Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

WYBRANY PRZEZ PREZYDENTA TRUMPA MIKE POMPEO JEST 70. OSOBĄ, KTÓRA MA PEŁNIĆ FUNKCJĘ BIURA SEKRETARZA STANU W HISTORII STANÓW ZJEDNOCZONYCH

Tekst autorstwa Geoffreya:

 

 

PREMIER BENJAMIN NETANJAHU I WIĘKSZOŚĆ CZŁONKÓW JEGO RZĄDU BYLI ZACHWYCENI, GDY DOWIEDZIELI SIĘ, ŻE PREZYDENT USA DONALD TRUMP ZWOLNIŁ URZĘDUJĄCEGO REXA TILLERSONA I ZAMIAST TEGO ZATRUDNIŁ OBECNEGO DYREKTORA CIA, MIKE’A POMPEO.

 

 

Donald Trump w pierwszym dniu urzędowania  miał dokładnie 70 lat, 7 miesięcy i 7 dni. 14 maja 1948 r. miał dokładnie 700 dni. Od tego momentu jesteśmy dokładnie 2 miesiące od 70. rocznicy ponownego zgromadzenia Izraela. Prezydent Trump wybrał Mike’a Pompeo na sekretarza stanu, aby nadzorował przeprowadzkę amerykańskiej ambasady z Tel Awiwu do Jerozolimy. Pompeo jest 70. osobą , nie licząc nieoficjalnego sekretarza działającego na stanowisku sekretarza stanu USA …

… a szaleńcza kreska do proroczego miesiąca maja właśnie została podniesiona o jeden stopień. Może dwa.

W całym Izraelu wiadomość o Pompeo jako Sekretarzu Stanu jest powodem do świętowania. Dlaczego? Ponieważ jest on bardzo proizraelski i chce robić to, co słuszne dla narodu żydowskiego i państwa Izrael.

 

“Times of Israel” skomentował:  W grudniu, kiedy pojawiły się plotki, że Pompeo może zastąpić Tillersona, jastrzębi analityk z Bliskiego Wschodu, Tom Gross,  powiedział,  że stanie się “pierwszym proizraelskim amerykańskim sekretarzem stanu od dziesięcioleci”. W przeciwieństwie do Tillerson, który nie odegrał znaczącej roli w podejściu administracji do konfliktu izraelsko-palestyńskiego i chętnie skupił się na innych częściach świata, Pompeo może chcieć zaangażować się na Bliskim Wschodzie, zwłaszcza, że ​​Trump i jego zespół przygotowują się do ujawnienia swoich propozycji pokojowych na Bliskim wschodzie…

 

POCHWYCENIE KOŚCIOŁA:

Salomon mówi, że pochwycenie Kościoła jest na wiosnę: Środek miesiąca maja jest szczytem wiosny, zarówno tutaj, w Stanach Zjednoczonych i Izraelu. Salomon mówi nam, że pochwycenie kościoła jest na wiosnę.

 

Słuchaj! To mój miły. Oto idzie on, wspina się po górach, skacze po pagórkach. (9) Mój miły podobny jest do gazeli lub do młodego jelonka. A oto już stoi za naszą ścianą, patrzy przez okno, zagląda przez kraty. (10) Mój miły odzywa się i mówi do mnie: Wstań, moja przyjaciółko, moja piękna! Chodź! (11) Bo oto minęła zima, skończyły się deszcze, ustały. (12) Kwiatki ukazują się na ziemi, czas śpiewu nastał i gruchanie synogarlicy słychać w naszej ziemi. Pieśniami nad Pieśniami 2

 

70 to ogromna liczba proroctw biblijnych w czasach ostatecznych: kiedy anioł Gabriel ukazał się Danielowi w rozdziale 9 tego rozdziału  Daniel otrzymał proroctwo z 70 tygodniami, z których 69 z tych tygodni już się odbyło. Ten ostatni tydzień jest czymś, co nazywa się czasem kłopotów Jakuba i zaczyna się po Pochwyceniu Kościoła. Wielu ludzi nie wie jednak, że Daniel 9 tuż przed wizytą swojego anioła. Daniel mówi, że czyta z księgi Jeremiasza, gdzie dowiaduje się o prorockim znaczeniu liczby 70. Werset, który ją rozpalił dla Daniela, jest proroctwem, które wypełniło się częściowo w czasach Daniela, ale pełne spełnienie pozostaje jeszcze przyszłością.”

 

(10) Bo tak mówi Pan: Gdy upłynie dla Babilonu siedemdziesiąt lat, nawiedzę was i spełnię na was swoją obietnicę, że sprowadzę was z powrotem na to miejsce.Jeremiasza.

 

Wierzę z całego serca, że jeśli naprawdę jesteśmy pokoleniem, które będzie świadkiem wielkiego proroczego spełnienia, to zgodnie z Biblią musi się ono odbywać wokół liczby 70.

Pamiętajcie, że od czasu kłopotów Jakuba – kłopotów Izraela – nie można rozpocząć, dopóki Kościół nie zostanie usunięty z Ziemi, że pochwycenie Kościoła musi nastąpić, zanim zdarzy się cokolwiek związanego z Uciskiem.

Kiedy zbliżamy się coraz bardziej

do miesiąca maja, będę tutaj, na mojej klawiaturze, podczas zgłaszania zdarzeń, i będę błogosławiony mając nadzieję na całą drogę.

źródło: nowtheendbegins.com

 

Updated: 14 marca 2018 — 19:33

2 komentarze

Add a Comment
  1. Osobiście wierzę, że jesteśmy ostatnim pokoleniem.
    Co do pochwycenia – przypominając sobie sen o nim (który miało również kilku innych braci/sióstr mniej więcej w tym samym czasie) myślę, że będzie ono miało miejsce właśnie wiosna-lato (bo pamiętam było ciepło :P).
    Co do tego, czy będzie przed, czy po ucisku – zdania są podzielone, ja jednak zgodnie z Mt 24:29-31 uważam, że będzie po. Co innego ucisk, co innego wylanie gniewu Bożego, choć mogę się mylić, dlatego też chętnie zapoznam się z poglądem innych w tej sprawie 🙂
    A czy będzie ono w tym roku, czy też może za kilka lat, nie wiem, ale w 2018 robi się gorąco…

  2. Dużo coś tych siódemek i siedemdziesiątek… 😮

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: