Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Nowa rasa “Sex Robotów” wkrótce będzie mogła rodzić za pomocą inżynierii genetycznej.

 

Nowa rasa AI “Sex Robots” wkrótce będzie mogła rodzić za pomocą inżynierii genetycznej,

 

co spowoduje powstanie nowego “gatunku hybrydowego” z komórek skóry. Ekspert od AI, dr David Levy, wyjaśnia, w jaki sposób można manipulować informacjami o genetyce w komórkach, aby stworzyć zatokę z DNA człowieka i robota. W przełomowym przemówieniu Levy’ego na III Międzynarodowym Kongresie na temat miłości i seksu z robotami wyjaśnia, w jaki sposób ogromne postępy biologii komórkowej i bio-robotyki przekształciły się w niesamowitą konkluzję w transhumanizmie. Levy, który jest także autorem książki “Miłość i Seks z robotami “dowodzi, że jest to” możliwe “dla robotów i ludzi do robienia potomstwa, biorąc pod uwagę ostatnie postępy w badaniach nad komórkami macierzystymi i sztucznymi chromosomami.”

W przełomowym przemówieniu Levy’ego wyjaśnia, w jaki sposób ogromne postępy w dziedzinie biologii komórki i bio-robotyki ewoluowały do ​​niesamowitego wniosku.

The Daily Star donosi:

Przed prelekcją, Daily Star Online, może wyłącznie ujawnić fragmenty jego radykalnego artykułu badawczego zatytułowanego “Czy roboty i niemowlęta mogą połączyć ludzi?”.

W swoich wnioskach dr Levy, autor książki “Miłość i seks z robotami”, twierdzi, że “możliwe jest”, aby ludzie i roboty urodziły dzieci – “wg ostatnich postępów w badaniach nad komórkami macierzystymi i sztucznymi chromosomami”, –  przez matkę surogatkę  “- podsumowuje.” Tak sądzę, że będzie to możliwe , w dającej się przewidzieć przyszłości, dla ludzi i robotów, aby stworzyć razem dzieci. “W swoich końcowych uwagach Dr Levy zapyta:” Czy stanie się to za mojego życia? “Jego teoria mówi, że” biorąc pod uwagę fenomenalną szybkość odkryć i postęp w dziedzinie biologii komórki i nanotechnologii “,Perspektywa hybrydowych robotów-robotów ludzkich “to sprawdzony certyfikat” w ciągu najbliższych 100 lat.
Dr Levy mówi, że te postępy nie byłyby możliwe bez biologicznych przełomów naukowców w ubiegłym stuleciu. Od zarania ludzkości, dr Levy mówi, stosunek płciowy między mężczyzną i kobietą był powszechnie akceptowany jako jedyna metoda, dzięki której dziecko mogło być poczęte i urodzone. Ale zmieniło się to 25 lipca 1979 r., kiedy Louise Brown, pierwsze na świecie “niemowlę z probówki”, urodziło się po zapłodnieniu przez zapłodnienie in vitro, powszechnie znane jako IVF.

“Wraz z pojawieniem się zapłodnienia in vitro, nauka przerobiła podręcznik zasad dotyczących koncepcji i dostarczyła naukowcom impuls do zbadania możliwych alternatywnych sposobów rozmnażania się człowieka”, powie dr Levy, międzynarodowy mistrz szachowy. Bardzo ważne było badanie brytyjskiego embriologa Johna Gurdona. , których eksperymenty na żabach udowodniły, że układ komórek macierzystych może zostać zmieniony, obalając “fundamentalną wiarę w biologię”. Komórki równe, znajdujące się w zarodkach, są szczególnym rodzajem komórki, która może wyrosnąć na dowolny typ komórki znajdujący się w ciele.. Do czasu eksperymentów Gurdona z 1962 r. uznano, że komórki macierzyste utraciły zdolność do zmiany w inne komórki, gdy już “wyspecjalizowały się”. Jednak Gurdon udowodnił, że “każda komórka w ciele wciąż zawierała całą tę informację genetyczną” – przełom, który pozwolił mu “sklonować” żabę, a następnie owcę,słynne imię Dolly.

 

Japoński badacz Shinya Yamanaka, współzałożyciel Nagrody Nobla w 2012 r., Dokonał dalszych postępów w badaniach nad komórkami macierzystymi, przeprogramowując dojrzałe komórki na niedojrzałe komórki. W kwietniu 2016 r. Uniwersytet Stanford i Instytut Walki z Niepłodnością ogłosiły projekt, w którym ludzkie plemniki mają ogony , zostały stworzone z komórek skóry. We wrześniu 2016 r. naukowcy pod kierownictwem Tony’ego Perry’ego z University of Bath poinformowali, że odkryli metodę tworzenia potomstwa bez potrzeby żeńskiego jaja. Badania te pozwoliły dr Levy dojść do wniosku, że dziecko może być poczęte bez leczenia IVF lub współżycia seksualnego.

Jeśli chodzi o genetykę robota, dr Levy przytoczy badania południowokoreańskiego zespołu kierowanego przez Jong-Hwana Kim, pioniera w dziedzinie wszechobecnej robotyki. Kim i jego zespół stworzyli pierwsze na świecie zrobotyzowane chromosomy – zestaw skomputeryzowanych kodów DNA do tworzenia sztucznych stworzeń, które mogą mieć własną osobowość. Ten wirtualny DNA mógłby zostać wstrzyknięty do komórek skóry przez TNT, tym samym przekazując swoją genetykę potomstwu, powiedział. David Levyw Trzecim Międzynarodowym Kongresie na temat miłości i seksu z Robotami w dniu 20 grudnia 2017 r.

 

Seks boty.

 

To nie prima aprilis. To są realia. Szatan jako upadły anioł chce dorównać Bogu stwarzając swoich Adamów i swoje Ewy. Poddane jemu.

Dlaczego oni do tego dążą? Ponieważ wtedy demony, upadli aniołowie będą mogli legalnie zamieszkać w takich ciałach ludzi-botów i wyeliminować chrześcijan. Teraz jeszcze człowiek ma wolną wolę. Mamy  w związku z tym trzy grupy: zdeklarowanych satanistów, zdeklarowanych naśladowców Jezusa i ludzi po środku. Rzesza ludzi-botów będzie tyranią demonów i będzie przypominała świat mutantów z Gwiezdnych wojen.

 

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że kiedy niektórzy katolicy przeczytają to, powiedzą “ja tam nigdy tego nie spróbuję bo tylko głupki to będą robić” . Skrajne przypadki zła nie czynią z Ciebie człowieka zbawionego. Mimo, że tego nie będziesz robił/a, to nie oznacza, że spełniasz Prawo Boże. Ba, zbory protestanckie są przepełnione nie narodzonymi na nowo Ludźmi. Tak więc nie dowartościowujmy się złem, ale pilnujmy abyśmy nie mieli NIC wspólnego z uczynkami ciemności, a to możemy tylko sobie zapewnić poprzez przestrzeganie Prawa Boga. Prawa Jezusa, bo,

 

” Nie pieczętuj słów proroctwa tej księgi! Albowiem czas bliski jest. (11) Kto czyni nieprawość, niech nadal czyni nieprawość, a kto brudny, niech nadal się brudzi, lecz kto sprawiedliwy, niech nadal czyni sprawiedliwość, a kto święty, niech nadal się uświęca. (12) Oto przyjdę wkrótce, a zapłata moja jest ze mną, by oddać każdemu według jego uczynku. (13) Ja jestem alfa i omega, pierwszy i ostatni, początek i koniec. (14) Błogosławieni, którzy piorą swoje szaty, aby mieli prawo do drzewa żywota i mogli wejść przez bramy do miasta. (15) Na zewnątrz są psy i czarownicy, i wszetecznicy, i zabójcy, i bałwochwalcy, i wszyscy, którzy miłują kłamstwo i czynią je.” Apokalipsa 22

 

 

 

 

 

 

 

Updated: 18 stycznia 2018 — 19:32

7 komentarzy

Add a Comment
 1. Chore i obrzydliwe. Za każdym razem, kiedy czytam nowinki związane z AI moim pierwszym skojarzeniem jest, że właśnie za ich pośrednictwem będą się manifestować siły zła, a następnie pojawia się w mojej głowie obraz niczym z Transformers (jedna z części nawet nosi nazwę “Zemsta upadłych”). W porównaniu do rzeczywistości (która i tak nadal pozostaje dla nas w dużym stopniu tajemnicą), science fiction może się schować…

  1. Brrrrrr, coś okropnego te pomysły z AI…

 2. Małe przemyślenie nie mające nic wspólnego z tematem.

  Przeprowadźmy eksperyment myślowy:
  1* Ziemia jest płaska. Przez stulecia ukrywano to przed ludźmi. Komuś udaje się bezsprzecznie udowodnić płaskość ziemi.
  Efekt: Biblia zyskuje na wiarygodności, zwycięstwo tzw. biblijnych chrześcijan (zauważmy, że ten temat dotyczy tylko tego środowiska i, nie dotyczy katolików, protestantów), ludzie masowo nawracają się.

  2* Ziemia jest kulą.
  Efekt: publiczne wyśmianie chrześcijan biblijnych, publiczne podważenie Biblii, na pewno utrata wiary przez część osób ze środowiska biblijnych chrześcijan, utrata zaufania itd.

  Który z powyższych punktów (jeśli chodzi o realne owoce) jest najbardziej p/podobny ?. Który z powyższych punktów (realne owoce) wskazuje na stosowanie realnej inżynierii społecznej ?.

  1. Ale dlaczego niby według Biblii Ziemia jest płaska? Według mnie poprawne stwierdzenie powinno brzmieć, że według Biblii Ziemia MOŻE być płaska, ale może być też inna. I myślę że nawet, gdyby była ludzie nie zaczęliby się masowo nawracać, bo stwierdziliby, że pisarze sami mogliby to wywnioskować, tak jak starożytni Grecy.

 3. Ale te cuda z robotami mają być za 100 lat, a ja mam nadzieję że świat skończy się szybciej. Załóżmy że w tym roku wielki ucisk, ciach ciach kilka lat i po wszystkim więc czy wogóle do tego dojdzie co tu jest napisane.

  1. Otóż to, oni mogą sobie planować, ale losy świata są w rękach Boga i do Niego należy ostatnie słowo. Z tym akurat może się nie wyrobią, niemniej możliwe jest, że odczujemy w jakimś stopniu działanie sztucznej inteligencji jeszcze zanim to wszystko obróci się w proch.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: