Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Urzędnicy Milwaukee głosują za zakazem poradnictwa psychologicznego dla nieletnich zmagających się z homoseksualizmem.

Urzędnicy w Milwaukee w stanie Wisconsin głosowali za zakazem tak zwanej “terapii konwersyjnej” dla nieletnich zmagających się z homoseksualizmem lub dysfunkcją płci.

Podjęte zarządzenie mówi, że “bycie lesbijką, gejem, biseksualistą lub transseksualistą jest częścią naturalnego spektrum ludzkiej tożsamości i nie jest zaburzeniem lub chorobą”. Zakazuje wszelkich praktyk, w tym poradnictwa psychologicznego, które stara się pomóc młodzieży opierać się pokusom homomoseksualnym lub pomaga tym, którzy zmagają się z pragnieniami, aby zaprezentować się jako płeć przeciwna.

Jednak  pozwalają na poradnictwo, które oferowałoby “akceptację” i “wsparcie” homoseksualizmu, i nie karałoby osoby, która “zapewnia pomoc osobie przechodzącej transformację płci”.

 

Kara za naruszenie może wynosić do 1000 USD.

Propozycja spotkała się z opozycją ze strony chrześcijan w mieście, którzy powiedzieli, że błędem jest zakazać młodym ludziom otrzymania pomocy, jeśli im się to podoba.

Miasto mówi mi, jako ojciec lub dziadek, że nie mogę wysłać moich dzieci i zapłacić terapeucie. To miasto mówi mi, że nie wolno mi tego robić. … To przedłużenie rządu i to jest złe, “mieszkaniec Tony Coupee powiedział Fox6 News.

 

Niektórzy modlili się, podczas gdy obrady odbywały się we wtorek podczas wspólnego posiedzenia Rady, a niektórzy deklarowali takie słowa jak “grzech jest grzechem”.

Zwolennicy tego środka trzymali tęczowe flagi lub znaki, takie jak “Okazujcie swoją miłość przez akceptację“. Niektórzy z obecnych na poparciu zarządzenia byli członkami duchowieństwa.

“Myślę, że Bóg chce, abyśmy byli blisko Boga i nie rozdzielali się, nie powiedziano nam, że Bóg nie kocha nas takimi, jakimi jesteśmy, tak jak Bóg nas stworzył” – powiedziała reporterom Jennifer Nordstrom z Pierwszego Unitarian Society of Milwaukee.

Nie jest jasne, w jaki sposób uwagi Nordstrom odnoszą się do dysforii płci.

“Jeśli płacisz za tę usługę, a twoje dziecko wyjeżdża chcąc się zabić lub się zabiło, to my, jako chrześcijanie, nie wykonaliśmy naszej pracy” – twierdziła także Alderwoman Chantia Lewis.

 

 

 

Niektórzy obecni byli zaniepokojeni, że rozporządzenie wpłynie na pastorów, którzy doradzają tym w zborze, którzy przychodzą do nich, potrzebując pomocy w walce z grzechem. Rada stwierdziła, że ​​restrykcje nie będą miały wpływu na kościoły, a jedynie terapeuci i doradcy, którzy oferują opłatę za pomoc.

“Jeśli młoda osoba postanawia pójść szukać porady duchowej od swojego przywódcy wiary, to zgodnie z tym zarządzeniem jest to w porządku”, stwierdził Alderman Cavalier Johnson. “To nie jest atak na [pastorów]. To nie jest atak na ich wolność. To nie jest atak na ich zdolność do głoszenia “.

Tylko dwóch radnych głosowało przeciw wnioskowi, a jeden z nich w ogóle nie głosował.

 

Środek został przyjęty w głosowaniu 12-2, a burmistrz Tom Barrett ma podpisać rozporządzenie 7 kwietnia.

Chrześcijanie wyrażają rozczarowanie rezultatem.

“Bóg zamierza osądzić grzeszników!” – oświadczył Albert Herron, 62, z Racine. “Zepsute, złe, złe pokolenie”.

Jak wcześniej informowaliśmy, chrześcijanie wierzą, że homoseksualizm – podobnie jak wszelkie inklinacje sprzeczne z prawem Boga – jest częścią natury grzechu Adamowego, który musi zostać zregenerowany przez drugie narodzenie, jak Jezus nakreślił w Jana 3: 5-7, “Zaprawdę, zaprawdę, powiadam ci: Jeśli nie narodzi się człowiek z wody i Ducha, nie może wejść do królestwa Bożego. To, co narodziło się z ciała, jest ciałem; a to, co narodziło się z Ducha, jest duchem. Nie dziw się, że ci powiedziałem: musisz narodzić się na nowo “.

List do Efezjan 2: 1-3 również oznajmia o odrodzeniu, które dokonuje się u tych, którzy na nowo narodzili się w Duchu Świętym: “I ożywiłeś się, którzy umarli w upadkach i grzechach, w których w przeszłości przeszliście zgodnie z przebiegiem tego świata, według księcia o mocy powietrza, ducha, który teraz działa w synach nieposłuszeństwa, wśród których również my wszyscy prowadziliśmy naszą rozmowę w przeszłości w pożądliwościach naszego ciała, spełniając pragnienia ciała i umysłu, i byli z natury dziećmi gniewu, tak jak inni. ”

 

 

Bardzo wymowne slowa padły z ust tej chrześcijanki: “Miasto mówi mi,” oraz “To przedłużenie rządu”.

To jest to, co od kilku lat pisuje na tym blogu. Zło zaczyna się na samej górze i ma powiązania nie tylko w polityce, ale w korporacjach i Watykanie. Wystarczy spojrzeć na działania pana Bergogolio, aby wiedzieć, że kościół Rzymu współpracuje z bogiem tego świata.

Książę nieposłuszeństwa ma swoich ludzi na coraz niższym szczeblu. To już nie tylko prezydenci państw, posłowie i senatorzy. To są juz radni. Dlaczego tak sie dzieje? Ponieważ chrześcijanie  Z WŁASNEJ WOLI ZREZYGNOWALI Z  wpływania na politykę w demokracji. Sa oni w zamkniętych enklawach radości, kiedy zlo zatacza co raz większe kręgi.

Jest takie powiedzenie “wystarczy bierność ludzi dobrych by zwyciężyło zło. Parafrazując: “wystarczy bierność chrześcijan”. aby zwyciężył książę tego świata.

No cóż…jesteśmy u progu Wielkiego Ucisku. Nie wiem jak oni będą chcieli wprowadzić to w Polsce, ale będzie to musiało być bolesne.

 

 

Updated: 29 marca 2018 — 14:00

2 komentarze

Add a Comment
  1. Oto właśnie pionasy szatana wykonują jego polecenia w imię “dobra” tych najmniejszych,którzy nie świadomi zła,jakie im się wyrządza,będą zmuszani pod groźbą zakazów i nakazów głoszonych przez jakże poważne i wiarygodne instancje państwowe do podążania drogą,która prowadzi wprost do bram piekła.Lucyfer i jego hordy osiągnęły już wszystkie możliwe systemy i grupy społeczne na tym świecie,pozostaje tylko sprytna i podstępna manipulacja tymi pionkami aby zwiedli jak najwięcej otumanionych dusz na samo dno.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: