Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Rosja do Izraela: Nie będziemy powstrzymywać się od uzbrojenia Syrii. Rosja chce sprzedać Syrii system obrony przeciwrakietowej S-300.

Oj dzieje się. Rosja nie powiedziała jeszcze ostatniego zdania w kwestii Syrii….

 

W ciągu ostatnich kilku dni rosyjski rząd przekazał jednoznaczne przesłanie dyplomatyczne źródłom politycznym w Jerozolimie, które – jeśli odczuje taką potrzebę – zamierzają sprzedać system rakiet S-300 rządowi Syrii.

Rosjanie wyjaśnili, że po amerykańskiej interwencji w Syrii i niedawnym zamachu bombowym we współpracy z Wielką Brytanią i Francją, zobowiązali się pomóc Syryjczykom bronić się w najlepszy możliwy sposób.

 

 

Jak widać hegemonia USA i państw sprzymierzonych nie ma monopolu.

W ubiegłym tygodniu Izrael podkreślił, że sprzedaż zaawansowanego systemu obrony przeciwrakietowej S-300 reżimowi syryjskiemu stanowi przekroczenie czerwonej linii.

 

Źródło polityczne, które ujawniło komunikat w rozmowie z Arutzem Shevą, oświadczyło, że przesłanie zostało przekazane po oświadczeniu rosyjskiego Ministerstwa Obrony, że Moskwa ponownie rozważa sprzedaż broni do Syryjczyków po wspólnym ataku na Syrię przez USA, Wielką Brytanię i Francję .

System S-300 mógłby być bardzo istotnym ulepszeniem dla obrony powietrznej Syrii, która opiera się obecnie głównie na zakupach z byłego Związku Radzieckiego, ponieważ żaden kraj nie zgodził się wcześniej sprzedać tego rodzaju zaawansowanego systemu reżimowi Assada.

W 2016 r. Rosja odnowiła sprzedaż systemu uzbrojenia Iranowi. Umowa została podpisana w 2007 roku, ale została zamrożona w wyniku międzynarodowych sankcji nałożonych na Irańczyków.

Ajatollahowie wyrazili  w Teheranie interesowanie zakupem systemu obrony przeciwrakietowej S-400. Ten bardziej zaawansowany system nie został jeszcze sprzedany żadnemu międzynarodowemu podmiotowi i pozostaje wyłącznie w rękach rosyjskiego wojska.

 

 

 

 

 

Updated: 23 kwietnia 2018 — 10:11

5 komentarzy

Add a Comment
  1. W tego typu sytuacjach Biblia podpowiada żeby zaopatrzyć się w najnowszy i najskuteczniejszy system obrony jakim jest Słowo Boga, które mówi “Kiedy więc usłyszycie o wojnach i pogłoskach wojennych, nie trwóżcie się! To się musi stać, ale to jeszcze nie koniec.” (Mk 13:7)
    Dla mnie osobiście tego typu wydarzenia są znakiem i nadzieją na szybki powrót Jezusa i prawdziwość słów Biblii która to wszystko przewiduje.

  2. Jacek Międlar – Grożą, że mnie zabiją:

  3. o proszę…
    choć i tak wszyscy grają do jednej bramki…

  4. trochę nie na temat, ale zwrócono uwagę że sukienka w jakiej księżna Kate pokazała się po wyjściu ze szpitala z nowo-narodzonym synem jest prawie identyczna do tej z filmu Dziecko Rosemary, w którym to główna bohaterka została zgwałcona przed demona i takie też dziecko urodziła.. dziwne, że dbający o każdy szczegół pałac królewski nie zwrócił na to uwagi i dostarczył Kate taką sukienkę, a może ktoś w ten sposób chciał coś zakomunikować? dla mnie William jest potencjalnym antychrystem już od bardzo dawna: Will I Am (Będę).

    kadr z filmu: https://i2-prod.irishmirror.ie/incoming/article12440152.ece/ALTERNATES/s615b/Rosemarys-Baby.jpg

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: