Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

W Holandii odbyła się pokojowa demonstracja 10 katolickich studentów z Stichting Civitas Christiana przeciwko seksualnym billboardom firmy odzieżowej Suitsupply.

W dniu 11 marca holenderska organizacja prorodzinna Stichting Civitas Christiana przeprowadziła kampanię uliczną w Nijmegen w Holandii, skierowaną przeciwko jednoznacznie seksualnym billboardom producenta odzieży Suitsupply. Demonstracja natychmiast wywołała kontestację działaczy LGBT, którzy zareagowali przemocą, obelgami i groźbami. Protest nastąpił pod czujnym okiem lokalnych polityków lewicy i policji.

 

Stichting Civitas Christiana powstała w 2014 roku, by bronić cywilizacji chrześcijańskiej w Holandii. Obecna kampania została wywołana skargami wielu rodzin, które zostały obrażone przez plakaty i billboardy Suitsupply. Firma od lat reklamuje sceny o wyraźnie seksualnym charakterze. Po raz pierwszy przedstawiali sadystyczne ułożenie kobiet przez mężczyzn w garniturach, a teraz pokazują całujących się homoseksualnych mężczyzn w erotycznych pozach.

 

 

 

Spokojne protesty i gwałtowna reakcja

Dlatego Civitas Christiana udała się do Nijmegen 11 marca. Grupa dziesięciu ochotników rozdawała ulotki w całkowicie pokojowy sposób, z różańcem jako jedyną duchową bronią. Na ich sztandarach widniały slogany:  “Boże małżeństwo = 1 mężczyzna + 1 kobieta”.

 

Około 150 homoseksualnych kontrdemonstratorów, wielu z nich zamaskowanych, przybyło zachowując się w jaskrawym kontraście do prorodzinnych zwolenników Civitas Christiana. Wkrótce pokazali swoją “tolerancję”, plując, niszcząc ulotki, łamiąc różańce i wykonując nieprzyzwoite gesty, krzycząc: “Witaj Szatanie”. Oni również rzucali wielobarwne błyski na twarze protestujących.

Przywódca kampanii Hugo Bos został również zaatakowany przez brokat, tęczowe flagi i inne materiały. Była tam policja, ale niewiele zrobiła, by sprzeciwić się otwartej agresji. 

Współpraca polityków

Obecni byli miejscowi politycy z wielu liberalnych partii, w tym PvdA, VVD, GroenLinks i D66. Jeden z dziennikarzy zapytał protestujących LGBT, dlaczego tam są. Członek partii D66 wyjaśnił, że było tak: “Ponieważ wszyscy chcemy Nijmegen, gdzie każdy może być sobą.”

Wśród polityków był autor opinii Huub Bellemakers (partia GroenLinks), który pracuje dla Fundacji Rutgers. Ta spółka zależna od Planned Parenthood współpracuje z SheDecides, promując ogólnoświatową aborcję i edukację seksualną dla dzieci w wieku przedszkolnym w wieku czterech lat.

 

Porażka….

 

Podsumujmy:

 

-kontrdemonstrantów popierali politycy,

-partia D66, (niby od roku założenia)

-polityk promujący  edukację seksualną dla dzieci w wieku przedszkolnym w wieku czterech lat.

 

Mnie osobiście zaintrygowała jedna rzecz. Mianowicie fakt, iż protestowali katolicy. W Polsce zaś nigdy nie słyszałem aby protestanci to czynili. Polscy protestanci prawdopodobnie nigdy nie brali udziału w akcjach społecznych, ponieważ protestantyzmu w Polsce nie ma. Wszystkie denominacje pracują dla Rzymu i mają siedzieć cicho sza.

 

Warto też dodać, że politycy lewicy to w większości Edomici i Chazarzy.

Cos mi sie wydaje, że jesteśmy wrabiani w heglowską dialektykę czasów końca: źli sataniści (lgbt, lewica itp) walczy z dobrymi chrześcijanami (katolicy i córy Rzymu) aby dokonać syntezy podtrzymującej ten system.

Takie sterowanie nastrojami społecznymi. Kto wie, czy antychryst nie wykona wyroku na gejach i transeksualistach.

 

 

 

 

 

 

Updated: 27 marca 2018 — 18:50

2 komentarze

Add a Comment
  1. Jak komuniści opanowali Rosję i stworzyli własne państwo na jej gruzach to tez ostro propagowali: wolna miłość, homoseksualizm i inne tego typu zboczeństwa których celem było zniszczenie społeczeństwo od środka. Gdy już ci aktywiści twz. wolnej miłości zrobili swoje, wysłano ich do obozów gdzie szybko zrobiono z nimi porządek – czyli zgładzono ich. Według przysłowia “Murzyn zrobił swoje, murzyn może już iść i ma on za to swoja zapłatę.
    Więc twoje wnioski mogą okazać się prawdziwe.

    1. I w sumie to nie byłoby dziwne…najpierw trzeba zniszczyć podstawy… :/

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: