Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Raper Chada przykładem na to, jak ciężko jest wyjść ze zła.

Często jest tak na tym blogu, że kiedy opisuje jeden temat, rykoszetem jako kontynuacje pisuje podobny. Tak jest i w tym przypadku.

Zainspirowały mnie do tego komentarze Elishevy i Pomidora.

 

Czytałam komentarze, Chada widać chciał wyjść na prostą. Ciekawe, że kawałku z grudnia 2017 wspomina, że odnalazł Boga:

“Bolesny proces trzeźwienia, walczę z demonami w sobie
By nie dzwonić do tych, którzy mają czynne całą dobę
To nie tak, że leje wodę, jestem wiarygodny ziomuś
I leciałem przez pół życia aż do odcięcia zapłonu
Dzięki Bogu, że mi pomógł, dzisiaj codziennie się modlę
Jeśli to Ci nie pasuje, to wyłącznie Twój jest problem
Mam się dobrze tak jak nigdy w końcu odnalazłem Boga”.
Chciałabym wierzyć, że jego nawrócenie było autentyczne, ale to wie tylko Bóg. Niestety przegrał walkę z demonami…”

 

i Pomidora:

 

Tak szybko bym nie osadzał człowieka i z góry wrzucał do piekła, wiadomo ludzie sie zmieniaja i jest to proces, a z ostatnich jego klipów wnioskuje iż przestrzega słuchaczy by raczej nie brać z niego przykładu, a to że w takim stylu bo niby jak inaczej dotrzeć do tzw. “dzieci ulicy” którym sam przecież był.

https://www.youtube.com/watch?v=sjz-SyWJG_s

i mało to, puentujac w tym kawałku odsyła do Boga

https://www.youtube.com/watch?v=NvuUL8p9WKQ

Wydaje mi sie że był w poczatkowym stadium nawrócenia i kolejny album miał być przełomowy na scenie hip hopowej więc pomyśl jaki plon mógł przynieść Chada z jego przeszłościa i odbiorcami gdyby nagle zacza głosić że to jednak nie ten cały syf ale Bóg jest cool.

Co do jego śmierci to okazuje sie że jednak troche to inaczej wygladało niż przekaz medialny

https://www.youtube.com/watch?v=lQCuXkjUnYQ&t=138s

https://www.youtube.com/watch?v=dYRX5Pz_XgY

 

W filmiku poniżej autorzy stawiają tezę, że Chada został zabity przez policję.

 

 

Szczerze pisząc nie miałem nigdy problemów z policją i nie wiem jak ona działa, a jeszcze szczerzej pisząc miałem nawet napisać w poprzednim tekście, że zbyt łagodnie. działa… W ostatniej chwili się wycofałem.

To na co prane zwrócić uwagę w tym tekście to dwie kwestie:

 

  1. Odejście od demonów jest zawsze kosztowne.
  2. Zemsta.

 

 

Jak Pomidor i Elisheva słusznie zauważyli Chada najprawdopodobniej był w początkowej fazie narodzenia na nowo. W swych clipach ewidentnie żałował swego podejścia do życia. Jednak w ocenie notabene tego medialnego człowieka nie można iść w żadną ze stron: ani potępić, ani oczyścić. Jeśli się narodził na nowo, to chwała Bogu.

Chce przy tej okazji pokazać mechanizm działania sił duchowych. Kiedy reprezentujesz ich interesy to, do pewnego momentu ci “błogosławią”. Ale kiedy chcesz już wyjść z tej duchowej mafii, za brak lojalności chcą Cię zabić. Tak zapewne było w przypadku Chady. To pokazuje jak bardzo powinniśmy stronić od zła. On zapewne był już w takiej sytuacji, że musiał wybierać miedzy dotychczasowym życiem z organami ścigania na karku lub demonicznymi organami ścigania. On już po prostu w to bagno wszedł. Pisze to po to aby wszystkim, którzy to czytają a podoba się im życie jakie prowadził Chada uświadomić, że jest droga na stracenie. Ale z tego co śpiewał w grudniu, można wnioskować, że WYGRAŁ.  Wygrał zbawienie. Stracił życie ale wygrał zbawienie. To jest jego zwycięstwo. To dlatego Pan Jesus powiedział:

 

“Tak właśnie ostatni będą pierwszymi, a pierwsi ostatnimi:” Mt 20

 

Tomasz, bo tak miał na imię, przyszedł jako ostatni.

Taka jest sprawiedliwość Boża:

 

‘”Przyjacielu, nie krzywdzę ciebie. Czy nie umówiłeś się ze mną o denara? 14 Weź swoje i odejdź. Chcę dać temu ostatniemu jak tobie. 15 Czy mi nie wolno uczynić ze swoim, co chcę? ”

 

Przyjacielu, Tomasz zdążył, ale Ty możesz już nie zdążyć. Popatrz na swoje życie, w czym tkwisz, w czym jesteś zniewolony i błagaj Boga w imię Jezusa, ale nie Marii, o ratunek i ochronę:

 

 

” Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię.” Mt 11

 

 

Druga kwestia: zemsta.

Jeśli autorzy filmiku powyżej mają rację, to policja zemściła się na Chadzie, co jeszcze raz pokazuje, że policjanci również powinni się kierować wartościami chrześcijańskimi. Chada w swych clipach prowokował policję i drwił z niej. Podkreślam chcąc być sprawiedliwym – nie wiem jak działa policja, czy wykraczają poza swoje prawa lub  czy szukają swego. Z drugiej strony policja to nie kółko gentlemanów. Agresja rodzi agresję.

 

Co ciekawe jeszcze w tym filmie o zabójstwie, to fakt, iż Chada umarł w dzień urodzin Magika. Uważam, że była to typowa ustawka demoniczna. Taka ofiara hip hopu, a właściwie demona Hip Hopu, a zarazem zastraszenie.

Jeśli przeczyta to jakiś raper, który będzie chciał z tego bagna wyjść, to skierujcie się do jakiegoś ewangelicznego zboru prosząc o modlitwy. Sami módlcie się nieustannie, co czynił Tomasz.

 

To nie była tylko muza:

walczę z demonami w sobie”

On wiedział w czym tkwi. Żyjemy w epoce bardzo szybkiego przepływu wiedzy. Coraz więcej ludzi jest świadoma istnienia świata duchowego. Ja sam niejednokrotnie się z tym spotkałem. Również toczę walkę na tym blogu, ale z tym systemem duchowym, który jest wrogi ludzkości. Stąd też proszę o modlitwy o mnie.

Ta wojna niebawem się skończy, ale nasza w tym rzecz aby zminimalizować liczbę ofiar.

Hip hop to zło. Pod płaszczykiem śpiewania o życiu, promuje się nihilizm i beznadzieję, używki, agresje itp

 

Jedno jest pewne: lepiej umrzeć na krzyżu będąc zbawionym jak dobry łotr niż umrzeć śmiercią drugą.

 

Aha jeszcze jedno. Módlmy się wszystkich ludzi, którzy utknęli w złu. Czy to za raperów, czy zakonnice czy innych. To, że ów Chada się nawrócił mogło być wynikiem właśnie takich modlitw. Być może nawet jednej osoby, jakiegoś wojownika modlitewnego.

 

 

Updated: 22 marca 2018 — 17:29

6 komentarzy

Add a Comment
  1. Tak, policja czasem działa w sposób nie przewidziany przez prawo. Wiem od pewnego syna komendanta policji.

    1. interesujące. Wszystko pewnie wiadomo za kurtyną…

  2. Policja przykładem też nie świeci. Kiedyś mi znajomy opowiadał taką sytuacje gdy z policjantem (po służbie, w cywilu) spożywali alkohol. W pewnym momencie alko się skończyło a im było mało i policjant wysłał tego znajomego do sklepu po alko. ten się wymigiwał mówiąc, że zaraz go może policja złapać, na co tenże policjant miał rzec “weź mój samochód to poznają i cię nie zatrzymają”

    1. Ożesz… jeszcze może miał któryś z nich kierować po pijaku? :/ MA-KA-BRA…

  3. “Wydaje mi sie że był w poczatkowym stadium nawrócenia i kolejny album miał być przełomowy na scenie hip hopowej więc pomyśl jaki plon mógł przynieść Chada z jego przeszłościa i odbiorcami gdyby nagle zacza głosić że to jednak nie ten cały syf ale Bóg jest cool.” Jaki plon? W najlepszym wypadku mizerny, niezauważalny. Jaki plon wydał Bieber głośno wyznający iż nawrócił się do Boga? Jaki plon wydaje jego żona, dziewczyna czy kto to jest ta Gomez, która rzekomo zmuszona została do aborcji, o czym śpiewa jak się ubiera? Jaki plon wydaje Mark Walberg głośno mówiący o Jezusie w jakich filmach gra, jakie role otrzymuje? Jaki plon wydaje D. Washington? Coraz więcej “gwiazd” mówi o tym ,iż stali się wiernymi dziećmi Jezusa i co? Mam wierzyć na słowo bo tak powiedzieli? Cały show biznes napędzany jest demonicznymi mocami i mam uwierzyć w to, że dobry Chrześcijanin zostaje nagle topową gwiazdą? Co do tego filmiku to 21 minutowy stek przypuszczeń. Możesz się utopić w łyżeczce wody. Możesz się zabić skacząc z 3 piętra jak również przeżyć upadek z 10. Nie będę wnikał w to czy ten raper został pobity, zabity czy sam się zabił szkoda mi czasu na kolejne sensacyjne teorie spiskowe. Jeśliby sprawdził się scenariusz, który przedstawiają w tym filmie, a tego rapera po prostu zatłuczono to mam cichą nadzieję, że przed końcem odnalazł Jezusa i zaufał mu szukając w Nim ucieczki.

  4. Syn komendanta policji w moim mieście potrącił moja dziewczynę na pasach, drań wyprzedzil auto stojące przed pasami i wjechał w nas choć szliśmy na zielonym. W porę odskoczyłem i pociągnąłem ja ale i tak trochę oberwała. Szczęście w nieszczęściu że tajniaki akurat byli w pobliżu i wszystko widzieli, ale i tak ci policjanci którzy przyjechali dosłownie robili wszystko żeby go wybielić. … Myślę że w policji pełno jest stronniczości i kumoterstwa a ci uczciwi muszą uciekać z tej pracy bo nie wytrzymują psychicznie ( wiem bo znam kilku). …Myślę, że powinniśmy modlić się o policjantów, zebysmy spokojnie i bezpiecznie żyli.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: