Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Pastor Kościoła z 10 tys. członków mówi, że wiara w to, że Jezus jest tylko drogą do nieba, jest “szaleństwem”.

Jednym z największych zwiedzeń czasów ostatecznych jest bezkrytyczna wiara w przewodników jakimi są  pastorzy.

Nie twierdzę, że wszyscy pastorzy to zwodziciele, ale chcę pokazać, że mnogość denominacji wynika z różnorodności zasad wiary pastorów.

 

Michael A. Walrond Jr., jeden z najbardziej wpływowych pastorów w Nowym Jorku, który przewodzi ponad 10 000 członkom Pierwszego Koryntianskiego Kościoła Baptystów w Harlemie, jest pod ostrzałem w Internecie, mówiąc swoim zgromadzonym, że wiara, że Jezus jest jedyną drogą do Nieba jest “szaleństwem”.

Przed wygłoszeniem kazania w Pierwszym Koryncie, niewiele ponad dwa tygodnie temu, Walrond poprosił zgromadzenie, aby wygłosił swoje oświadczenie, które brzmiało: “kształtujmy naszą tożsamość jako zboru”. stale rozwijająca się wspólnota wizjonerów, marzycieli i wykonawców, którzy zostali powołani przez Boga, aby żyć życiem, którym byliśmy stworzeni do życia; nakazanym przez Boga, aby kochać ponad granice naszych uprzedzeń i zaleceń Boga, aby służyć “- czytamy w oświadczeniu. Było to wyjaśnienie tym, którzy nie byli zaznajomieni ze stanowiskiem Kościoła, że wyjaśnił swoje liczne drogi do koncepcji Boga. “Jeśli jesteś osobą, która wierzy w Boga, te słowa mogą odnosić się do ciebie, bez względu na to, jakie jest twoje pochodzenie. Jesteśmy tak pokręceni w tym kraju iw wielu kulturach, aby stworzyć podziały, granice i bariery między ludźmi z powodu naszej różnicy wiary “- powiedział pastor, który został nazwany przez systemowy magazyn Newsweeka” Jednym z żołnierzy stóp Pana “.

“Pomyślcie o tym, że wykorzystujemy to, co według nas zbliża nas do Boga, to jest coś, co czasami dzieli nas od siebie, a to nie ma sensu, więc nie jestem jednym z tych ludzi”.

Pastor powiedział:

“Był czas, gdy zobaczyliście ludzi na kazalnicach mówiących:

” no cóż, jeśli nie wierzycie w Jezusa, pójdziecie do piekła, jest to na wiele sposobów obłęd, ponieważ nie jest to tym, w co wierzy Jezus. wierzysz w Boga i niezależnie od tego, jaka jest twoja ścieżka do Boga,  to, osobiście to celebruję “, powiedział z lekkim aplauzem. “Znowu mamy wystarczająco dużo w tym świecie, który dzieli nas, musimy znaleźć te rzeczy, które nas łączą, a jeśli Bóg nie może zbliżyć nas do siebie, wtedy coś jest nie tak, nie z Bogiem, ale w tym, jak sądzimy, że znamy Boga i rozumiemy Boga . ”

 

Walrond służy jako powiernik i członek wydziału  w Chicago Theological Seminary  i przewodniczy Rady w Duke University Divinity School.

Jak widzimy najwięksi zwodziciele zajmują wysokie stanowiska w uczelniach i organizacjach chrześcijańskich. I znowu zwiedzenie płynie od baptystów, choć Watykan jest matką wszystkich religii.

Niebawem będziemy coraz to częściej słyszeli o zmianach kursu pastorów. Będa nakłaniali do przyjmowania uchodźców, a ostatecznie do zaakceptowania antychrysta.

 

Ken Stone, akademicki dziekan Wyższego Seminarium Teologicznego w Chicago, powiedział: “Otwarcie pastora  Walronda na prawdę i mądrość znalezioną w wielu tradycjach religijnych i obchodzenie wielu ścieżek do Boga” jest czymś, co nasza instytucja popiera.

“Nie wiem, czy użylibyśmy dokładnie tego samego języka, aby go opisać, ale jeśli chodzi o otwartość na prawdę i mądrość znalezioną w wielu tradycjach religijnych, absolutnie byśmy to poparli” – powiedział Stone.

 

“Instytucyjnie obchodzimy wiele ścieżek do Boga i do Bożej mądrości i prawdy, i to też rozumiem jako stanowisko pastora Walronda” – powiedział.

Zauważył, że seminarium jest otwarte dla wszystkich studentów i wykładowców, niezależnie od wiary. W seminarium studiują ewangelicy i muzułmanie, a nawet studenci, którzy nie podpisują się w żadnej konkretnej wierze.

 

“Różnorodność religijna jest znakiem rozpoznawczym naszej szkoły, jesteśmy z niej bardzo dumni, uważamy, że jest to przyszłość edukacji teologicznej i jesteśmy bardzo dumni z tego, że jesteśmy związani z ks. Walrondem”.

Walrond nie jest pierwszym wybitnym przywódcą chrześcijańskim, który wyraził pogląd, że wiara w Jezusa, podstawa chrześcijaństwa, nie jest jedyną drogą do zbawienia. Shannon Johnson Kershner, który przewodzi 5,5 tysiącom członków Czwartego Kościoła Prezbiteriańskiego w Chicago w Illinois, wyraził podobne przekonania zeszłej jesieni.

“Bóg nie jest chrześcijaninem, to znaczy, jesteśmy … Dla mnie, chrześcijańska tradycja jest sposobem zrozumienia Boga i moich relacji ze światem i innymi ludźmi i to jest dla mnie drogą do tego, aby wejść w ten związek, ale ja”. Nie chcę mówić tego, co Bóg może i czego nie może dokonać w inny sposób iz innymi doświadczeniami duchowymi “- wyjaśnił.

 

 

Zasada małych kroczków i powtarzanie za jezuitą Bergoglio, który powiedział, że relacje z Jezusem sa niebezpieczne. Jeśli zwodziciele tak mówią, to oznacza, że relacje z Jezusem są dla nas bardzo ważne i dobre..

 

 

 

 

Updated: 14 marca 2018 — 15:15

5 komentarzy

Add a Comment
 1. Ciekawe ilu odeszło z tego mega kościoła po usłyszeniu takich słów.

  1. Właśnie, to bardzo zastanawiające…

 2. Katolicy raz w oku w styczniu maja wspólne modły z muzułmanami,ci oczywiscie czytaja swój KORAN.
  jakże aktualne powiedzenie:wszystkie drogi prowadzą do Rzymu.
  Na deser św.papa JPII:
  Duch Assisi-(Asyżu) 1:01:35
  https://www.youtube.com/watch?v=NBxZXDwV02A– (o zdradzeniu Pana Jezusa przez JPII,wystarczy JUŻ samo zrozumienie przez obraz)

  1. Przerażający dokument.. serce się burzy na ten widok.
   Wielbią demony i straszydła, nie odróżniają Świętego od pogańskiego.
   Plagi spadną na nich, a nie odwrócą się od swych czynów, zaczarowani duchem diabelskim.
   Chwała Bogu za Kościół fundamentalny, który buduje sam Pan Jezus!
   Chwała za to, że nas wybrał, że przygotowuje nam mieszkanie w Stolicy niebiańskiej, abyśmy w przyszłości byli tam gdzie nasz ukochany Pasterz, Król, Pan i Bóg. 🙂
   Chwała Bogu, że nas uświęca w imieniu Jezusa. 🙂
   Pokropieni przenajświętszą krwią, namaszczeni Duchem Świętym od Pana Jezusa stoimy dwiema nogami po stronie Jedynego, Prawdziwego Boga, który stworzył niebo i ziemię. 🙂
   Dzięki wielkie Panu Jezusowi, że dał nam rozróżnić między świętym, a tym co pójdzie na spalenie i podeptanie!
   Dzięki wielkie Panu Jezusowi za każdego z was w Chrystusie, za każdą duszyczkę, która stoi po stronie Jedynej Drogi i Prawdy. 🙂
   Owce znają swojego Pasterza i idą za Nim, lecz za obcym nie pójdą!

 3. Apokalipsa wypełnia się na naszych oczach krok po kroku,słowo po słowie.Miejmy się na baczności.Powtórne przyjście Jezusa coraz bliżej “I powstanie wielu fałszywych proroków…”

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: