Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ciąg przypadków satanowandalizmu zgłaszanych w kościołach w USA.

 

Szereg przypadków wandalizmu zostało zgłoszonych przez kościoły w całym kraju w tym miesiącu w USA, od Georgii i Północnej Karoliny po Teksas i Kalifornię.

 

Okna zostały rozbite zarówno w kościele Yeomana, jak i pobliskim kościele Blackwell Chapel AME Zion w weekend. Dwa okna na przodzie Providence Missionary Baptist Church zostały wyłamane, jak również przednie drzwi, dwa przednie okna i boczne okno zostały rozbite w Blackwell Chapel AME Zion Church.

 

“Będziemy się o to modlić, modlimy się za nich. Módlcie się, aby wspólnota pokazała ludziom, że w tym mieście wciąż jest wielu pobożnych ludzi, którzy kochają Pana i służą Panu “- powiedział Wilbur Lefler, pastor kościoła, w imieniu WLOS-TV .

W McDonough w stanie Georgia ktoś rozpylał symbole satanistyczne wewnątrz Seed Planters Church, nowo utworzonego obiektu, który jeszcze nie otworzył się na spotkania. Drzwi kościoła najwyraźniej zostały otwarte przez sprawcę.

FOX5 Atlanta donosi, że na ścianach namalowane zostały cyfry “666” i litera “A”, a ktoś narysował pentagram z twarzą w środku, wraz ze słowami “Witaj Lucyferze” napisanymi zarówno w przód, jak i w tył.

“Chcę was zaprosić, abyście stali się częścią tej społeczności, ponieważ wierzę, że potrzebujecie pomocy i że możemy pomóc i zbudować silniejszą wspólnotę”, Daunte Long, pastor Kościoła oświadczył wandalowi poprzez media.

 

 

Wcześniej w tym miesiącu ktoś użył tego, co wydaje się być znakiem, aby napisać wyrażenie “[przekleństw] chrześcijan”  na drzwiach Kościoła Zielonoświątkowego Jaspera i Kościoła luterańskiego św. Pawła w Jasper w Teksasie.

“Kiedy byłem dzieckiem, nigdy bym nie pomyślał, że takie rzeczy się wydarzyły, ale są” – powiedział w rozmowie z KTRE-TV Mark Follett, pastor kościoła luterańskiego św. Pawła .

W zeszłym tygodniu mężczyzna w Boulder Creek w Kalifornii został aresztowany po tym, jak uznano go za odpowiedzialnego za satanistyczne graffiti, które niszczy Boulder Creek Community Church, a także kościół rzymskokatolicki św. Michała. “Zdrowaś Szatan”, “666” i krzyże skierowane do góry nogami zostały namalowane w Boulder Creek Community Church, a podobny język został napisany w ośrodku rzymskokatolickim, wraz z homoseksualnymi powiązaniami.

 

“Cóż, dzieje się to w całym kraju. Jest wszędzie – zauważył Yeoman, gdy zapytano go o jego przemyślenia dotyczące ataku na jego kościół w Północnej Karolinie. “Nienawiść jest wszędzie. Ale Bóg jest wszędzie. ”

 

Czasy te przypominają mi czasy kiedy był Jezus na ziemi. Powódź demonów była wtedy i teraz przybiera na fali. To ewidentnie znak czasów końca.

Coraz więcej ludzi jest pod wpływem złego, ale jak to ostatnio poskreślam poprzez ROZMYCIE MIEDZY TYM CO ŚWIĘTE A TYM CO ŚWIĘTE NIE JEST.. NIE MA GRANICY.

Z drugiej strony, kiedy czytamy takie newsy, nie da się nie czuć zbliżającego się Jezusa.

Módlmy się o bliskich póki możemy, a sami strońmy od tego co złe.

 

 

 

Updated: 22 marca 2018 — 18:25

5 komentarzy

Add a Comment
  1. Tam gdzie odrzuca się Boga,z czasem pojawia się satanizm.

  2. Ależ to okropne… Pewnie nawet gdyby złapać wandali, kazać im pokryć koszty odnawiania i malowania ścian itd., to może by się wymigali na różne sposoby… ech :/

  3. Mam pytanie czy ktoś wie co oznacza ten symbol “A”?

      1. No to ładne kwiatki, powiem szczerze, że nie mając o tym pojęcia, nosiłem do dziś rana, kiedy zobaczyłem ten symbol u detektywa na stronie opaskę na ręce z tymi symbolami i wiecie co ostatnio trochę chaosu w moim życiu duchowym się działo, nie chcę przypisywać całej winy tej opasce, bo i również moje słabe strony dały osobie znać ale zdejmując ją poczułem się lżej.
        Teraz doczytałem na wiki, że cytuję : A wpisane w okrąg przedstawia maksymę Proudhona Anarchia jest porządkiem” (rosyjscy anarchiści stosowali hasło „Anarchia matką porządku”).” znane hasło prawda. Pozdrawiam w Jezusie Chrystusie

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: