Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

W Dublinie mają problem: brakuje zawodowych głaskaczy kotów..

Nie jest to jakiś żart, ale informacja z The Independent.

 

Jedyna w stolicy Irlandii przychodnia weterynaryjna zajmująca się wyłącznie kotami poszukuje chętnych do objęcia stanowiska profesjonalnego głaskacza, donosi The Independent.

Przychodnia Just Cats w dzielnicy Clonsilla informuje w ofercie pracy, że poszukuje osoby „zwariowanej na punkcie kotów”, najlepiej kochającej je bardziej niż ludzi. Idealny kandydat powinien mieć „delikatne dłonie zdolne pieścić i głaskać koty przez długi czas”.”

źródło:

https://www.pb.pl/

 

O czasach końca zwykliśmy mówić w oparciu o zepsucie, cudzołóstwo, ale czy taki new nie jest również tego dowodem?

Koty kochane bardziej niz ludzie. Nazwijmy to wprost: jest to nowa i kolejna mutacja satanizmu, bo to Zły nienawidzi ludzi.

Pan Jezus przyszedł życie oddać za ludzi, a tutaj kandydat do pracy musi bardziej kochać zwierzęta. Co za poniżające ogłoszenie.

 

 

 

Updated: 25 stycznia 2018 — 14:29

4 komentarze

Add a Comment
  1. Dokładnie. Satanistyczne ogłoszenie. Coraz więcej jest ludzi kochających bardziej pieski i kotki, niż drugiego człowieka. Ja nie mowie, bo to też są istoty żywe ale stawiać je wyżej od ludzi za których Pan Jezus oddał swoje życie? To tylko szatan mógł wymyśleć…

    1. Mogę zrozumieć, że ktoś w swoim życiu miał nie najlepsze kontakty z ludźmi i woli przebywać z psami/kotami, ale to co wyżej to już przesada…

  2. To niezły zawód.. XD Ale swoją drogą przyjemny, tak sobie głaskać kotki czy tam pieski xd. Chociaż kotek może udrapać, i wgl. Ja osobiście mam psa i są lepsze, koty to gdzieś tam skaczą wszędzie ich pełno.

    1. Ja tam nic nie mam do kotów, ale też wolę psy 🙂 ❤

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: