Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

W Wielkiej Brytanii lada chwila ma odbyć się egzekucja dwuletniego chłopca.

News ze strony Cejrowskiego przesłała mi Ewelina.

 

 

https://www.facebook.com/Wojciech.Cejrowski/photos/a.158034350908132.32543.156850207693213/1822203324491218/?type=3&theater

 

 

 

 

Alfie Evans leży w szpitalu z nierozpoznaną chorobą. Jest “w śpiączce”. Rodzice publikują filmy, na których widać jak dziecko ziewa, przeciąga się, ssie smoczek, otwiera oczy na głos rodziców i reaguje na bodźce, mimo ogromnych dawek środków usypiających podawanych mu przymusowo przez szpital.

Szpital twierdzi, że “w najlepszym interesie” chłopca będzie go zabić. Rodzice się na to nie zgadzają, więc szpital pozwał rodziców o odebranie im praw. Sąd nakazał dziecko zabić. Przy łóżku chłopca dzień i noc stoi policja, żeby rodzice nie mogli “porwać” swojego synka na leczenie gdzie indziej.

Tymczasem we Włoszech, w trzech prestiżowych szpitalach, w tym w rzymskim Bambino Gesu czeka na chłopca najwyższej klasy personel medyczny i oferta darmowej opieki do końca życia (gdyby było trzeba). Profesjonalny transport medyczny trzech różnych firm jest gotowy w każdej chwili zabrać pacjenta do Włoch.

W poniedziałek 23 kwietnia, w zaplanowany przez sąd dzień egzekucji dziecka, Włochy nadały chłopcu włoskie obywatelstwo, co spowodowało “tymczasowe opóźnienie” egzekucji. O tym, czy na tej podstawie dziecko zostanie ocalone i wypuszczone do Włoch na leczenie ma zdecydować konferencja telefoniczna między sądem, ambasadą włoską i rodziną dziecka, o której poinformowała rodzina w poniedziałek wieczorem.

Brytyjski szpital, który więzi dziecko to Alder Hey w Liverpoolu, znany ze skandali (kontrowersyjne śmierci dzieci, wycinanie organów bez wiedzy i zgody rodziców: https://www.savealfieevans.com/alder-hey/).

Rodzice Alfiego opublikowali zdjęcia dokumentujące jak szpital, który powołuje się na “najlepszy interes pacjenta” zaniedbuje ich dziecko – plamy krwi, wydzielin, zapleśniałe sondy, przemoczone ubrania z powodu niezmienianych pieluch.
(https://twitter.com/Alfiesarmy16/status/987748886109356032)
(https://www.facebook.com/groups/alfiesarmy/permalink/571154216603260/)

Pod szpitalem protestują codziennie dziesiątki, setki, czasem ponad tysiąc osób, domagających się uwolnienia Alfiego. Przychodzą tam rodzice chłopca, Kate i Tom, z paszportami w ręku. Z całej rodziny tylko rodzice mają jeszcze częściowy dostęp do syna – czasem, na chwilę, pod nadzorem policji. Ojciec dziecka, Thomas Evans, dostał zakaz dotykania synka, pod groźbą aresztu za napaść.

Evans pojechał do Papieża błagać o pomoc w ocaleniu syna. Prosił o azyl dla rodziny we Włoszech.

Sposób egzekucji dziecka ustalił sąd we współpracy ze szpitalem, po czym zabronił publikować szczegółów procedury na terenie Wielkiej Brytanii.

Szpital ma odłączyć dziecku urządzenia pomagające mu oddychać. Ponieważ jest prawdopodobne, że dziecko mogłoby po odłączeniu oddychać samo, zostaną mu podane środki powodujące chemiczne uduszenie: Midazolam i Fentanyl – używane w egzekucjach przestępców skazanych na karę śmierci.

Według wyroku sądu, gdyby dziecko walczyło o życie, szpital ma zwiększać dawki środków aż do zamierzonego skutku.
(https://www.lifesitenews.com/news/chemical-suffocation-how-doctors-want-alfie-evans-to-die)

Bliźniacza sprawa miała miejsce w zeszłym roku. Po miesiącach walki szpital Great Ormond Street Hospital w Londynie dopiął swego i uśmiercił Charlie’go Gard.

Podobna sytuacja zdarzyła się też trzy lata temu. Rodzice chłopca Aysha King “porwali” swoje dziecko z brytyjskiego szpitala i zawieźli go na leczenie do Szwajcarii. Poszli za to do więzienia, ale dziecko uratowali. Niedawno ogłoszono, że tamten chłopiec został w Szwajcarii całkowicie wyleczony z raka.

Tymczasem w Polsce, w Szpitalu Bielańskim w Warszawie, lekarze wezwali policję, żeby poddać przymusowo procedurom medycznym dziecko, którego rodzice odmówili zgody na szczepienie. (http://telewizjarepublika.pl/odmowili-podania-antybiotyku-swojemu-dziecku-do-szpitala-wezwano-policje,63760.html)

Proszę Wszystkich – szczególnie grupy modlitewne, księży i zakony – o modlitwę. Polaków w Liverpoolu i całej Anglii, by protestowali na miejscu ile mogą. Proszę, żeby Państwo przekazywali dalej te informacje i prosili swoich znajomych o modlitwę.

 

sędzie Hayden

 

Zabijanie dzieci w szpitalach (nie tylko brytyjskich) jest coraz częstsze. Nie mam pomysłu jak to zatrzymać, ale jakiś nasz bunt jest niezbędny.

wc

Film – Alfie otwiera oczy, reaguje na głos Taty:
https://www.youtube.com/watch?v=dYslVkvpLig

Zdjęcia jak szpital zaniedbuje dziecko (poparzenie, krew, wydzieliny, odchody)
https://www.facebook.com/groups/alfiesarmy/permalink/571154216603260/

Strona obrońców chłopca:
https://www.savealfieevans.com/

Grupa na Facebook:
https://www.facebook.com/groups/alfiesarmy/

Petycje internetowe:
https://www.change.org/p/we-demand-alder-hey-to-release-alfie-evans-to-a-hospital-of-his-parents-choice
https://www.change.org/p/theresa-may-mp-urgent-give-baby-alfie-evans-a-chance-to-live

#AlfieEvans #AlfiesArmy #SaveAlfieEvans#ReleaseAlfieEvans

ZDJĘCIA POD TŁUMACZENIEM PONIŻEJ

*** TŁUMACZENIE *** ENGLISH VERSION ***

 

Updated: 25 kwietnia 2018 — 09:55

10 komentarzy

Add a Comment
 1. Co te biedne dziecko im zrobiło, że tak nastają na Jego życie?

  1. Mały wojownik! Oby rodzicom się udało…
   Choć podobno te ślady wkłuć itp. wskazują na to, że dziecko było jednym wielkim polem do eksperymentów dla koncernów farmaceutycznych i ażeby to to jakoś zakończyć i mieć wyniki, muszą mieć wyniki sekcji zwłok, więc pewnie i stąd nie bardzo chcą chłopca wypuścić :/
   Jak nie wiadomo o co chodzi, to najczęściej chodzi o (bardzo duże) pieniądze :/

   1. Ewentualnie komuś z elity potrzeba coś przeszczepić,dlatego tak nieludzkie zachowanie szpitala i sadu.

 2. “Lekarze nie dawali mu szans na przeżycie”

  ani słowo o policji czy chęci zabicia..albo Cejrowski kłamie, albo wp tuszuje prawdę. Cejrowskiego, choć to katolik, nie podejrzewałbym raczej o takie kłamstwo i raczej bym obstawiał wp (nie wiem, mogę się mylić) patrzcie jednak, jak cudownie Bóg działa..

  “”Poruszony modlitwami i ogromną solidarnością okazaną Alfiemu Evansowi ponawiam mój apel, aby usłyszano cierpienia rodziców i zapewniono im możliwość poszukiwania nowych form leczenia” – napisał Ojciec Święty.”

  użył wielkiej nierządnicy by ratować bezbronne dziecko. po mistrzowsku zagrał złemu na nosie 😉

  1. “użył wielkiej nierządnicy by ratować bezbronne dziecko. po mistrzowsku zagrał złemu na nosie ”

   dokładnie

   1. w sumie tak jednak w zborze mój brat miał inną rozkminę.Takie działania złemu mogą pomóc. Pomyślmy tylko, jak świat spojrzy na papieża, jak na dobrego orędownika, który pomaga biednemu chłopcu. Byłem w błędzie, pisząc to co wcześniej.

    Niestety, mimo wszystko chłopiec zmarł

 3. Eutanazja to wielce kłopotliwa sprawa, niemniej jednak warto byłoby wypracować sobie zdrowe podejście do tego zjawiska za przewodnika mając Słowo Boże.
  Polecam http://zboryboze.cba.pl/?page_id=322 na ten właśnie temat.
  Pozdrawiam Angelika

 4. Czy ktoś wie jak do sprawy odniosły się kościoły protestanckie z Anglii? Wyraziły swoje stanowisko, zabiegały o uratowanie życia Alfiego?

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: