Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Powrót do Edenu. Boża uprawa roślin.

Kiedy system szatana oferuje przyspieszacze wzrostu w postaci nawozów, bohater tego filmu zaprzecza logice korporacji:

 

 

“To niesamowite – wiedziałem że jest coś ważnego dla rolników, sadowników i waszych ogródków – szukałem ? To co znalazłem przerosło moje oczekiwania – Tanie i naturalne !!! Raz zastosujesz i prawie nie musisz pracować przy roślinkach – samo się dzieje !!! Rośnie zdrowa, soczysta żywność o najlepszym smaku !!! Znacznie zwiększone plony !!! W ogrodach rekreacyjnych też działa – wszędzie gdzie tylko są rośliny !!! To jedno z największych pozytywnych odkryć i takie proste !!!”

 

Tutaj więcej:

 

https://gloria.tv/video/fxtffLqTMkck2WqtN2V1E9Pfz

 

 

Updated: 3 kwietnia 2018 — 22:08

9 komentarzy

Add a Comment
 1. Umieściłem ten filmik w jednym komentarzy jakieś 2-3 lata temu. Mój skromny ogródek pokryty jest zrębkami i wszystko działa jak na filmie. Jedyny mankament to potrzeba uzupełniania surowca co 2-3 lata.Polecam!

   1. Ja kupiłem sobie skromny elektryczny rebak za 400 zł, a same zrebki często oddają za darmo, bądź można kupić – kupiłem rok temu cały samochód za 100zl.

   2. Zrębki dostałem za darmo z tartaku (miałem szczęście gdyż właściciel prowadził sprzedaż ww towaru do wielu zakładów masarskich i wędzarni). Zapłaciłem tylko grosze za transport. Ostatnio wycinano u mnie w okolicy małe drzewka więc top-up był za darmo.
    Proszę popytać w tartakach, zakładach zajmujących się wycinką drzew dla miasta, itp. Na OLX jest pełno ogłoszeń. Najlepsze są świeże.
    Nie należy stosować pod samym budynkiem gdyż ziemia robi się bardzo miękka po pewnym czasie i może to spowodować problemy z fundamentami.
    Pozdrawiam,

    1. Ja pracuje w tartaku, więc mogę się dowiedzieć co i jak.

     Jest więcej takich filmów? Albo całość powyższego filmu? Najlepiej w pl. Tego filmu do końca nie rozumiem, jak on to uprawia. W jaki sposób sieje bądź sadzi swe rośliny? Bardzo mnie to zainteresowało i wygląda to na lepszą alternatywę niż rok w rok przekopywanie ogródka szpadlem..

     1. O pieleniu chwastów nie wspominając…

      1. hehe, nie zauważyłem dopisku z odnośnikiem. czy tamten odnośnik to już cały film? czy jest więcej w tym temacie?

 2. Ojej, ale to ciekawie brzmi… 😮

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: