Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Orban wpuścił uchodźców, czyli kiedy wierzysz bardziej politykom niż Biblii.

Mimo wszystko zaskakujący news można było przeczytać dzisiaj w mediach:

 

“W 2017 roku Węgry potajemnie przyjęły około 1300 uchodźców. Stało się tak pomimo rządowej antyimigranckiej propagandy. Informację ujawnił zastępca sekretarza stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych i Handlu Kristóf Altusz w rozmowie z “Times of Malta

 • Partia Fidesz premiera Orbana: Pomieszano sprawy. Przyjmujemy stale na podstawie konwencji genewskich, nie na bazie unijnych kwot. To żadna tajemnica, a ciągła procedura, którą każde państwo wykonuje non stop
 • Wywiad Altusza wywołał polityczne zamieszanie na Węgrzech. Ultraprawicowa i niechętna uchodźcom partia Jobbik mówi wprost: “to kombinatorstwo stulecia” i chce powołania specjalnej komisji śledczej
 • Partie opozycyjne domagają się informacji, kim są ci uchodźcy, jak dotarli na Węgry, skąd przybyli i gdzie się teraz znajdują

“.’

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/wegry-przyjely-uchodzcow/zb2n306

 

Jak widzimy mamy sprzeczne informacje. Z jednej strony padło wyrażenie “potajemnie”, a z drugiej “to żadna tajemnica”.

Sprawa pewnie jest wyjściowa, ale warto zastanowić sie nad wiarygodnoscią tej niby wolnej wyspy po za wpływami USA, Syjonizmowi, Watykanu i UE.

Jak to czasem mawiam: wszystkie drogi prowadzą do Rzymu.

Dwa lata temu napisałem jak to Orban wolnościowiec jest niezależny:

Wiktor Orban i najwyższe odznaczenie kościoła rzymskiego.

 

Orban został odznaczony krzyżem św Wojciecha.

 

 

Order ten jest nadawany za: za szczególne zasługi dla Kościoła katolickiego!!!!

Niewielu dygnitarzy, polityków ma taki order.

Tak więc wszyscy wolnościowcy wierzący w niezależność Orbana są zwiedzeni.

Biblia nigdy nie kłamie:

 

(1) I przyszedł jeden z siedmiu aniołów, mających siedem czasz, i tak się do mnie odezwał: Chodź, pokażę ci sąd nad wielką wszetecznicą, która rozsiadła się nad wielu wodami, (2) z którą nierząd uprawiali królowie ziemi, a winem jej nierządu upijali się mieszkańcy ziemi.”

Apokalipsa 17

 

 

Znaczna część polskich patriotów jest prokatolicka, ale w takim razie przy awersji do uchodźców jest to schizofrenia polityczna, ponieważ Franciszek, głowa kościoła Rzymu usilnie wciska Europie uchodźców wyznania islamskiego. Co ciekawe pomagają mu w tym niektórzy polscy pastorzy…

 

Nie wiem co się wydarzy, ale póki co tak się składa, że również dzisiaj UE ostrzegła Polskę przed uruchomieniem art nr 7:

 

“Prowadzimy konstruktywny dialog w sprawie praworządności z polskim rządem, a uruchomienie artykułu 7 Traktatu o UE nie oznacza sankcji; to artykuł, który ma być ostrzeżeniem – oświadczył dziś w Strasburgu szef Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker.” Onet.pl

Prawdopodobnie i hmmm polski rząd tajemniczym trafem się ugnie. Ich celem są państwa wielowyznaniowe, ale nie chrześcijańskie i gwarantuje Wam, że część polskich pastorów im w tym pomoże, sprytnie żonglując wersetami, mówiąc o miłości lub o braku miłości przeciwników wprowadzenia religii antychrysta na teren Polski.

 

Niebawem takich świątyń pokoju jak w Kielcach, gdzie będą nie tylko religie quasi chrześcijańskie będzie więcej, ale już z muzułmanami jak ta w Waszyngtonie.

Podnieśmy głowy. Pan Jezus jest blisko.

Tylko Jezus Chrystus.

 

 

 

Updated: 17 stycznia 2018 — 13:27

9 komentarzy

Add a Comment
 1. Świętosława (bo Magdula już zajęte)

  Mam poważne pytanie co do Starego Testamentu. Jeżeli ST też należy przestrzegać to jak się odnosić do “Kto by pobił kijem swego niewolnika lub niewolnicę, tak iżby zmarli pod jego ręką, winien być surowo ukarany. 21 A jeśliby pozostali przy życiu jeden czy dwa dni, to nie będzie podlegał karze, gdyż są jego własnością.”(Księga Wyjścia 21:20-21)
  ” Przeklęty ten, co wypełnia dzieło Pańskie niedbale!
  Przeklęty ten, który swój miecz powstrzymuje od krwi!” (Jr 48:10).
  Dużo jest takich kontrowersyjnych przykładów,czy więc do wszystkich mamy się stosować? Jeżeli jest przykazanie “Nie zabijaj” to czemu tutaj jest to dozwolone bez kary?

  1. Myślę że samo słowo przeklęty można interpretować w różny sposób np.upominać , przeklinać na jakąś osobę ,nie być zadowolony itp.
   A w takiej sytuacji : “Przeklęty ten, co wypełnia dzieło Pańskie niedbale” może oznaczać niezadowolonie Boga z posługi swoich uczniów którzy nauczają o jednym a zapominają o drugim.
   Tak samo jeśli chodzi o cytat : “Przeklęty ten, który swój miecz powstrzymuje od krwi!” w obecnych czasach naszym mieczem jest słowo którym nie umiejętnie się posługujemy. Jeśli widzisz zło i nie zareagujesz słowem tylko będziesz bierna twój miecz (słowo boże ,które poznałaś) jest bezużyteczny nie zostanie użyty i w przenośni nie zostanie splamiony krwią.A wiemy że słowo rani czasem bardziej niż czyny.A tu chodzi o użycie miecza (słowa) w dobrej sprawie.
   Jeśli chodzi o pierwszą sprawę to w dzisiejszych czasach nie ma niewolnictwa , przynajmniej takiego jak rozumiemy przez ten cytat.
   Pan Bóg pozwala na działanie człowieka według jego własnej woli.Bicie kijem nie powinno zabić jeśli nie robimy tego oczywiście w tym celu.Chodzi tu o upominanie karanie a nie o uśmiercenie niewolnika .

  2. W moim tłumaczeniu Biblii jest że niewolnik ma być pomszczony, a inaczej nie ma być pomszczony i to trochę zmienia postać rzeczy
   A co do tego drugiego to myślę że słowa Proroków powinniśmy brać dosłownie jako wypowiedziane w tej chwili, w sensie że Bóg wtedy podsycał w nich wolę walki w wojnie z Moabitami. W sensie alegorycznym może to oznaczać to co Green mówi.

 2. Pamiętajmy o jednym. W Polsce po 89-tym obowiązuje zasada: dziel i rządź.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: