

Kierowca autobusu szkolnego i pastor w Minnesocie został niedawno usunięty ze swojej trasy modlitwy ze studentami w drodze do szkoły.

George Nathaniel, lat 54, od ubiegłego roku prowadzi uczniów do szkoły czarterowej Nasha Shkola, a podczas zimowych miesięcy rozpoczął tradycję modlitwy podczas podróży. Szkoła koncentruje się na kulturze rosyjskiej, a wiele dzieci identyfikuje się jako chrześcijanie. Niektóre z ich rodzin przybyli do ​​Ameryki, aby uciec przed prześladowaniami.

“Uczniowie zgodzili się prowadzić modlitwę” – powiedział Nataniel do Star Tribune.

 

Mówi, że poinformował rodziców o praktyce modlitewnej, więc był zaskoczony w zeszłym tygodniu, kiedy został usunięty z trasy przez tę sprawę.

 

Muk Musa, właściciel Quality Care Transportation, powiedział Star Tribune, że szkoła otrzymała skargi, że Nataniel “wywarł wpływ na nieletnich do tego stopnia, że ​​zmusił ich do modlitwy”.

Jednak Nathaniel mówi, że chociaż chce poprowadzić innych do Chrystusa i wierzy, że szkolna modlitwa powinna zostać przywrócona, nigdy nie zmusił nikogo do modlitwy.
Uważa, że niektórzy są raczej zdenerwowani tym, że dyscyplinuje uczniów za bycie niegrzecznymi. Przeniósł tych uczniów na inne miejsce.

 

Nathaniel wierzy również, że ma prawo modlić się z zainteresowanymi uczniami.
“Tam właśnie wkracza Konstytucja” – powiedział. “Masz swobodę wykonywania swoich przekonań religijnych.”
Nathaniel został zwolniony cztery lata temu w innym mieście za modlitwę ze studentami na trasie autobusu. Musa twierdzi, że Quality Care Transportation nie wystrzeliło Nataniela, ale w tym momencie nie postawili go na trasie. Wierzy, że pastor “nie zamierza się zmienić”.

 

W2016 roku uczniowie w Hollister Middle School i innych szkołach wspomagających w Missouri rozpoczęli wspólne zgromadzenie w wielkim kręgu, aby modlić się w porze obiadowej po tym, jak fundacja Freedom From Religion Foundation (FFRF) z siedzibą w Wisconsin złożyła skargę na pastora młodzieżowego, który miał zostać nagrany modląc się tam z nastolatkami.

“Czy zastanawiałeś się kiedyś, jaki wpływ wywiera grupa dzieci, które uwielbiają Boga? To niesamowite “- napisała Emily Richardson z Buffalo High School. “Jestem kompletnie zdumiony i zdziwiony, gdy oglądam pokój pełen dzieci publicznie modlących się do Boga podczas obiadu!”

“Błogosławiony za udział w szkole, w której tak wielu studentów wstaje na modlitwę prowadzoną przez studenta podczas lunchu”, napisał Carley Smith, który również opublikował zdjęcie.
Pastor młodzieżowy zgodził się przestać modlić się ze studentami.
Większość osób, które sprzeciwiają się udziałowi dorosłych w modlitwach studenckich, uważa, że ​​legalne jest, aby studenci modlili się dobrowolnie między sobą, ale niekonstytucyjne jest to dla przedstawiciela rządu, którzy uczestniczyliby w tym..

 

Jak widać świat demonów nienawidzi modlitw….a więc jakie to musi mieć kolosalne znaczenie dl nas i naszych bliskich….

 

 

 

Updated: 25 kwietnia 2018 — 09:59

2 komentarze

Add a Comment
  1. Witam 🙂
    Nie jest dobrze,chazarzy nas rozdziobią.
    https://www.magnapolonia.org/kongres-stanow-zjednoczonych-przyjal-antypolska-ustawe-s-447/
    Piotrze napiszesz może artykuł na ten temat ?
    Do czego to doprowadzi ?

  2. Szkoda człowieka :/ fajnie, że wywierał na nich pozytywny wpływ 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: