Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Niemcy przyjmą 10 tys. dodatkowych uchodźców.

Niedawno pisałem o tym, że Niemcy nie są w koalicji z UK, USA i France przeciw “reżimowi” w Syrii. Dlaczego?

 

Odpowiedź znajdziemy w tym newsie:

 

“Jak podaje Komisja Europejska, w ramach programu przesiedlania osób wymagających szczególnej ochrony, Niemcy przyjmą ponad 10 tys. uchodźców z Afryki Płn. i Bliskiego Wschodu.

 • Niemcy przyjmą ponad 10 tys. uchodźców z Afryki Płn. i Bliskiego Wschodu
 • Niemiecki rząd “znów stanął na wysokości zadania pod względem międzynarodowej solidarności”
 • UE przeznaczyła pół miliarda euro na wsparcie krajów przyjmujących uchodźców
 • Komisarz Avramopoulos spotkał się w Berlinie z niemieckim ministrem spraw wewnętrznych Horstem Seehoferem

W ramach programu przesiedlania osób wymagających szczególnej ochrony, Niemcy przyjmą ponad 10 tys. uchodźców z Afryki Płn. i Bliskiego Wschodu – poinformował unijny komisarz ds. migracji i spraw wewnętrznych Dimitris Avramopoulos w rozmowie z gazetami grupy medialnej Funke. Odpowiednie pismo w tej sprawie z obietnicą przyjęcia uchodźców spłynęło w bieżącym tygodniu z Berlina.”

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/niemcy-przyjma-10-tys-dodatkowych-uchodzcow/gpgx1fe

 

Co to oznacza?

Ano to, że Niemcy nie są już Niemcami, ale skrupulatnie budowanym państwem islamskim.

Należy podkreślić w tym wszystkim, że owi uchodźcy mają i będą  mieli ci nowi prawa wyborcze!

Przypomnijmy sobie jak to jest w UK. Tam burmistrzem Londynu jest Muzułmanin!

W kraju niegdyś protestanckim burmistrzem jest wyznawca Islamu.

Teraz popatrzmy na to z innej strony. Załóżmy, że wybucha III wojna światowa. Oczywiście jej fundamentem będzie oś syjonizm – islam. W Niemczech będzie rzeź. Ospali dobrobytem i bawarskim piwem Niemcy będą jak cheerleaderki.

Wojsko przejmie jakiś przywódca islamu. W ten sposób budżetem Niemiec mogą oni zaatakować n ie tylko rdzennych mieszkańców, ale i Polskę, choć w tym przypadku uważam, że czeka nas jednak najazd Rosjan.

 

 

 

Updated: 20 kwietnia 2018 — 07:40

6 komentarzy

Add a Comment
 1. Witam panie Piotrze,to mój pierwszy komentarz na tym forum.Pisze pan że obawia się ataku Rosji na Polskę.Wklejam wpis z innego forum którego autor jest moim zdaniem wybitnym znawcą Biblii [z całym szacunkiem dla pana wiedzy 🙂 ] Wg jego interpretacji proroctw Polska owszem znajdzie się ponownie w rosyjskiej strefie wpływów ale poprzez odwrócenie sojuszy a nie najazd zbrojny na nasz kraj.Co pan sądzi o tej analizie ? Pozdrawiam : ) Poniżej komentarz pana R.Ewiaka.
  “Nie jestem ani trochę zaskoczony takim obrotem sprawy. Poważnie traktuję Biblię i jej proroctwa, a następne w kolejności zapowiada powrót, występującej w roli “króla północy” – Rosji (Daniela 11:29a). To oznacza tu także rozpad UE i NATO. Wiele krajów z dawnego bloku wschodniego opuści amerykańską strefę wpływów i powróci do sojuszu militarnego z Rosją. W podobnie spektakularny sposób Bóg zrealizował wcześniejszą zapowiedź, mówiącą o tym, że jakiś czas po zakończeniu drugiej wojny światowej wojska rosyjskie powrócą do swej ziemi (Daniela 11:28b). Nie skończyło się na wyjściu z dawnego NRD. Nieprzypadkowo rozpadł się Związek Radziecki i Układ Warszawski. Dzięki temu wojska te opuściły całą Europę. W wyznaczonym przez Boga czasie powrócą do wielu krajów, gdzie wcześniej stacjonowały. Stanie się to bez użycia siły.

  W roku 1882 Wielka Brytania rozciągnęła wpływy na Egipt i przejęła rolę “króla południa”. Mniej więcej w tym samym czasie Rosja zajęła pozycję “króla północy”, rozciągając wpływy na terytoria, które wcześniej należały do Seleukosa I (Daniela 11:27).

  Wszystkie szczegóły tej wizji wypełniają się od czasów starożytnej Persji w porządku chronologicznym. Wizja ta jest różnie komentowana. Ponieważ zawiera wiele szczegółów, osoba wnikliwa jest w stanie dostrzec każdy błąd, lub sofistykę (Daniela 11:33; 12:10). Tych dwóch kolejnych szczegółów, na które tu zwróciłem uwagę inni komentatorzy nawet nie próbowali wyjaśniać, gdyż zupełnie nie pasują do ich interpretacji. To nie jest sofistyka. O powrocie Rosji mówię od roku 1998, gdy nic z tego nawet nie kiełkowało.”
  Upadek Merkel: Czyżby koniec “IV Reszy – UE”?
  Ewiak Ryszard 22.11.2017 11:07:16

  1. Szczęść Ci Boże Magnolia. Milo, że zdecydowałaś sie na uczestnictwo w komentowaniu
   Prawie w całości się z tym zgadzam i o tym pisuje od 6 lat.

   http://detektywprawdy.blogspot.com/2012/12/dziesiec-rogow-interpretacja-apokalipsy.html

   Uważam także, że Rosja zagra gazem.
   Nie, ja się nie obawiam Rosji, ale biore pod uwagę taki scenariusz. Wszak rok temu odbylo sie przy naszej granicy okolo 5 wielkich manewrów wojskowych. W Polsce , na Ukrainie, Litwie, Rosji i chyba Szwecji

   1. Dziękuję za szybką odpowiedź 😉
    Tak,znam ten artykuł ale przeczytam jeszcze raz żeby sobie odświeżyć.Czytam regularnie Twój blog od jakichś 2 lat i bardzo mi się podoba Twoja praca : D Ja również jestem zdania,że Nord Stream dzieje się nie bez powodu i tym nas Rosja przeciągnie na swoją stronę.UE się rozpada,USrael to taki sojusznik że wrogów już nam nie trzeba he he.
    Mam pytanie czy jest szansa na zjazd w przyszłości czytelników na Śląsku ?
    Pozdrawiam 🙂

    1. na Słąsku może nie, ale w Wiśle bo od 3 lat są w Wiśle

     1. Wisła w powiecie cieszyńskim ? No to fajnie bo to jest na Śląsku : D

 2. Kolejne 10 000…jakby im problemów było mało już z tymi, którzy tam są…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: