Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Martin Selmayr – nowy sekretarz generalny Komisji Europejskiej wnukiem nazisty.

“Na nowym stanowisku, jak podkreślają krytycy, Selmayr znalazł się w ekspresowym tempie. Nominację – jak wskazywało Politico – “przepchnął Juncker, w sposób, który zaskoczył i zezłościł wiele osób w brukselskiej machinie”, a większość komisarzy dowiedziała się o planowanym wyborze dopiero na kilka minut przed spotkaniem kolegium komisarzy. Decyzja o wyborze oznacza, że Selmayr nie musi odchodzić z KE w przyszłym roku, wraz z końcem kadencji Junckera. (http://www.tvn24.pl)

tvn24.pl

 

News ten oznacza, że Martin Selmayr jest ważna personą w UE i jeszcze raz potwierdza nie tylko wpływ samych Niemiec, ale…. kontynuacje III Rzeszy, bowiem Martin jest wnukiem Josefa Selmayra, byłego nazistowskiego oficera, który odgrywał kluczową rolę w okupacji Bałkanów i brutalnej władzy terroru.*

Josef trafił do więzienia na cztery lata za zbrodnie wojenne, ale dostał amnestię i był współzałożycielem tajnych służb wojsk zachodnioniemieckich, czyli RFN. 

Co jest jeszcze znamienne:

“urodził się w wybitnej burżuazyjnej rodzinie katolickiej z Bawarii”*

Brakuje jeszcze tylko wpływów syjonistycznych…

Ojciec Martina – Gerhard Selmayr. Pełnił funkcję kanclerza Bundeswehry (niemieckie siły zbrojne) w Monachium w latach 1973-1978 oraz był kanclerzem Uniwersytetu w Karlsruhe w latach 1978-2000. Ma order zasługi RFN.

 

 

Martin, pochodzący z Bawarii, podążał za swoim ojcem przed pracą w Europejskim Banku Centralnym, a następnie wstąpił do Komisji Europejskiej w 2004 roku.

Pełnił różne funkcje, ale w 2014 r. Został dyrektorem kampanii Junckera podczas swojej kandydatury na stanowisko przewodniczącego Komisji Europejskiej.

Po zwycięstwie swojego szefa – pomimo sprzeciwu Davida Camerona – został szefem gabinetu i został opisany jako “najpotężniejszy szef sztabu UE w historii”.

Cameron, ówczesny premier, poskarżył się innym przywódcom UE na temat swojej wrogości, by dać Wielkiej Brytanii lepszą ofertę w renegocjowaniu przed ubiegłorocznym referendum w UE.

 

Jest autorem kilku artykułów naukowych dotyczących prawa konstytucyjnego, gospodarczego i monetarnego UE, a także współautorem dwóch książek, jednej dotyczącej prawa Europejskiego Banku Centralnego i jednej dotyczącej ogólnego rozporządzenia o ochronie danych

 

Jest on przedstawicielem …Unii Chrześcijańsko Demokratycznej, a więc tak naprawdę rządów Watykanu…..

Ma również bardzo ciekawe przydomki “”Machiavelli”, “Potwór z Berlaymontu”czy socjopata…

Dzięki Selmayrowi sprawa Luxleaks (ujawnili przekręty koncernów) ucichła, a Juncker został kandydatem na szefa KE.

Selmayr chce silniejszej, federalnej Europy…

Tak jak to jest w RFN.

Republikę Federalną Niemiec tworzy 16 krajów związkowych (landów), które mają charakter państw o ograniczonej suwerenności.

Tak więc wszystko zmierza do jeszcze większej kontroli Niemiec nad pozostałymi krajami UE.

 

źródło:

  1. https://www.express.co.uk/news/politics/697434/Martin-Selmayr-Jean-claude-Juncker-anti-British-Brexit
  2. wikipedia

Updated: 14 marca 2018 — 14:05

2 komentarze

Add a Comment
  1. O proszę, co tu się wyprawia… Kolejny wnuk kogoś powiązanego z nazistami…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: