Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ministerstwo Finansów zapowiada, że będzie skanować tablice rejestracyjne pojazdów używanych przez przedsiębiorców.

Ministerstwo Finansów zapowiada, że będzie skanować tablice rejestracyjne pojazdów używanych przez przedsiębiorców. W ten sposób chce wyłuskać oszustów. – Władze nie powinny tego robić – uważają eksperci.

Skarbówka chce wykorzystać nowe narzędzie do walki z nieuczciwymi firmami. Będzie namierzać auta – osobowe i ciężarowe – należące do przedsiębiorców. Potem sprawdzi, czy firmy uczciwie rozliczają się z fiskusem”

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/fiskus-bedzie-sledzil-samochody,200,0,2399432.html?src01=6a4c8&src02=facebook_money

 

PIS szuka pieniędzy uszczelniając system podatkowy. Jednak nie jest problemem to, że przedsiębiorcy szukają kosztów naciągając je. Problemem jest cały chory system podatkowy. Jest on niejasny i skomplikowany. Na przykładzie auta wykażę jak to działa. Właściciele  małych firm ze względu na małe środki finansowe w większości mają auta przeznaczone do obu celów jednocześnie: firmowego i prywatnego. W ten sposób odwożąc firmowym autem dzieci do szkoły popełnia “przestępstwo” nie rozdzielając kosztów związanych z firmą, a życiem prywatnym. Chcąc być rzetelnym musiałby dokładnie oddzielić co do metra drogę pokonaną z pod domu do pracy, a następnie do celów firmowych. Jak to obliczyć? Można tylko oszacować. No ale to nie w tym jest problem. Zawsze mogą narzucić jakiś licznik na koszt “właściciela” firmy.

Problem leży po innej stronie. Jest nim zasadność odliczania kosztów. Tu jest sęk. Likwidacja kosztów przy jednoczesnej obniżce podatków byłaby wyjściem idealnym, ale postkomunistyczny system nie po to ustalał ten system represyjny, aby go likwidować. PIS dużo robi dobrego, ale dla małych przedsiębiorców. Tak czy owak podtrzymuje to, iz jest to najlepsza partia w sejmie. Bo jeśli nie ona, to jaka? sld? nowoczesna.de? PO? Psl?

 

To było z punktu widzenia polityczno – ekonomicznego.

Biorąc pod uwagę apokalipsę, każdy grosz ma być pod kontrolą systemu, którym będzie kiedyś zarządzał ostatni antychryst. Nie oszukujmy się. Żadna partia tego nie zmieni.

 

 

 

Updated: 1 marca 2018 — 09:16

10 komentarzy

Add a Comment
 1. PiS nie jest ideałem (socjaliści) ale jakoś nie wyobrażam sobie, żeby rządzili ludzie z takiej nowoczesnej. Broń nas Boże przed czymś takim.
  Jedyne co nas ratuje, to, że PiS jednak jest pro polski, patriotyczny i daje chwilę na złapanie oddechu.

  Swoją drogą jeśli prawdą jest to co jakiś poseł PiS powiedział w wywiadzie, że uszczelnienie vat spowodowało, że Polska mogłaby nawet zrezygnować z dotacji unijnych (chodziło o takie kwoty) to pokazuje nam skalę złodziejstwa jaka miała miejsce.

  1. O proszę, czego to się człowiek dowiaduje…takie kwoty 😮
   PS. Ja tam propisowska nie jestem, ale też nie lubię nowośmiesznej…można zarzucać Uchu Prezesa że jednych przedstawia w bardzo korzystnym świetle a innych nie, ale akurat ci z Nowośmiesznej zostali odegrani bardzo prawdziwie i pasująco do ich postaci w “realu” 😀

 2. PIS jest partią żydowską i oddal już Polskę w niewolę żydom z Izraela i USA. Naiwni Polacy nadal wierzą w “patriotyzm” PIS i zyda Kaczyńskiego, bo sa tak samo ślepi jak ateiści. Wielką negatywną rolę w tej najwiekszej zdradzie narodowej odegrał żydowski Episkopat Polski (inne zdradzieckie odłamy chrześcijaństwa się nie liczą). PO sprzedawała Polske Niemcom i byłaby to lepsza opcja. I jeszcze jedno. Ta pozorna walka PIS o “dobre” imię Polski jest perfidną grą dla ogłupionych ludzi. Po owocach ich poznacie. Polski juz nie ma, jest POLIN!

  1. Od dawna piszę, że już Polski nie ma. Dziwią mnie, czasem śmieszą okrzyki “Polska gola”.
   Jednakże znając Biblię uwazam, że winniśmy sie modlic za ten rząd. Jest to czymś na kształt czasów króla Persów Cyrusa II Wielkiego, kiedy to Izraelici powróciwszy do Jerozolimy otrzymali swój teren jako prowincję perską pt Jehud. Judejczycyi i Beniamici nie mieli swego państwa, nie byli wolnym krajem, ale już nie zyli w niewoli. Polska jest niestety jakby województwem Izraela, czy raczej wlaśnie prowincją i trzeba się z tym pogodzić. Wszelkie siły zostały mogące postawić opór zostały zlikwidowane tuz po wojnie. Inteligencja wybita, ludzie przedsiębiorczy i ich rodziny wysłane na Sybir. Teraz mamy ZUS blokujący przedsiębniorczość. Jesteśmy bez szans, a więc możemy tylko zyć w tym systemie lub emigrować. PIS mimo wszystko jest najlepszą władzą od 1989 roku..

 3. pis musi upaść ,nie robi nic dobrego dla małych firm a wręcz swoimi diabelskimi pomysłami powoduje ucieczke ludzi w szarą strefę.zero szacuku do partii antypolskiej .W tej i nie tylko tej kwestii nie można być “letnim” .Podtrzymuje od lat że pis-po to zło

 4. Właśnie wstawiłem cokolwiek do komentarza. Akurat to co komentowalem wczesniej nite wchodzilo. A probuje ten jede konkretny komentarz od miesiaca wrzucic I nice wchodzi. Dziwna sprawa Adminie. Podeslalem Ci go.

 5. Wybaczcie afery ale to pewnie przez dlugosc komentarza

 6. Co sądzicie o coraz bardziej popularnych kryptowalutach ? Czy to one będą środkiem płatności w tym ostatnim systemie ? Maja wszystkie predyspozycje co do tego a cały czas się to rozwija. Na chwile obecna w same kryptowaluty jest zainwestowane 500mld dolarów dane z coinmarketcap, dochodzi dotego cały ekosystem elektroniczny itp. Pierwsza z nich Bitcoin powstał przez kogoś pod pseudonimem Satoshi Nakamoto w 2009 do tej pory niewiadomo kim był albo czym, są przeróżne teorie. Jako ze jest to elektroniczna waluta tak wiec do znamienia Besti pasuje idealnie.

 7. Ale narzekacie. Można odliczać połowę VAT i wówczas skarbowka może sobie skanować tablice do woli.
  A który kraj jest dzisiaj wolny?
  Korea Północna?

  1. można odliczyc do teraz, ale te połowę juz chyba teraz nie będzie można jeśli mają skanować….
   Po za tym, w tych czasach rozmowa o zmianie systemu podatkowego to jest abstrakcja.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: