Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Tajemniczy Orion.

Biblia wymienia Oriona w trzech księgach:

 

Ks. Hioba

(9) On stworzył Niedźwiedzicę, Oriona, Plejady i Strefy Południa.

(Ks. Hioba 9:9, Biblia Tysiąclecia)(31) Czy połączysz gwiazdy Plejad? Rozluźnisz więzy Oriona?

(Ks. Hioba 38:31)

Tak jakby Bóg miał powiedzieć: rozluźnisz więzy szatana?

 

 

 

 

 

Ks. Izajasza

(10) Bo gwiazdy niebieskie i Orion nie będą jaśniały swym światłem, słońce się zaćmi od samego wschodu, i swoim blaskiem księżyc nie zaświeci.

(Ks. Izajasza 13:10,)

 

Już upadli aniołowie nie będą świecili swym blaskiem. Pamiętajmy, że gwiazdy w biblii symbolizują aniołów.

 

Ks. Amosa

(8) To Ten, który uczynił Plejady i Oriona, który przemienia ciemności w poranek, a dzień w noc zaciemnia, Ten, który wzywa wody morskie i rozlewa je po powierzchni ziemi – Pan jest imię Jego.

(Ks. Amosa 5:8,)

 

 

Tak więc gwiazdozbiory były znane Izraelitom.

Z tego co pamiętam “Gwiezdne wrota” prowadziły do tego gwiazdozbioru, a tam był ktoś przypominający Lucyfera.

Tak więc Orion musi być czymś ważnym.

 

W egipskich obrazach i monolitach piramidy są rozmieszczone i skierowane w kierunku gwiazdozbioru Oriona *, a przestrzenie między piramidami są skorelowane z odległością gwiazd w Pasie Oriona.
* Szatan i “Moce Piekła” są “Imperium Oriona.” ORION, co również oznacza dobrze znane hasło “Nasza rasa jest naszym narodem”.

W starożytnym Aramie konstelacja była znana jako Nephîla, Nefilim mogli być potomkami Oriona

Song Metallici pochodzący z płyty “Mistrz Marionetek” (mowa o szatanie) ma nazwę właśnie Orion. Jakby chcieli oddać cześć swemu panu…

Ten sam gest co pope Francesco.

Zorganizowano nawet festiwal metalowy o tej nazwie.

Festiwalowi towarzyszyły symbole staroegipskie:

 

 

 

Piramidy w Gizie są zgodne z pasem Oriona.

 

Zgodnie z mitologią egipską bogowie (upadli aniolowie) wywodzili się z pasa Oriona i Syriusza – najjaśniejszej gwiazdy na niebie. Starożytna cywilizacja egipska mocno wierzyła, że ​​od istot Syriusza i Oriona przyszła postać ludzi – Ozyrysa i Izydy – i oni podburzyli ludzką rasę.

Syriusz i Orion są niezwykle ważne, ponieważ reprezentują Izydę i Ozyrysa, boga i boginię, z której podobno wyrosła cała egipska cywilizacja, a ostatecznie cała ludzka cywilizacja. Starożytni Egipcjanie byli bardzo jasni i znajdujemy dowody w pismach, że Orion był powiązany ze stworzeniem, Orion i Ozyrys są takie same w starożytnym Egipcie, a Egipcjanie wierzyli, że Ozyrys pewnego dnia wróci z Oriona i nie tylko w Egipcie znajdziemy opowieści o “Bogach” obiecujących powrócić i możemy znaleźć to praktycznie w każdej kulturze w starożytności, która posiadała wiedzę kogoś, kto kiedyś powróci. Koncepcja, że ​​trzy piramidy w Gizie są w wyjątkowym układzie Pasu Oriona, jest fantastyczna. Dlaczego Wielka Piramida ma szyby powietrza, które wskazują na Oriona? To tylko niektóre z pytań, które do dzisiaj nie dają jednoznacznej odpowiedzi.

 

 

Tajemnicza architektura Waszyngtonu – wskazówka narodzin antychrysta

Wybrane przeze mnie motywy z mego tekstu dotyczące Syriusza i Oriona:

Wg iluminatów światło pochodzące wokół oka nie pochodzi od słońca ale od Syriusza.

 

JEŚLI niebo jest za pasem Oriona, czy szatan próbuje jedynie powtórzyć jakąś boską strukturę z Nowego Jeruzalem, umieszczając trzy piramidy, które pasują do Pasa Oriona?

Syriusz, najjaśniejsza gwiazda na niebie, która 24 grudnia leży w jednej linii z trzema jasnymi gwiazdami z Pasa Oriona. Te trzy gwiazdy nazywane są dziś, tak jak w starożytności: TRZEJ KRÓLOWIE. Kolejna podróbka biblijna… 

 

 

Czy tron ​​samego Lucyfera faktycznie znajduje się za Pasem Oriona, a nefilim / illuminati oddają mu cześć, dlaczego więc piramida jest tak ważnym, żywym symbolem ich kultu? I dlaczego Piramidy w Gizie są zgodne z Pasem Oriona?

Dzisiaj  w związku z artykułem który napisałem o Orionie, zastanawiałem się, dlaczego nie widzimy świata aniołów i demonów. Użyłem wyobraźni. Co by sie stało, gdybyśmy nagle zobaczyli kolo siebie anioły lub demony? Zapewne wystraszylibyśmy się.
Wybuchłaby panika, ale i wiele osób przestałoby grzeszyć. No ale to moje ludzkie rozumowanie  a Bóg miał w tym swój plan kiedy Adam i Ewa zobaczyli, że są nadzy. Gdyby większość ludzi oddalona od Chrystusa zobaczyła teraz demony, to nie miałaby żadnej mocy aby się ich pozbyć. Panowałby jeden wielki strach i przerażenie, a tak nieświadomość jest dla nich błogosławieństwem. Ludzie nie widzą masy brzydkich i złowrogich stworów skazanych na potępienie w jeziorze ognia. Świadomość i widzenie chodzenia po domu intruzów spaczyłaby nasza psychikę.

 

 

Budowa Teotihuacán (Meksyk)została przypisana gigantom Quinametzin; Quinametzin (Náhuatl), rasa gigantów, którzy, jak głosi legenda, zaludnili świat w czasie poprzedniej epoki, a których ocaleni byli w tamtych czasach. “Quinametzin powstały w erze” Deszczu Słońca “, a jego władcą był Tlaloc. Jego rządy skończyły się, gdy Quetzalcóatl dokonał “ognia deszczu”, a Quinametzin spalił się na śmierć. “

Niezwykle interesujące jest to, że piramidy w Teotihuacán odzwierciedlają pozycję chipów komputerowych. “Układ miasta przypomina tablicę komputerową z 2 dużymi procesorami. Piramida Słońca i Księżyca łączy się z długą, teraz nazywaną Aleją Śmierci, która biegnie z północy na południe. Jest inna aleja, tej samej długości, która biegnie ze wschodu na zachód. Wzdłuż alei znajduje się szereg otwartych dziedzińców z małymi platformami. Dziedzińce mają 417,72 stóp. szeroki. Istnieje wiele podobieństw do piramid w Gizie, w Egipcie, wykorzystujących tę samą matematykę, co na płaskowyżu Giza. Podstawa Wielkiej Piramidy i Słońca w Meksyku mierzy 750 stóp kwadratowych.Piramida Słońca jest dokładnie o połowę większa od piramidy w Gizie. “- History Channel

 

Kolejna niesamowita strona, która ma bezpośrednie połączenie z konstelacją Oriona, znajduje się w północno-wschodniej Arizonie. Tutaj indiańskie plemię Hopi nazwało te szczyty wyżyny Colorado Plateau przez ponad 1000 lat. Wysoko ponad pustynią Arizony, ich rezerwat, obejmujący ponad 1,5 miliona akrów, składa się z 12 wiosek.Według badań zarówno krajobraz Hopi, jak i mitologia plemienia koncentrują się na Orionie.

 

 

Mówi się, że Hopi przybył tu specjalnie z powodu kształtu, więc wiemy na pewno, że Hopi bardzo interesowali się Pasem Oriona, a dla nich jego centrum stanowiło wszechświat. Mówią, że jest to miejsce, w którym mogą nawiązać kontakt z bogami i według niektórych badaczy, nie tylko te trzy mesy reprezentują gwiazdy w Pasie Oriona, ale gdy są połączone z innymi punktami Hopi na całym południowym zachodzie, zbiorowe miejsca mapują całość ciało konstelacji Oriona.

Jeśli spojrzymy na sumeryjskie, egipskie, historie Majów, jeśli spojrzysz na te wszystkie kultury, zobaczysz tę samą historię opowiedzianą w różny sposób w różnych językach.A to, co niewiarygodne, to fakt, że wszystkie te historie, legendy i opowieści mają związek bezpośrednio z gwiazdozbiorem Oriona, a szczerze powiedziawszy, nie może to być zbieg okoliczności.

Prawda jest taka, że szatan i wszyscy upadli aniołowie czy chcą czy nie muszą dostosowywać  się do prawa Boga, a i często je wykorzystują do swych celów i tak jest w tym przypadku. Jak na górze tak na dole.

Chrześcijanie będąc posłusznymi woli Bożej winni wiedzieć, że jak na dole, tak na górze. Jeśli modlimy się o innych, to w niebie albo jest walka o tego człowieka, albo tu na ziemi.

Ojcze nasz, któryś jest w niebie. bądź wola twoja, jako w niebie tak i na ziemi.

 

_______________________

 

Prowadzenie bloga jest możliwe dzięki Waszemu wsparciu. Jeśli lubisz odwiedzać mój blog, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie  dziękuję:

detektywprawdy.pl/2018/01/22/powrot-do-przeszlosci/

 

 

12 komentarzy

Add a Comment
 1. Z tego tekstu dowiedziałem się wiele nowych faktów.
  Od siebie mogę dodać, iż stosuje się obecnie na banknotach podobiznę pasu Oriona aby zapobiegać podróbce pieniędzy. Skaner po zeskanowaniu podobizny Oriona jest blokowany.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/EURion
  https://www.bankier.pl/wiadomosc/O-tym-zabezpieczeniu-banknotu-milcza-banki-centralne-7509292.html
  W obliczu informacji zawartych w tym artykule, już wiem że nie jest to sprawa przypadku.

  1. Ja wielu rzeczy stąd nie wiedziałam…
   A za komentarz dzięki…

 2. Ciekawe, ciekawe. W filmie I, Pet Goat II, pełnym symboliki, na końcu jak się pojawia fałszywy jezus i widać jak zostają zniszczone trzy piramidy, cokolwiek to oznacza.

  https://youtu.be/6n_xCI-peq0?t=384

 3. Ciekawy artykuł. Dużo tych powiązań…

  ORION (Orion Multi-Purpose Crew Vehicle) – statek kosmiczny NASA, który ma w przyszłości polecieć na Marsa i na Księżyc, przeznaczony do lotów poza orbitę Księżyca (pierwszy lot odbył się w 2014 r.). Wcześniej był program kosmiczny APOLLO od imienia greckiego boga, a Watykanie obserwują niebo przez „LUCYFERA”… oraz program SETI do poszukiwania istot pozaziemskich (SET – egipski diabeł, bóstwo demoniczne, odpowiednik naszego szatana). Wszystko nazywają imionami demonów lub ich siedzib – gwiazdozbiorów…

 4. Radtrap pisał kiedyś o Orionie w kontekscie biblijnego Nimroda myśliwego. Ciekawy był to artykuł. O ile nic nie mylę to wynikało z tego, że Orion jest siedzibą między ziemią, a tronem Bożym

 5. Wszystko to jest tylko dowodem na to co Bóg przekazał nam w Piśmie.
  Od początku przestrzegał swój lud, aby nie robił tak jak poganie, kananejczycy.

  Strzeżcie usilnie dusz waszych, gdyż nie widzieliście żadnej postaci, gdy Pan mówił do was na Horebie spośród ognia, abyście nie popełnili grzechu i nie sporządzili sobie podobizny rzeźbionej, czy to w kształcie mężczyzny, czy kobiety, czy w kształcie jakiegokolwiek zwierzęcia, które jest na ziemi, czy w kształcie jakiegokolwiek skrzydlatego ptaka, który lata pod niebem, czy w kształcie czegokolwiek, co pełza po ziemi, czy w kształcie jakiejkolwiek ryby, która jest w wodzie pod ziemią, i abyś, GDY PODNIESIESZ SWOJE OCZY KU NIEBU I UJRZYSZ SŁOŃCE, KSIĘŻYC I GWIAZDY, CAŁY ZASTĘP NIEBIESKI, NIE DAŁ SIĘ ZWIEŚĆ I NIE ODDAWAŁ IM POKŁONU, I NIE SŁUŻYŁ IM, skoro Pan, twój Bóg, przydzielił je wszystkim ludom pod całym niebem. 5MOJ.4,15

  To od ludów pogańskich Izrael przejął zgubne praktyki kultu słońca, księżyca i gwiazd.
  Wiemy, że gwiazdy to aniołowie i jak Pismo mówi część z nich to zbuntowani aniołowie.
  Nie bez powodu Bóg zapowiada, że na końcu ukarze wojsko w górze i królów na dole.

  Albowiem tak będzie w pośród ziemi, w pośrodku narodów, jako gdy otrzęsą oliwy, i jako bywa z gronami, gdy się dokona zbieranie wina.
  Ci podniosą głos swój, wykrzykać będą, w zacności Pańskiej wykrzykać będą, i przy morzu.
  Przetoż w dolinach wysławiajcie Pana, na wyspach morskich imię Pana,Boga Izraelskiego.
  Od kończyn ziemi słyszymy piosnkę o sławie sprawiedliwego. Alem ja rzekł: Wychudłem, wychudłem, biada mnie! Przewrotni przewrotność broją, przewrotność, mówię, bez wszelkiego wstydu broją.
  Strach, i dół, i sidło przyjdzie na cię, który mieszkasz na ziemi.
  I stanie się, że kto uciecze przed wieścią strachu, wpadnie w dół, a kto wylizie z dołu, pojmany będzie sidłem; bo upusty z wysokości otworzone będą a zatrząsną się grunty ziemi.
  Rozstępując rozstąpi się ziemia; rozsiadając rozsiądzie się ziemia; poruszając poruszy się ziemia.
  Chwiejąc chwiać się będzie ziemia jako pijany a przeniesiona będzie jako budka; bo ją obciąży nieprawość jej, i upadnie, a więcej nie powstanie.
  A dnia onego NAWIEDZI PAN WOJSKO WYSOKIE NA WYSOKOŚCI, TAKŻE I KRÓLÓW ZIEMSKICH NA ZIEMI.
  I BĘDĄ ZGROMADZENI, JAKO ZGROMADZENI BYWAJĄ WIĘŹNIOWIE DO CIEMNICY, a będą zamknieni w tarasie; po wielu, mówię, dniach, nawiedzeni będą.
  I ZASROMI SIĘ MIESIĄC, A ZAWSTYDZI SIĘ SŁOŃCE, gdy królować będzie Pan zastępów, na górze Syońskiej, i w Jeruzalemie, i przed starcami swymi w wielkiej sławie. Izaj.47,12

  Słońce i księżyc się zaćmią, a GWIAZDY ŚWIATŁOŚĆ SWĄ UTRACĄ, a Bóg zaryczy z Syjonu i z Jeruzalem tak swój głos podniesie, że niebiosa i ziemia zadrżą” Joela 4,15

  „ .. Stało się wielkie trzęsienie ziemi i słońce stało się czarne jak włosienny wór, a księżyc cały stał się jak krew. I GWIAZDY SPADŁY Z NIEBA NA ZIEMIĘ, JAK KIEDY DRZEWO FIGOWE WSTRZĄSANE SILNYM WIATREM ZRZUCA NA ZIEMIĘ SWE NIEDOJRZAŁE OWOCE, a niebo zostało usunięte jak księga, którą się zwija, a każda góra i wyspa z miejsc swych poruszone. A królowie ziemscy, wielmoże i wodzowie, bogacze i możni i każdy niewolnik i wolny ukryli się do jaskiń i górskich skał: Padnijcie na nas i zakryjcie nas od oblicza Siedzącego na tronie i od gniewu Baranka, bo nadszedł Wielki Dzień Jego gniewu, a któż się może ostać?” Ks, Obj. 6,12

  Tak jak było przed przyjściem Pana Jezusa tak jest i teraz. Ludzie zamiast oddać chwałę Bogu, zaufać Mu, żyć w pokoju duchowo, cwaniakują szukając odpowiedzi na niebie.
  Do dziś kabaliści wróżą przyszłość z gwiazd, słońca i księżyca, zamiast pokładać nadzieję w Stwórcy tych rzeczy.

  „Rabin Yekutiel Fish , znany w Izraelu jako autor bloga Torah “Sod Ha’Chashmal”, zweryfikował związek Tu B’Shvata z księżycem o super niebieskiej krwi, wyjaśniając szczególne znaczenie księżyca w kabalistyce (żydowski mistyczny ) warunki.
  “Księżyc reprezentuje kobiecość” – wyjaśnił Rabbi Fish w ” Breaking Israel News” . “Męski, znany w Kabale jako” Yesod ” , jest zwykle reprezentowany przez słońce.”
  “Drzewa są męską reprezentacją Księżyca, pojawiającą się w pełni na Tu B’Shvat, odkąd przypada w połowie miesiąca” – wyjaśnił. “Święto to symboliczne spotkanie słońca i księżyca, męskiego i żeńskiego, w zrównoważony sposób”.
  Rabin cytował Talmud (Sukkah 29a), który stwierdza, że ​​zaćmienie Księżyca jest złym znakiem dla Izraela, ponieważ naród żydowski opiera swój kalendarz zgodnie z cyklem księżycowym. Rabin zauważył jednak, że to zbliżające się zaćmienie Księżyca nie będzie widoczne w Izraelu.
  “Zaćmienie Księżyca zabraknie Izraela o kilka minut, ale będzie widoczne w pobliskich krajach arabskich” – powiedział Rabbi Fish. “Zaćmienia Księżyca są interpretowane jako zły znak dla Izraela, ale to zaćmienie nie będzie widoczne w Izraelu. Będzie to jednak widoczne w krajach arabskich na wschodzie.
  Według Rabbiego Fisha nie wróży to dobrze sąsiadującym z Izraelem państwom arabskim.
  “To dla nich zły znak, ponieważ islam opiera się całkowicie na kalendarzu księżycowym” – dodał.
  Kalendarz muzułmański można opisać jako nieco “niezrównoważony”, ponieważ jest całkowicie oparty na cyklu księżycowym. W rezultacie nie jest zsynchronizowany z pórami słonecznymi. Miesięczny post Ramadanu może na przykład spaść latem, gdy post dzienny jest dość długi lub zimą, gdy czas postu jest stosunkowo krótki.
  W przeciwieństwie do kalendarza islamskiego kalendarz żydowski jest częściowo zależny od Słońca. Niektóre święta biblijne muszą się odbywać w określonych porach roku, takich jak Pascha, które zawsze muszą być obchodzone wiosną.
  “Księżyc, reprezentujący kobiecy, będzie wyraźnie nieobecny, co spowoduje, że staną się niezrównoważone, co jest niebezpiecznym stanem” – dodał Rabbi. „

  Read more at https://www.breakingisraelnews.com/101732/kabbalist-suggests-rare-astronomical-confluence-jewish-holiday-bad-omen-arab-nations/#Z03tJ1UjQs8i7V4G.99

  Na tym polega kabała, wróżbiarstowo, odczytywanie przyszłośći z nieba, a nie pokładanie nadziei w Bogu.

  W owym czasie wyciągnie się kości królów Judy i kości ich zwierzchników, kości kapłanów i kości proroków i kości mieszkańców Jerozolimy z ich grobów i rozrzuci się je przed SŁOŃCEM i przed KSIĘŻYCEM i przed CAŁYM WOJSKIEM NIEBIESKIM, które oni kochali i któremu oni służyli, biegali za nim, RADZILI SIĘ GO i oddawali mu pokłon. Jer.8

  Odrzucili Słowo Pańskie, którym jest Jezus, i zamiast uwierzyć w Niego, pokładają nadzieję w słońcu i księżycu oznajmiając sobie przyszłość i innym. Takie zachowanie Bóg nazywa wieszczbami, łamaniem prawa.

  Komuż mię tedy przyrównacie, abym mu był podobny? mówi Święty.
  Podnieście ku górze oczy wasze, a obaczcie! Kto to stworzył? kto wywiódł w poczcie wojsko ich, a to wszystko z imienia przyzywa, według wielkości siły, i wielkiej mocy, tak, że ani jedno z nich nie zginie?
  Przeczże tedy powiadasz, Jakóbie! przeczże tak mówisz Izraelu: Skryta jest droga moja przed Panem, a sprawa moja przed Boga mego nie przychodzi? Izaj.40,25

  Słuchajcie tego domie Jakóbowy! którzy się nazywacie imieniem Izraelowem, a poszliście z wód Judzkich; którzy przysięgacie przez imię Pańskie, a Boga Izraelskiego przypominacie, ale nie w prawdzie ani w sprawiedliwości;
  Aczkolwiek od miasta świętego mianujecie się, a na Bogu Izraelskim spolegacie, Pan zastępów imię jego.
  PIERWSZE RZECZY Z DAWNAM OPOWIADAŁ, A CO Z UST MOICH WYSZŁO I COM OGŁASZAŁ, NAGLEM CZYNIŁ, I PRZYCHODZIŁO.
  Wiedziałem, żeś ty twardy, a szyja twoja żyłą żelazną, a czoło twoje miedziane.
  PRZETOŻ OZNAJMIAŁEM CI Z DAWNA; PIERWEJ NIŻ SIĘ CO STAŁO, OGŁASZAŁEM, BYŚ SNAĆ NIE RZEKŁ: BAŁWAN MÓJ UCZYNIŁ TO, A OBRAZ MÓJ ALBO ULANIE MOJE ROZKAZAŁO TO.
  Słyszałeś o tem, spojrzyjże na to wszystko; a wy izali tego nie opowiecie? TERAZ JUŻ OGŁASZAM NOWE I TAJEMNE RZECZY, I O KTÓRYCHEŚ NIE WIEDZIAŁ.
  Teraz stworzone są, a nie onego czasu, o którycheś przed tym dniem nic nie słyszał, byś snać nie rzekł: Otom wiedział o tem.
  Owszem aniś słyszał, aniś wiedział; ani się to w on czas doniosło ucha twego; bom wiedział, że zapewne wystąpisz, a że przestępcą będziesz zaraz z żywota matki twojej.
  Dla imienia mego zatrzymam popędliwość moję, a dla chwały mojej zahamuję gniew przeciwko tobie, abym cię nie wygładził.
  Oto wypławię cię, ale nie jako srebro; przebiorę cię w piecu utrapienia.
  SAM DLA SIEBIE, DLA SIEBIE TO UCZYNIĘ; BO JAKOŻBY MIAŁO BYĆ SPLUGAWIONE IMIĘ MOJE? ZAISTE CHWAŁY MOJEJ NIE DAM INNEMU.
  Słuchaj mię, Jakóbie i Izraelu, wezwany mój! JAM JEST, JAM PIERWSZY, JAM I OSTATECZNY.
  A ręka moja założyła ziemię, i prawica moja piędzią rozmierzyła niebiosa; zawołałem je, a zaraz stanęły.
  Zbierzcie się wszyscy, a słuchajcie. Któż z nich to opowiedział? Pan umiłował go, on wykona wolę jego nad Babilonem, a ramię jego przeciw Chaldejczykom.
  JA, JAM MÓWIŁ; PRZETOŻ WEZWĘ GO, PRZYWIODĘ GO, A POSZCZĘŚCI MU SIĘ DROGA JEGO.
  Przybliżcie się do mnie, a słuchajcie tego! Nie mówiłem od początku w skrytości; ale od onegoż czasu, którego się to działo, tamem był. A teraz panujący Pan posłał mię, i duch jego.
  Tak mówi Pan, Odkupiciel twój, święty izraelski: jam Pan, Bóg twój, który cię uczę, abyś postępował; a prowadzę cię drogą, po której chodzić masz.
  Obyżeś był pilnował przykazania mego! byłby jako rzeka pokój twój, a sprawiedliwość twoja jako wały morskie;
  A nasienie twoje byłoby jako piasek, a płód żywota twego jako drzastwo jego; a nie byłoby wycięte ani wygładzone imię jego przed obliczem mojem.
  Wynijdźcie z Babilonu, ucieczcie od Chaldejczyków; głosem to rozsławiajcie, rozgłaszajcie to, roznaszajcie to, aż do kończyn ziemi; mówcie: Pan odkupił sługę swego Jakóba.
  Nie upragną, gdy ich przez pustynie powiedzie; wody z skały wywiedzie im; bo rozszczepi opokę, i wypłyną wody.
  Niemasz pokoju niepobożnym, mówi Pan. Izaj,48,1

  Słuchajcie mię wyspy, a narody dalekie pilnujcie! Pan zaraz z żywota wezwał mię, zaraz z żywota matki mojej uczynił wzmiankę imienia mego:
  I uczynił usta moje jako miecz ostry, w cieniu ręki swej zakrył mię, a uczyniwszy mię strzałą wypolerowaną, do sajdaku swego schował mię;
  I rzekł mi: Sługaś ty mój, w Izraelu tobą się chlubić będę.
  A Jam rzekł: Nadarmom pracował, próżnom i daremnie zniszczył siłę moję; wszakże sąd mój jest u Pana, a praca moja u Boga mego.
  A teraz mówi Pan, który mię zaraz z żywota za sługę sobie utworzył, abym zaś przywiódł do niego Jakóba. (Choćby Izrael nie był zebrany, sławnym jednak będę przed oczyma Pańskiemi; albowiem Bóg mój jest siłą moją.)
  I rzekł: Małoby mi to było, abyś mi był sługą ku podźwignieniu pokoleń Jakóbowych, i ku nawróceniu ostatków z Izraela; przetoż dałem cię za światłość poganom, abyś był zbawieniem mojem aż do kończyn ziemi.
  Tak mówi Pan, odkupiciel Izraelowy, Święty jego, do tego, którym każdy gardzi, a którym się brzydzą narody, do sługi panujących: Królowie widząc cię powstaną, a książęta kłaniać ci się będą dla Pana, który jest wierny, dla Świętego Izraelskiego, który cię obrał.

  Tak mówi Pan: Czasu przyjemnego wysłucham cię, a w dzień zbawienia poratuję cię; nadto strzedz cię będę, i dam cię za przymierze ludowi, abyś utwierdził ziemię, a podał w osiadłość dziedzictwa spustoszałe;
  Abyś mówił więźniom: Wynijdźcie; a tym, co są w ciemnościach: Okażcie się. Podle dróg paść się będą, a po wszystkich miejscach wysokich będą pastwiska ich.
  Nie będą łaknąć, ani pragnąć, i nie uderzy na nich gorącość, ani słońce, bo ten, który ma litość nad nimi, poprowadzi ich, i podle źródeł wód powiedzie ich.
  Nadto sposobię na wszystkich górach moich drogę, a gościńce moje będą powyższone.
  Oto ci z daleka przyjdą, a oto drudzy od północy i od morza, a drudzy z ziemi Synim.
  Śpiewajcie niebiosa, rozraduj się ziemio, i głośno zabrzmijcie góry! albowiem Pan pocieszył lud swój, a nad ubogimi swoimi zmiłował się. Izaj.49,1

  Chwała Jezusowi, oby jak najwięcej ludzi, którzy jeszcze nie uwierzyli, uwierzyło w Niego.

  Ps. Myślę, że lepiej nie wiedzieć co kryje się za tym kultem, którego mamy obraz na ziemi w postaci piramid, wykresów, symboli.

 6. Co do Oriona to warto jeszcze dodać o mgławicy Oriona M42 gołym okiem niewidoczna, jednak w teleskopie widać ją bardzo dobrze a wygląda tak:
  http://4.bp.blogspot.com/-1zd4HkQL3og/UKqcxJ8xVZI/AAAAAAAACTE/Qn3SuaEoyxc/s1600/M42-54min%252BSNR.jpg

  https://astropolis.pl/topic/61616-kr%C3%B3l-zimowego-nocnego-nieba-orion/
  Prawda, że ciekawie :)?

  1. Tak prawda. Dziękuję bo widziałem to dzisiaj ale na innym foto.
   Takich rzeczy jest na prawdę więcej.
   Bóg poprzez Pismo pokazał nam miejsce zakwaterowania złego.
   Biblia rules.

 7. „A niebo ustąpiło jako księgi zwinięte; wtedy mogliśmy wejrzeć w otwartą przestrzeń w Orionie skąd wychodził głos Boga. Święte miasto zstąpi przez tę otwartą przestrzeń”.

  Źródło:

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Ellen_G._White

 8. W wielu filmach wykorzystywano motyw Oriona, chociażby Men in black – https://www.youtube.com/watch?v=P7ojSW5pODk.

  W świcie muzyki:
  Nightwish – The Pharaoh Sails To Orion

  Nie wspominając już o filmikach na yt, gdzie “medium” rozmawia z istotą z tej planety…

  1. Amazon…
   Wszyscy ciekawie piszecie.
   To tylko potwierdza że Orion i Syriusz są bardzo ważne dla szatana – zapewne tam przebywa – jak i dla Boga.

 9. Jedna uwaga do tego tekstu. Co dziwne Ellen White pisała, że Jezus powróci ze wschodu z okolic Oriona. Pisała o tym w swojej książce bodajże: Wydarzenia czasów końca. Jednak zgadza się wszystkie starożytne cywilizacje czciły Oriona i wiele budowli powstało na podstawie rozmieszczenia najważniejszych gwiazd pasa Oriona.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: