Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kolejna anty-szczepionkowa lekarka została zamordowana. Tak twierdzi sama policja.

Znana z kampani anty-szczepionkowej i badaczka naturalnych uzdrowień, dr Ann Boroch została znaleziona martwa w sierpniu 2017. Jej ciało zostało odkryte w jej garażu. Zgodnie z oświadczeniem opublikowanym na jej oficjalnej stronie na Facebooku, dr Boroch zmarła z naturalnych przyczyn, ale 51-letnia lekarka nie cierpiała na żadne znane problemy zdrowotne.

Oficjalny raport  z Wydziału Medycyny Hrabstwa Los Angeles orzekł jej śmierć jako samobójstwo spowodowane przez powieszenie, co dziwnie kłóci się z oświadczeniem jej rodziny.

 

 

Pomimo oficjalnego orzeczenia, że ​​odebrała sobie życie, detektywi w Departamencie Policji LA wierzą, że młoda lekarz została zamordowana w “profesjonalnym” zdarzeniu. “Patrzymy na to jako na zabójstwo”, powiedział doświadczony policjant.  “Miejsce zbrodni było zbyt doskonałe, wygląda bardziej na to, że odebrano jej życie.” “Na pierwszy rzut oka sposób, w jaki ją znaleziono, wyglądał tak, jakby się zabiła, ale patrzysz na cały obraz, a to nie jest typowe samobójstwo. “” Ktokolwiek to zrobił, wiedział, co robił, było to zdecydowanie “profesjonalne”.

“Według LAPD podjęto próby wszczęcia śledztwa w sprawie morderstwa Ann Boroch, ale sprawa została” zamknięta z góry “. Raporty od przyjaciół i rodziny opisują Tami” Ann “Borocha jako” szczęśliwą “,” pełna życia “i” w żaden sposób nie “samobójcza” i mówią, że były “zszokowane” wiadomością o jej śmierci, a nawet patrząc na jej filmy, można zobaczyć kobietę, która jest pewna siebie i stabilna i nie wykazuje żadnych oznak . Ktoś, kto chce skończyć swoje życie Dr Boroch był najlepiej sprzedającym się autorem, który był powszechnie szanowany za swoje badania nad leczeniem stwardnienia rozsianego i leczeniem Candida, również zdołał wyleczyć się ze stwardnienia rozsianego, gdy miała zaledwie 24 lata.

Napisała pionierskie książki o alternatywnych terapiach i była również aktywistką, która prowadziła kampanię na temat zagrożeń związanych z szczepionkami, wzywając ludzi do odrzucenia produktów Big Pharma na rzecz alternatywnego i naturalnego leczenia. Nagła i nieoczekiwana śmierć niesamowicie odzwierciedla 49-letniego Christophera Bayleya Kinga, który jadł w ekologicznej restauracji, gdy podszedł do niego nieznany  mężczyzna, który go zabił.

Podczas swojej kariery, Boroch twierdziła, że wyleczyła się ze stwardnienia rozsianego. Ona powiązała chorobę z “przerostem candida”:

Wśród przyczyn przerostu candida, cukier jest największym przestępcą i będzie nadal karmił drożdże i grzyby przez całe życie. Cukier znajduje się w ciasteczkach, czekoladzie, pizzy, makaronie, ciastach, ciastach, mleku, serze, winie, piwie lub chlebie, i wielu innych – z których wszystkie szybko zamieniają się w cukier i żywią się nie tylko drożdżami, ale pasożytami, wirusami i bakteriami.

Drobnymi objawami przerostu Candida mogą być: gaz, wzdęcia, zgaga, zmęczenie, zwiększenie masy ciała, depresja, lęk, zapalenie zatok, zaparcie i biegunka. Jak widać z mojej własnej historii, candida może powodować bardziej poważne stany, w tym choroby autoimmunologiczne (takie jak stwardnienie rozsiane) i raka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Updated: 25 stycznia 2018 — 14:21

6 komentarzy

Add a Comment
  1. Biedna kobieta. Ilu już lekarzy przeciwnych szczepieniom zostało zamordowanych. To się w głowie nie mieści co na tym upadłym świecie źli i bezbożni ludzie wyprawiają. Przyjdź Panie Jezu

      1. Jerzy Zięba to przykład takiego polskiego lekarza antysystemowego.. Niech mu się wiedzie.

        1. Tak, jego ostatnie odkrycia nt. retrowirusów w szczepionkach oraz fragmentach DNA abordowanego płodu elektryzują – szczególnie ten, że próbkę tkanki, pobiera się od dziecka poddanego aborcji, kiedy ono jeszcze żyje… 🙁

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: