Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ustawodawcy w Waszyngtonie przyjęli ustawę, która wymaga od firm ubezpieczeniowych poparcia aborcji i antykoncepcji.

Senat uchwalił SB 6219, znaną również jako Ustawa o parytecie reprodukcyjnym, w sobotę  po zatwierdzeniu zmian wprowadzonych przez Izbę. Teraz przenosi się do gubernatora demokratycznego Jay Inslee, od którego oczekuje się podpisania prawodawstwa.

“[W] plan zdrowia wydanym w dniu 1 stycznia 2019 r. który ma zapewnić pokrycie opieki lub świadczeń położniczych, plan zdrowotny musi również zapewniać osobie objętej ubezpieczeniem o zasadniczo równoważnym ubezpieczeniu umożliwiającym przerwanie ciąży”.

Odnosi się do aborcji jako “opieki zdrowotnej w zakresie reprodukcyjnym” i zapewnia, że ​​”[…] że dostęp do antykoncepcji był bezpośrednio związany z sukcesem ekonomicznym kobiet i zdolnością kobiet do równego udziału w społeczeństwie”.

 

 

“Niezamierzona ciąża wiąże się z negatywnymi skutkami, takimi jak opóźniona opieka prenatalna, depresja matki, zwiększone ryzyko przemocy fizycznej w czasie ciąży, mała masa urodzeniowa, obniżone zdrowie psychiczne i fizyczne w dzieciństwie oraz niższy poziom wykształcenia dla dziecka,” ustawodawstwo, wysunięte przez senatora Steve’a Hobbsa, D-Lake Stevensa, również twierdzi, że należy rozszerzyć dostęp do antykoncepcji.

 

“Ustawa o parytecie reprodukcyjnym jest dramatycznym przykładem, w jaki sposób stawiamy ludzi na pierwszym miejscu i jak możemy poprawić dostęp kobiet do usług, które są kluczowe dla ich zdrowia”, powiedziała senator Annette Cleveland z D-Vancouver w styczniu jako projekt ustawy, który  był rozważany w Senacie.

 

Inni jednak opłakiwali kulturę śmierci, którą utrwaliła ustawa.

 

“Do czego zmierzamy? nie możemy docenić ludzkiego życia?” Zapytał Sen. Jan Angel, R-Kitsap, zgodnie z Daily Sun News.

“Ludzie, którzy sprzeciwiają się aborcji na którymkolwiek etapie, robią to, ponieważ rusza to ich sumienie” – powiedziała Sarah Davenport-Smith z grupy Human Life lokalnej stacji telewizyjnej KIRO.

“Każdemu obywatelowi zagwarantowana jest absolutna wolność sumienia we wszystkich sprawach dotyczących uczuć religijnych, wiary i kultu. SB 6219 zmusza mieszkańców Waszyngtonu do podporządkowania się ich sumieniu i zapłacenia za aborcje “.

 

Amerykanie od dawna byli przeciwni aborcji. Nawet w 1872 roku kaznodzieja Thomas De Witt Talmage napisał w swojej książce “Abominations of Modern Society”:

“Masakra niewinnych dzieci Heroda była niczym w porównaniu z milionami, które nazwałbym morderstwami przedśmiertnymi. Możesz uciec przed zakusami prawa, ponieważ istnienie takiego życia nie było znane społeczeństwu, ale mówię ci, że w końcu Bóg popchnie na ciebie lawinę Jego oburzenia, i chociaż nie możesz dzierżyć noża lub pistoletu w twoich ciemnościach, ale w dniu, w którym John Wilkes Booth i Antony Probst dojdą do sądu, będziesz miał na czole znak  mordercy. ”

W Księdze Koheleta 11: 5 czytamy również:

 

“Jak nie wiesz, dokąd wiatr wieje, jak kształtują się kości w łonie brzemiennej, tak nie znasz dzieła Boga, który wszystko czyni.”

 

 

 

Updated: 5 marca 2018 — 16:54

1 Comment

Add a Comment
  1. O proszę, co się dzieje w USA…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: