Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kolejny krok do wojny: urabianie członków UE przeciw Putinowi.

Co raz bardziej jestem pewny wybuchu wojny, a to dlatego, że nagle urabia się opinie publiczną przeciw Putinowi. Oczywiście Putinowi bardzo daleko jest do świętych, ale tutaj chodzi o ten czas ataku an Putina, kiedy sytuacja wrze w Syrii.

 

Oto pierwszy atak:

 

“Były unijny komisarz ds. stosunków zewnętrznych Chris Patten w wywiadzie dla portugalskiego “Diario de Noticias” oświadczył, że rosyjski prezydent Władimir Putin wciąż dąży do przejęcia kontroli nad krajami Europy Środkowo-Wschodniej.”

 

Inną informacją jest ta o wyeliminowaniu  przez Putina osoby go krtykujące:

 

“W ostatnich latach doszło do 14 zaskakujących zgonów rosyjskich krytyków Władimira Putina – oświadczył Chris Patten”

 

 

Wierzę w taki bieg wydarzeń, ale nie wierzę w to, że nagle politycy komunistycznej UE się ocknęli…

Jednakże jest i inna strona tego medalu i doskonale wpisywałaby się w potencjalną wojnę. Otóż Niemcy są największym odbiorcą rosyjskiego gazu w Europie. Niemcy są pośrednikiem dla reszty Europy. Mało tego, sprzedają rosyjski gaz Polsce 🙂 :-(.

 

 

“Komisja Europejska poinformowała w poniedziałek o przyznaniu 9,2 mln euro na połączenia gazowe między Polską a Niemcami. Dzięki nim ułatwiony ma być przesył błękitnego paliwa do naszego kraju, co ma zwiększyć bezpieczeństwo energetyczne w Zachodniej Polsce.

 

Polska znajdująca się w strefie buforowej między Rosją a Niemcami kupuje rosyjski gaz od Niemiec. Żenada. Teraz już wiemy dlaczego w sejmie są partie antyrosyjskie. Po to aby Rosja się obrażała na Polskę i sprzedawała nam droższy gaz przez Niemcy. Doją nas z każdej strony. Niby wygraliśmy II wojnę światową, ale tak naprawdę przegraliśmy. Krew Polaków rozlana na frontach całej Europy po to byśmy byli trzeciorzędnymi obywatelami Europy.

Od roku 1939 nie ma ani jednej partii w Polsce reprezentującej interesu Polaków nie tylko z obywatelstwa, ale z dziada pradziada.

 

Wracając do realiów obecnych. Rosja nie musi nawet nas napadać. Wystarczy, że wyłączy gaz. Popatrzcie na mapkę, którą  umieszczałem z rok temu:

 

 

Niemal wszystkie państwa uzależnione od od Rosji są krajami bloku postradzieckiego i zaczynają się geograficznie od Europy środkowej.

To wpisuje się w to co pisuję od 6lat, to znaczy w 10 królestw czasów końca gdzie Polska będzie w strefie wpływów Rosji.

 

 

 

Updated: 14 kwietnia 2018 — 00:35

5 komentarzy

Add a Comment
  1. Można nie lubić Putina, ale bez przesady że im się chce tak ludzi urabiać…ale cóż, kasa się niestety musi zgadzać…

    1. Rosja generalnie nie chce wojny, ale prawdopodobnie jest narzędziem w ręku Boga i jest taka możliwość że Ameryka to Babilon który zostanie zniszczony przez Rosję i Chiny.

    1. Co za pacanisko z tego/tej lali…brak słów na kogoś takiego…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: