Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Miłość do dzieci inaczej w parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Witaszycach.

“Nie jednemu chłopcu, a trzem 32-letni ksiądz miał składać propozycje seksualne poprzez SMS-y oraz jeden z komunikatorów internetowych. Na początku śledczy mówili tylko o jednym 14-latku. Wszystkie ofiary księdza są małoletnie. Decyzją biskupa, 32-latek został odwołany z funkcji wikariusza parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Witaszycach. Grozi mu więzienie.”

https://poznan.onet.pl/jest-wiecej-ofiar-ksiedza-z-witaszyc-kolejne-ustalenia-sledczych/kp1fjf6

 

 

Taki jest owoc kościoła Maryjnego…

Ciekaw jestem co powie na tego typu przypadki ksiądz karateka Chmielowski?

 

Raz za razem. Raz za razem wychodzą na światło dzienne kolejne przypadki zepsucia w kościele Rzymu.

Teraz zwrócę się do zrezygnowanych zepsuciem w kościele Rzymu katolików. Kochani, my tez byliśmy członkami Rzymu. Podejrzewam, że według statystyk, pomimo iz wielu z nas dokonało apostazji nadal tam jesteśmy.

Jednak to, co chciałem Wam napisać, to słowa nadziei. Eklezja Pana Jezusa jest w Duchu i w Prawdzie. Nie musicie wiecznie czuć się zrezygnowani; a to pedofilią w kościele, którego jak widzimy bramy piekielne przemogły, a to jazdą po pijaku zwierzchników tego kościoła, czy łamaniem Prawa Bożego przez zwierzchnika Rzymu jakim jest Jezuita Bergoglio.

Bóg wiedział co to będzie za kościół i w apokalipsie nas nie tylko ostrzegł ale i nakazuje z tego kościoła wyjść.

 

I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: Wyjdźcie z niego, ludu mój, abyście nie byli uczestnikami jego grzechów i aby was nie dotknęły plagi na niego spadające, (5) gdyż aż do nieba dosięgły grzechy jego i wspomniał Bóg na jego nieprawości. (6) Odpłaćcie mu, jak i on odpłacił, i w dwójnasób oddajcie według uczynków jego; do kielicha, w którym napój mieszał, nalejcie mu podwójną miarę. (7) Ile sam siebie uwielbiał i rozkoszy zażywał, tyle udręki i boleści mu zadajcie; gdyż mówi w sercu swoim: Siedzę jak królowa, wdową nie jestem, a żałoby nie zaznam.

 

Wyjdźcie z tego kościoła abyście nie byli uczestnikami jego grzechów, czyli nie wspierali ten kościół swoim autorytetem!!

Przyjaźniąc się z chuliganem wspieramy jego grzechy! Utwierdzamy go w nich…

 

 

 

Updated: 29 marca 2018 — 15:04

2 komentarze

Add a Comment
  1. Piękna mi “miłość” do dzieci…
    Szkoda że jednak złe skłonności wzięły w nim górę…

  2. a pierwszy anioł co głosi?, a gdzie początek? na razie nic się nie dzieje jedynie lokalne wojny i pogłoski wojenne . Nastąpi poważny konflikt międzynarodowy tyle że nie wiemy kiedy jeszcze

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: