Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Atak na Syrię – sygnał do III wojny światowej.

Świat syjonistyczny w dzień Szabatu, czyli Pokoju uderzył w Syrię. Wyjątkowo przed zjazdem napisałem krótkiego detektywittera w sobotę, o tym, że to świat żydowski zaatakował, ale później wykasowałem ponieważ to nie świat żydowski to zrobił, ale syjonistyczny. Syjonistyczne USA, syjonistyczna Francja i syjonistyczna Wielka Brytania, a wszystko zgodnie z  > Planem Trzech  Wojen Światowych. <

Świat syjonizmu kontra świat Islamu.

 

Oto wypowiedź Trumpa po ataku na Syrię:

 

Celem naszych dzisiejszych działań jest straszenie przez rozszerzaniem i wykorzystaniem broni chemicznej. To odstraszanie jest kluczowym elementem polityki bezpieczeństwa Stanów Zjednoczonych – mówił Donald Trump. – Jesteśmy przygotowani, aby podtrzymywać tę operację do czasu, aż syryjski reżim zaprzestanie stosowania broni chemicznej – dodał.

onet.pl

 

Poniżej relacja w języku angielskim, ale najważniejsze sprawy są widoczne:

 

 

Koalicja Francji, UK, USA uderzyła przy użyciu pocisków manewrujących NCM/MdCN, Tomahawk i AGM-158B JASSM-ER. Rakiety były wystrzeliwane zarówno z okrętów, jak i z samolotów.

 

Oczywiście w tej sytuacji z Syrią solidaryzują się inne państwa islamskie:

 

Ajatollah Chameney. Liderów Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Francji nazwał „przestępcami”.

– Atak przeprowadzony dzisiaj rano (w sobotę) w Syrii jest zbrodnią. Oświadczam wyraźnie, że prezydent USA, prezydent Francji i premier Wielkiej Brytanii są przestępcami (…), nic nie osiągną, nie uzyskają żadnych korzyści” z tej operacji, „tak, jak w ostatnich latach weszli do Iraku, Syrii i Afganistanu i popełniali takie przestępstwa i niczego nie osiągnęli – oświadczył.

telewizjarepublika.pl

 

Musimy sobie uświadomić jedno:

OBIE STRONY MAJĄ SWOJE RACJE

 

Europa i USA, czyli światowy syjonizm określają rządy Syrii reżimem, ale politycy Iranu, Syrii nazywają w identyczny sposób Trumpa i USA.

Kto więc ma rację? Nikt. Obie strony dążą do dominacji. Islam chce poszerzyć swe grancie i syjonizm.

Prawdą jest Jezus Chrystus. To on jest światłem, miłością i pokojem.

Prezydent Trump pokazał swe chrześcijaństwo w tę sobotę.

Język miłości wypuścił  Tomahawki na syryjskie miasta. Swoją drogą osoby określające sie chrześcijanami wypuszczają takie Tomahawki swym językiem. Nie tylko na tym blogu, ale do swych bliskich i znajomych. Taka chęć dominacji i zniszczenia ewentualnej bazy z Bronia chemiczną….

 

Co jest interesujące Niemcy nie wzięły udziału w ataku an Syrię. Zapewne dlatego, żeby nie drażnić uchodźców u siebie.

 

Odkąd zacząłem się interesować Trumpem, czyli rok przed wybraniem go na prezydenta mocarstwa militarnego napisałem tekst, iż może być on antychrystem:

 

Donald Trump kandydatem na ostatniego dyktatora.

Po poniższych informacjach jego kandydatura na antychrysta staje się coraz bardziej realna.

 

Szef Pentagonu, James Mattis sprzeciwił się prezydentowi USA, który chciał w czasie weekendowego ataku uderzyć bezpośrednio w pozycje wojsk rosyjskich i irańskich w Syrii – informuje “Wall Street Journal”

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/donald-trump-chcial-uderzyc-w-rosyjskie-i-iranskie-pozycje-w-syrii/rlbe1h0

 

Ciekawe. Nieprawdaż?

Oczywiście może to być blef. jednak blefem nie był sobotni atak, ani przeniesienie ambasady USA do Jerozolimy. Myślę, że wiele czynów Trumpa nie będzie miało charakteru blefu.

 

Co jeszcze chciałem dodać, to owe chrześcijaństwo Trumpa.

Na jego inauguracji była pastorka 🙂 – Paula White:

 

 

Więcej tutaj:

Kto będzie na inauguracji prezydenta Trumpa?

 

Czyż ten oto cytat nie pasuje jak ulał do osób otoczonych Trumpem?

 

“21 Nie każdy, który Mi mówi: “Panie, Panie!”, wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie.” Mateusza 17

 

Spiskowcy, których nie interesuje Jezus Zbawiciel są zapewne zainteresowani co będzie dalej?

 

 

Co prawda nie doszło do otwartego konfliktu miedzy koalicją wokół USA a koalicją wokół Iranu i Rosji. Jeszcze nie, ale należy wiedzieć, że wojna to biznes i strefa wpływów. Rosja zaznaczyła swoją strefę w Syrii, ale to nie wszystko. Pamiętajmy, że jest to także wojna religijna. Talmudyści  kontra Islam. Szatan pociąga za sznurki w obu grupach i to jest przykładem na to, że  jednak Belzebub może wyganiać innego demona. Pan Jezus miał co innego na myśli.

Obie grupy nie są pod wpływem ducha Jezusa!

 

Ok, bo zanudzam fanów spisków Bogiem…

Wojna to nie tylko konfrontacja państw. Zwłaszcza na Bliskim Wschodzie. Pamiętajmy o tak ważnych organizacjach jak Hezbollach i Hamas. Obie grupy nienawidzą syjonistyczny Izrael. Swoją drogą zachodzi pytanie zmuszające do myślenia; czy są to grupy przyjazne ludziom?

 

Obecność wojski rosyjskich w Syrii i wokół niej pozwala na …. transport broni dla tych organizacji:

“Według amerykańskiego serwisu The Daily Beast Rosja “bezpośrednio dozbraja” Hezbollah, libańską organizację militarno-polityczną, która walczy również w Syrii. I to w nie byle jaką broń, bo “pociski taktyczne dalekiego zasięgu, laserowo naprowadzane rakiety i broń przeciwpancerną”.”

wp.pl

 

Należy także wiedzieć, że Syria prawie wykorzeniła nowe Państwo Islamskie.

Mówi się, że Kaczyński jest bardzo dobrym politykiem i jest to prawda. Ale Putin jest graczem doskonałym.

 

Stworzyłem grafikę uświadamiającą złożoność, a zarazem klarowność sytuacji w tej części świata:

 

 

Jak widzimy państwa wchodzące w skład koalicji z USA finansują i wspierają wszelkie możliwe organizacje mające na celu zniszczenie Assada. Ich celem jest przejęcie Syrii. Turcja zapewne liczy na ochłap w postaci likwidacji Kurdów, a USA realizują politykę Izraela, co ciekawe, oficjalnie nie będącego w tych rozgrywkach :-).

W ten sposób cały świat daje się oszukiwać.

 

Poniżej ciekawy link uzupełniający:

http://www.prisonplanet.pl/polityka/odtajniony_amerykaski,p2095093578

 

Ktoś zada pytanie: jak to jest, że nawet świat Islamu jest podzielony? Otóż jest to także walka Szyitów z Sunnitami. Szyicka Syria z Sunnickimi: Turcją, Arabią, Emiratami.

Hezbollah jest szyicki o sam siebie określa jako antyimperialistyczny, a więc przeszkadza on w stworzeniu rządów antychrysta…

 

Uważam, że organizacje antyizraelskie zaatakują teraz Izrael. Wojna to nie tyko interesy, ale i emocje. Potomkowie Ismaela to naród dziki i nieobliczalny.

Z drugiej strony do rządów Izraela niezbędna jest syjonistom Syria i sam fakt, że tak wiele organizacji bierze udział w wojnie domowej w Syrii świadczy, że musi to mieć swój finał i będzie on miał swoje miejsce.

 

 

 

Updated: 16 kwietnia 2018 — 14:25

1 Comment

Add a Comment

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: