Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

W Chinach kara grzywny w kwocie 4700 dolarów za spotkania kościoła domowego.

(ChinaAid)  Według chrześcijan w chińskiej centralnej prowincji Henan, lokalne urzędy bezpieczeństwa (chińskie UB) publicznego i biura spraw religijnych zaczęły atakować członków kościoła domowego od gróźb i grzywny od początku lutego.

Nowa inicjatywa w Nanyang w Henan wyraźnie zakazuje wszelkiego rodzaju religijnych zgromadzeń w domach ludzi.

Każdy, kto został przyłapany na spotkaniu poza zarejestrowanym miejscem kultu religijnego, podlega grzywnie w wysokości 30 000 juanów (4.700 USD). Wszystkim chrześcijanom w okolicy nakazuje się przyłączyć do oficjalnie zarejestrowanego kościoła.

Obecna chińska polityka religijna dyktuje, że tylko buddyzm, taoizm, islam, protestanckie chrześcijaństwo i katolicyzm, oficjalnie uznane przez państwo, są legalne, aby obywatele mogli w nich uczestniczyć, i mogą to robić tylko w kościołach, meczetach lub świątyniach obsługiwanych przez państwo. rząd.

 

No cóż wszystko układa się w całość. Na świecie powstają ekumeniczne kościoły. W Kielcach działa o czym napisałem Ekumeniczna Świątynia Pokoju. Co ciekawe pastor kościoła Chrześcijan Wiary Ewangelicznej wydał książkę pt “Pastor i starsi zboru w świetle Starego i Nowego Testamentu”. Nie dość, że jest ona katolickiego wydawnictwa, to konkluzja tej książki jest mniej więcej taka: pastorzy są gwiazdami, o których mówił Jezus w apokalipsie i zbawienia po za kościołem nie ma.

 

“Pastor Andrzej Jeziernicki – naczelny prezbiter Kościoła Chrześcijan Wiary Ewangelicznej wygłosił dzisiaj słowo Boże w wypełnionym wiernymi kościele akademickim św. Jana Pawła II. Nabożeństwu w ramach Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan przewodniczył biskup kielecki Jan Piotrowski.”

– Dzisiaj mamy problem wśród chrześcijan, czy możemy się spotkać i pomodlić – zauważył pastor, przypominając zarazem wagę wizyty papieża Jana Pawła II w synagodze w Rzymie. – To był sukces jednego człowieka, który obnaża miliony wyznawców chrześcijaństwa, niekoniecznie udali by się oni bowiem do synagogi na nabożeństwo – zauważył pastor. – Niewielu z nas zadaje sobie trud, by przełamać bariery, przed czym nie zawahał się Syn Boży wkraczając do Samarii (…). Mam nadzieję, że ta ilustracja pomoże nam przełamywać bariery i podziały – mówił pastor.

źródło:

https://kielce.onet.pl/kielce-prezbiter-kosciola-chrzescijan-wiary-ewangelicznej-w-kosciele-akademickim/954w8

 

Czy puzzle układają się w całość? Pastorzy twierdzący, że zbawienia nie ma po za budynkiem i organizacją. Powstające świątynie ekumenii. Chiny zakazujące spotkań zgromadzeń/eklezji domowych. Udział prezbitra baptystów polskich Wicharego w podpisywaniu apelu o świętowanie niedzieli. Czy muszę coś dodawać? No chyba jeszcze zwiedzenie jakie jest w kościołach.

Niebawem, podejrzewam, że to kwestia góra 2 lat, kiedy w Polsce będzie zakaz spotykania się w domach czy tak jak my spotykamy się w Sulejowie w pensjonatach. To oznaczać będzie, że będzie głoszony inny Chrystus. Taki, jak góra sobie tego zażyczy. Czy dziwimy się teraz dlaczego jest tyle denominacji? Dla każdego coś niekoniecznie dobrego. Czy Bóg nie ma jednej teologii? Oczywiście, że ma i dlatego Jezus Chrystus powiedział, że od tej chwili prawdziwi czciele będą oddawać mi cześć w Duchu i w Prawdzie, a nie w denominacji.

Nie twierdzę, że w polskich kościołach nie ma ludzi oddanych Bogu. Na pewno są. Jestem jednak pewien zgodny z Pismem iż brama jest wąska.

 

Ostatnia myśl. Odwróćmy tego newsa. Zakazuje się zgromadzeń religijnych po za budynkami kościołów ponieważ budynki kościołów są kontrolowane przez państwo (system bestii).

 

10 komentarzy

Add a Comment
 1. Nie trzeba być w kościele żeby pójść do paki. Wystarczy żyć w Polsce i być przedsiębiorczym. Prawo podatkowe mamy tak zagmatwane, że hak się na każdego znajdzie.

  https://businessinsider.com.pl/finanse/przestepstwa-gospodarcze-jakie-kary-nowe-wytyczne-dla-prokuratorow/1866k6e

 2. Polecam ksiażke”TAJNY AGENT BOGA”własnie o obecnych Chinach,lektura obowiazkowa.

 3. Prawda jest najważniejsza

  Dlatego warto mieszkać razem i nie budować dużych społeczności. 3,4 rodziny mieszkają razem więc kto zabroni im się spotykać razem w swoim domu ?

 4. Prawda jest najważniejsza

  Tylko pytanie Piotrze do Ciebie jak Ty rozumiesz: “w Duchu i w Prawdzie” ???

  1. W Duchu Świętym i Prawdzie jako Jezusie i jako prawdzie o świecie. Bo Jezus jest prawdą. bez Niego nie ma nic.

   1. Prawda jest najważniejsza

    Mieści się w moim zrozumieniu:)

    Dodam więcej jeśli można:

    Lecz nadchodzi godzina i teraz (już) jest, gdy prawdziwi czciciele będą oddawali Ojcu cześć w duchu i w prawdzie, bowiem takich czcicieli Ojciec szuka
    Jana 4:23

    Interlinia:
    http://biblia.oblubienica.eu/interlinearny/index/book/4/chapter/4/verse/23/param/1/version/TR

    w Duchu >pneumatialētheia< – Jezus Chrystus, Czyste Słowo Boże, niesfałszowane MLEKO dla dzieci Bożych, Życie świętym – uniżonym życiem w Chrystusie, Spożywanie Chleba z Nieba.

    Poznanie / Poznawanie PRAWDY bez Ducha Świętego nie jest możliwe. Tak rozumiem na ten czas. Chodź można dyskutować czy część PRAWDY to PRAWDA ? Bo też mamy CZĘŚCIOWE poznanie a to co innego niż PÓŁ PRAWDA. Pół Prawdy to kłamstwo.
    Generalnie chodzi o BOŻĄ Prawdę bo to co w ŚWIECIE to Śmiecie bez użyteczne.

    Przykład zrozumienia: Maria poczęła Jezusa (PRAWDĘ) z Ducha Świętego.

    Jeśli mnie miłujecie, zachowujcie moje przykazania.

    A ja będę prosił Ojca i da wam innego Pocieszyciela, aby z wami był na wieki;

    Ducha prawdy, którego świat nie może przyjąć, gdyż Go nie widzi ani nie zna; wy zaś Go znacie, ponieważ trwa przy was i będzie w was.

    Nie zostawię was sierotami, przyjdę do was.

    Jana 14:15-18

 5. szokujące, a może nie, ale przykre; jeśli nazwa miejsca spotkań jest Ekumeniczna Świątynia Pokoju to można się spodziewać od razu zwiedzenie i to się okazuje prawdą tam
  Jezus w Samarii głosił ludziom prawdę, a papież raczej głosi jedność kosztem prawdy
  słyszałam wykład Cz. Bassary, w którym opowiadał jak był w Kazachstanie na bibilijnej konferencji i chciał odwiedzić meczet, co odradzali mu przyjaciele, którzy z nim byli; jednak poszli tam na spotkanie, ale oni głosili ewangelię prawdziwą tamtejszym przywódcom (Muzułmanie wierzą, że ludzie będą sądzeni przez 50 lat przez Isę (Jezusa)), a on mówił im, że mogą ominąć ten sąd przychodząc do Jezusa, na co oni zbledli; potem wybiegł ten przywódca za nimi dziękując im

  bardzooo fajna książka
  “Jeśli jesteś zmęczony uczestniczeniem w chrześcijańskich inicjatywach i chciałbyś odkryć, na czym tak naprawdę polega prawdziwe życie w Chrystusie, to historia Jake’a z pewnością napełni cię nadzieją. Ta książka zadaje trudne pytania i proponuje odważne odpowiedzi.”
  http://www.jakubwydawnictwo.com/?page_id=62

 6. Jak partia komunistyczna rozwiązała problem buddyzmu w Chinach i Tybecie ?. Z jednej strony użyto siły (morderstwa, niszczenie setek klasztorów) a z drugiej strony dobrano się do samej głowy buddyzmu czyli nauczycieli.
  Główni tzw. lamowie tj. Karmapa, Panczemlama zostali zastąpieni chińskimi odpowiednikami. Komunistyczny rząd zapowiedział również, że kolejna inkarnacja Dalajalmy aby była ważna musi zostać potwierdzona przez Pekin i tym samym dali do zrozumienia, że już mają swojego faworyta na to stanowisko (Dalajlama został wykiwany przez partię pomimo, że poszedł na współpracę z czerwonymi). Pomniejsi lamowie pełniący ważne funkcje zostali po prostu przekupieni albo ginęli w dziwnych wypadkach.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: