Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Co się może wydarzyć w roku 2018?

To co przedstawiam, będzie wielce oryginalne w porównaniu do mainstreamu. Tekst jest bardzo długi, ale jest kwintesencją co najmniej kilkunastu ważnych tematów. Zapraszam zatem do obfitej lektury.

 

Dowiecie się z niej m.in. o:

 

-związku UFO z tym rokiem,

-sytuacji na Bliskim Wschodzie,

-roli nowoczesnych technologii,

-“chrześcijańskim” otoczeniu Trumpa,

-nadciągających kataklizmach,

-wypełnionych proroctwach w roku 2017

-oczekiwanych proroctwach na rok 2018

-Izraelu

i innych ważnych kwestiach.

 

Artykuł ten jest w zasadzie moim odpowiednikiem wydań specjalnych znanych czasopism z okazji nowego roku kalendarzowego.

[betteroffer]To tylko fragment tekstu. Aby uzyskać dostęp do całości, kliknij w przycisk Kup teraz.[/betteroffer][betterpay amount=”19″ amount_sms=”” sms_nr=”71068″ sms_id=”TEST” button=”images/buynow_1.png” description=”Dostęp do treści” validity=”30″ validity_unit=”d” ids=”0″]

>>>>>>>>>>>>>>>>

 

 

 

 

>>>>>>>>>>>>>>>>>

 

 

Według mojej oceny, najważniejszym motywem roku 2018 jest 70 lecie powstania państwa Izrael. 500 lecie reformacji przy tym okazało się niczym wobec tego, co będzie świętowane na Ziemi Świętej.

Zanim przejdę do prognoz na rok 2018, popatrzmy co takie wydarzyło się w roku 2017, gdyż już teraz możemy sobie to podsumować. Zrobić remanent roczny.

 

 

 

Otóż Huragany Harvey, Irma i Maria w połączeniu z dewastującymi zachodnimi pożarami i innymi katastrofami naturalnymi sprawiły, że 2017 rok stał się najdroższym rokiem w historii katastrof, poinformował w poniedziałek National Oceanic and Atmospheric Administration. Katastrofy wyrządziły w 2017 roku łącznie 306 miliardów dolarów szkód, z 16 osobnymi wydarzeniami, które spowodowały obrażenia o wartości ponad 1 miliarda dolarów. Większość szkód na poziomie 265 miliardów dolarów pochodziła w szczególności od huraganów.

Czy pozostaje to bez znaczenia apokaliptycznego? Nie sądzę.

 

(6) I dotrą do was słuchy o wojnach i wieści wojenne. Uważajcie, nie lękajcie się, tak musi się stać. Lecz to jeszcze nie koniec. (7) Bo powstanie naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu, a w niektórych miejscach nastanie głód i będą trzęsienia ziemi. ” Mateusza 24

 

Czy jest to naciągany werset do sytuacji? Nie sądzę. Najdroższy rok w historii katastrof….Pan Jezus powiedział abyśmy uczyli się od listka figowego. Jest tego sporo, co udowodnię poniżej.

 

Zamieszanie wokół Izraela. Ewidentnie się coś rodzi.

 

Co się jeszcze wypełniło w roku 2017?

 

Wzmożone pielgrzymki do Izraela.

 

 

Liczba wizyt religijnych Żydów na Wzgórzu Świątynnym wzrosła w 2017 roku o 75% w porównaniu do roku 2016, zgodnie z organizacją Yera’eh, która zachęca do przyjścia  Żydów na Wzgórze Świątynne. W ubiegłym roku na Wzgórze Świątynne przybyło 25 628 religijnych Żydów, w porównaniu z 14 626 w zeszłym roku, 11 001 odwiedzin w 2015 r., 11 754 w 2014 r. I jedynie 5 658 wizyt religijnych Żydów w 2009.

 

Żydzi łączą to z proroctwem Zachariasza:

 

Wszyscy, którzy przeżyją ze wszystkich narodów, które przyszły przeciwko Jeruzalemowi, będą z roku na rok pielgrzymować, aby się ukłonić Królowi, Panu Zastępów, i obchodzić Sukkot”  ( Zachariasza 14:16).

 

 

 

 

W 2017 r. Jerozolima stała się miejscem zgromadzeń, Domu Modlitwy dla wszystkich narodów, Żydów i nie-Żydów, dokładnie tak, jak prorokowano w Zachariaszu. Turystyka do Jerozolimy podskoczyła, a turystów przybyło o 25 procent w porównaniu do roku 2016, przynosząc 5,8 miliarda dolarów przychodu. Takie zgromadzenie było szczególnie widoczne podczas żydowskiego święta Sukkot , kiedy dziesiątki tysięcy chrześcijańskich turystów przybyło do Jerozolimy. Według rabina Tulija Weisza , wypełniającego prorocką wizję tego, jak obchodzimy Sukot w końcach dni, nieżydowskie uczestnictwo w “Święcie Namiotów” odegrało znaczącą rolę w zbliżeniu Żydów do świętowania Sukkot w sposób opisany w księgach proroka, i jak będzie obchodzony pod koniec czasów.

Podsumowując Jerozolima stała się miejscem świętowania nieŻydów.

 

 

 

Oto Ja uczynię z Jeruzalemu puchar taczania się dla wszystkich ludów wokoło. Niedola dotknie także Judę przy oblężeniu Jeruzalemu. Zachariasza 12

 

 

Jeśli kiedykolwiek potrzebowaliście więcej dowodów na to, że ostrzeżenia Proroka Zachariasza są ewidentne w naszym życiu, wystarczy spojrzeć na ostatni rok 2017 roku. W zeszłym roku Zgromadzenie Ogólne ONZ przyjęło 20 rezolucji przeciwko Izraelowi i sześć na pozostałą część świata, w tym wg Izraela wszystkie nieuczciwe, wspierające terroryzm reżimy.

 

 

W ostatnich tygodniach 2017 roku niezliczone kraje w ONZ głosowały przeciwko uznaniu przez prezydenta Trumpa Jerozolimy za stolicę Izraela i dom przyszłej amerykańskiej ambasady. Rabin Shimon Apisdorf, wielokrotnie nagradzany autor i pedagog Jesziwa za Narody , widział głosowanie ONZ, które miało na celu odizolowanie Jerozolimy od świata, jako dowód, że Trzecia Świątynia wzniesie się ponownie. Podczas gdy głosowanie było próbą  wrogów Izraela “oblężenia Jerozolimy” i “izolacji miasta”, podobnie jak w przypadku zniszczenia Świątyni Salomona i Wygnania Babilońskiego, rabin Apisdorf powiedział  “Nasiona Mesjasza zostały ukryte, zasadzone w zniszczeniu Świątyni”. Powiedział także: “To wydaje się uderzeniem w Izrael, ale tak naprawdę dzieje się tak, że świat koncentruje się na związku narodu żydowskiego z Jerozolimą, i tylko dobre rzeczy mogą z tego wyjść. ”

Ciężko przeoczyć powagę sytuacji jakkolwiek byśmy patrzyli na obecny Izrael i Żydów. Jak wiemy obecny Izrael jest mieszanką Żydów i nikt nie zaprzeczy funkcjonowaniu w tym kraju Żydów zarówno mesjanistycznych jak i starozakonnych czy ateistycznych, których jest ok 50%. Bóg nigdy nie zrezygnował z Jerozolimy.

 

 

Żydzi gromadzeni w Izraelu.

 

” I poznają, że Ja, Pan, jestem ich Bogiem! Gdyż kazałem im iść do niewoli wśród narodów, ale teraz zgromadzę ich na ich ziemi i nie pozostawię tam nikogo z nich. (29) Nie zakryję przed nimi mojego oblicza, ponieważ wylałem mojego ducha na dom izraelski – mówi Wszechmocny Pan. ” Ezechiela 

 

 

Rok 2017 był potężnym rokiem dla imigracji do Izraela. Jak prorokowano w Biblii, zesłańcy powracali do ziemi, którą Bóg obiecał Abrahamowi. Statystyki ludności pokazały wzrost imigracji z 28 400 imigrantami, którzy przybyli do Izraela w 2017 r. Nowi olimowie obejmowali Żydów z czterech stron świata: 1200 etiopskich Żydów , Bnei Menashe , ukraińskich Żydów , indyjskich Żydów , francuskich Żydów , amerykańskich Żydów i wielu innych .

Żydzi z Ukrainy w samolocie.

 

Faktycznie sytuacja w takich krajach jak Francja, Ukraina wskazuje na emigracje Żydów. We Francji jest coraz sileniejszy antysemityzm, a na Ukrainie jak wiadomo wojna.

 

POTENCJALNE PROROCTWA NA ROK 2018

 

 

“Nadto rzekł do niej anioł Pański: Oto poczęłaś i urodzisz syna, i nazwiesz go Ismael, bo Pan usłyszał o niedoli twojej. (12) Będzie to człowiek dziki, ręka jego będzie przeciwko wszystkim, a ręka wszystkich będzie przeciwko niemu, i będzie nastawał na wszystkich pobratymców swoich.”

 

Jak wiemy Ismael jest protoplastą Arabów.

 

800-letnie proroctwo w starożytnej świętej księdze Jalkuta Shimoni mówi, że kiedy król Persji (Iran) sprowokuje Króla Arabii (Arabia Saudyjska), odkupienie jest tuż za rogiem. Wśród potomków Ismaela wojna dominuje w stosunkach między braćmi w świecie arabskim. Iran i Arabia Saudyjska od dziesięcioleci nie widziały pokoju, a ten rok pokazał jeszcze większą walkę o regionalną dominację, zakorzenioną w sunnickich podziałach. Proroctwo w Yalkut Shimoni, zbiór biblijnych nauk, które prawdopodobnie zostały zaaranżowane w XIII wieku, łączy napięcia polityczne między Iranem a Arabią Saudyjską z pełnym odkupieniem narodu żydowskiego. Gdy zbliża się odkupienie, napięcie polityczne między Iranem a Arabią Saudyjską będzie rosło.

 

 

 

 

“Rabin Yizchok powiedział:” Rok, w którym Melech HaMoshiach [Mesjasz, Król] zostanie objawiony, wszystkie narody świata będą się nawzajem prowokować. Król Persji (Iran) sprowokuje Króla Arabii, a król Arabii pojedzie do Edomu (na Zachód), aby zasięgnąć rady, ale król Persji z kolei zniszczy cały świat. Narody świata będą oburzone i spanikowane. Upadną na twarz i doznają bólu, jak bóle porodowe. Izrael też będzie oburzony, w stanie paniki i zapyta, dokąd zmierzamy? Ale powiedz im: “Moje dzieci, nie lękajcie się, Higiyah zman geulatchem” (nadszedł czas waszego odkupienia). A w ostatnim odkupieniu będzie inny od pierwszego, po którym następowała dalsza niewola i ból. 

 

 

Co jeszcze ważnego w sprawie irańskiej:

USA dają Izraelowi zgodę na wyrwanie potężnego irańskiego generała

 

Amerykańskie agencje wywiadowcze dały Izraelowi zielone światło, aby zamordować generała  Iranu odpowiedzialnego za koordynację działań wojskowych w imieniu Republiki Islamskiej w Libanie, Syrii i Iraku, zgodnie z gazetą kuwejcką al-Jarida. Przez ostatnie 20 lat Qassem Soleimani dowodził Siłami Quds – oddziałem irańskiej Straży Rewolucyjnej odpowiedzialnej za operacje wojskowe i tajne poza Islamską Republiką.

Soleimani jest kluczową postacią w staraniach o poparcie prezydenta Syrii Baszara Assada i umożliwienie mu odzyskiwania miast i miast z grup rebeliantów podczas toczącej się w jego kraju wojny domowej. Jest również odpowiedzialny za udzielanie pomocy wojskowej libańskiej grupie terrorystycznej Hezbollah i palestyńskiemu Hamasowi w Gazie – obie zaangażowane są w niszczenie Izraela – jak również szyickim i kurdyjskim grupom w Iraku.

 

Pakistan obiecuje “zimnokrwistą” reakcję na gwałtowny spadek pomocy ze strony Trumpa

 

Islamabad ostrzegł Donalda Trumpa przed zagrożeniem amerykańsko-pakistańskiej współpracy w Afganistanie, obiecując “zimnokrwistą” reakcję na cięcie pomocy przez Waszyngton. Stany Zjednoczone przeprowadziły około 60 000 ataków z pakistańskiej ziemi.

W kipiącej serii tweetów minister spraw zagranicznych Pakistanu zgodził się na oskarżenie Trumpa, że ​​Islamabad dwukrotnie przekroczył granicę USA w Afganistanie, zauważając, że Pakistan “przeszedł przez tę krwawą łaźnię” po “ślepym” zaufaniu Waszyngtonowi.

“Pytasz, co zrobiliśmy? Z naszych baz przeprowadziłeś 57 800 ataków na Afganistan … tysiące naszych cywilów i żołnierzy stało się ofiarami wojny zainicjowanej przez ciebie “ , napisał szef MSZ Pakistanu, Khawaja Asif.

 

Chiny / Rosja ponownie organizują azjatycką przestrzeń. Oportunistyczny Pakistan musi wybierać pomiędzy wspieraniem morderczego amerykańskiego imperium lub współpracą z Chinami / Rosją. Ten sam wybór dotyczy obecnie większości mniejszych państw narodowych z krajów azjatyckich.

 

Zagrożenie północnokoreańskie

 

“Pobudzili mnie do zazdrości tym, co nie jest bogiem, Podniecili mnie marnościami swoimi, Więc i Ja pobudzę ich do zazdrości tymi, którzy nie są ludem, Podniecę ich narodem nikczemnym. (22) Gdyż ogień zapalił się przez gniew mój I płonie do głębin podziemi, Trawi ziemię wraz z plonem jej, Wypala posady gór. ” Pwt 32

 

 

Wiele lat przed tym, jak Korea Północna była znana z posiadania broni nuklearnej, znany izraelski kabalista (mistyk) przewidział, że Korea Północna stanie się jądrowym kluczem do ostatecznej wojny w procesie odkupienia. Rabin Levi Sa’adia Nachmani, który słusznie przewidział Wojnę Sześciodniową w 1967 r. I Wojnę Jom Kipur w 1973 r., Odrzucił wszystkich największych wrogów Izraela, gdy powiedział: “Nie Syria , nie Persja ( Iran ), a nie Babilon ( Irak ), a nie Kaddafi (Libia). “Zamiast tego, rabin Nachmani nazwał nieznany byt jako największe zagrożenie:” Korea przybędzie tutaj “- powiedział.

 

Oparł tę prognozę na słowie “She’ol“, które jest hebrajskim słowem oznaczającym piekło, które jest zapisane tak samo jak hebrajskie słowo oznaczające Seul, stolicę Korei Południowej. Rzeczywiście, w miarę jak Korea Północna zwiększyła swój program badań i pocisków rakietowych, jego intencje i możliwości są jasne. Wojna nuklearna mogłaby się bardzo dobrze rozpocząć od atakowania Korei Północnej w Seulu, rozszerzając się, aż stanie się ostatnią wojną dni końca..

 

Kim Dzong Un zamówił u swoich naukowców od rakiet  budowę największej rakiety balistycznej w Korei Północnej. Jeśli jego słowa są coś warte, to podobno planuje wystrzelenie rakiety  w reżimie 70-lecia we wrześniu. Rakieta będzie wyposażona w zdolność do ponownego wjazdu – wyczyn, który ostatnia międzykontynentalna rakieta balistyczna królestwa Hermitów nie była w stanie osiągnąć – według dezertera, który rozmawiał z japońską gazetą.

Ponoć Amerykańskie satelity szpiegowskie  uchwyciły zdjęcia chińskich statków nielegalnie sprzedających ropę do Korei Północnej jakieś 30 razy od października…..

 

Przywrócenie dynastii Dawida

 

Zgodnie z zapisami genealogicznymi , do dziś żyją potomkowie króla Dawida. Zgodnie z proroctwem tylko bezpośredni potomek króla Dawida nadaje się do przywrócenia dynastii Dawidowej wymaganej dla moshiacha.

Mitchell Dayan, który śledzi swój rodowód z pokolenia na pokolenie w imieniu króla Dawida, powiedział : “Faktyczni potomkowie mogą tego nie wiedzieć, ale dziś żyją potomkowie króla Dawida. To zostało przepowiedziane w Biblii, ale jest to także fakt. Polityka nie ma znaczenia. To się stanie, pewnego dnia lub jeszcze dłużej. ”

Kontynuował: “Mojżesz już tu jest. Moshiach po hebrajsku oznacza “namaszczony”. To nie jest cud. Rodzina Dawida istnieje i czeka, aż Izrael wybierze jednego i namaści go. ”

 

Dla nas jest to informacja o prawdopodobny antychryście. Żydzi nadal czekają na swego mesjasza.

 

Pewnego wieczoru, po niespodziewanej wizycie w zachodniej ścianie, prezydent Rosji Władimir Putin wyraził pragnienie zbudowania trzeciej Świątyni. Według Chadim Charedim , ortodoksyjnego hebrajskiego portalu informacyjnego, Putin powiedział, że powodem, dla którego przybył na Wzgórze Świątynne podczas jego wizyty, było “modlić się o ponowne zbudowanie Świątyni”. To pragnienie, w połączeniu z Prezydentem USA, który wspiera Izraela, może stworzyć warunki polityczne dla wsparcia na dużą skalę żydowskiego prawa do Jerozolimy jako ich duchowego dziedzictwa.

Sanhedryn wysłał list do Putina i Trumpa, przypominając im o biblijnie obowiązkowej roli nieżydowskiego króla w budowie Trzeciej Świątyni Żydowskiej w Jerozolimie. Konflikt w siedzibach ONZ, miejmy nadzieję, sprawi, że więcej światowych przywódców odegra aktywną rolę w odbudowie Świątyni.

 

Jak widzimy cały świat poza państwami islamskimi łączy się z Żydami.

 

Prześwity ekumeni…

 

 

“Święte” otoczenie Trumpa.

 

Jeśli ktos wierzy w chrześcijaństwo Trumpa, powinien zainteresować się, ale nie seksualnie tą panią …. pastor tudzież pastorką…

 

 

Pastor Paula White, kluczowa doradczyni prezydenta Donalda Trumpa, mówi, że chrześcijanie mają wiele do zrobienia w 2018 roku, wokół Białego Domu i jego agendy dotyczącej wiary. Pojawiając się na narodzie wiary CBN, White powiedziała gospodarzowi Davidowi Brody i Jenna Browder o niektórych z konkretnych inicjatyw, które Rada Trumpa zamierza rozwinąć wkrótce.

 

“Będziemy mieli około sześciu inicjatyw – ekscytujących, ekscytujące rzeczy, które, jeśli pomyślimy, że robiliśmy pewne rzeczy w zeszłym roku, chłopcze, poczekaj do tego roku”, powiedziała White. “Poruszymy wszystko, od pomocy humanitarnej, pracując oczywiście nad reformą wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, swobód religijnych, tak wielu różnych aspektów, opieki psychiatrycznej, nadużywania substancji”…

 

Co można przewidzieć jeszcze na ten rok?

 

Rok 2018 będzie kolejnym dużym krokiem  w nowoczesnych technologiach

 

Nissan twierdzi, że opracował samochód, który może odczytać jego umysł kierowcy. Oprogramowanie dostosowane do zawodu lekarza przekłada myśli kierowcy na działanie, aby poprawić reakcję pojazdu. Technologia zostanie zaprezentowana na targach Consumer Electronics Show w Las Vegas w przyszłym tygodniu. Oprogramowanie monitoruje aktywność fal mózgowych, aby przewidzieć zamierzony ruch, czy to, obracając kierownicę lub uderzanie w hamulce. Nissan twierdzi, że system może reagować w przedziale od 0,2-0,5 sekundy szybciej niż kierowca, nie uważając go za natrętnego. Technologia B2V ma sprawić, że jazda samochodem stanie się przyjemniejsza w pół-autonomicznym świecie poprzez przyspieszenie czasów reakcji, które stale dostosowują się do stylu jazdy właściciela.

 

Ostatnie lata  są zapowiedzią kolejnych:

 

Krajowa baza danych biometrycznych rozwija się na całym świecie.

 

Rosja ma rozpocząć biometryczną bazę danych dla usług finansowych, która rozpocznie się latem przyszłego roku – poinformował Centralny Bank Rosji. System, choć nie jest obowiązkowy, rozszerzy dostęp do bankowości, umożliwiając klientom otwieranie kont bez konieczności wizyty w oddziale bankowym. Wszystko to ma na celu “digitalizację” usług finansowych. Regulator zauważył, że dane będą przechowywane wyłącznie za zgodą danej osoby. Jednak to, co będzie zawierać biometryczna baza danych, jest co najmniej niepokojące. Baza danych biometrycznych będzie zawierać obrazy twarzy, próbek głosu, a w końcu także tęczówek i odcisków palców.

 

Z ciągłymi atakami na korporacje, w tym na agencję kredytową Equifax w USA, której we wrześniu groziło zapłacenie w Bitcoin, albo umieszczenie całej fizycznej identyfikacji w jednym miejscu jest koszmarnym scenariuszem. Zwłaszcza ze wzrostem wykorzystania danych biometrycznych (odcisków palców i rozpoznawania twarzy) do odblokowania telefonów komórkowych. Wyobraź sobie, że ktoś włamuje się do Twoich danych biometrycznych banku – mają teraz twoją pełną tożsamość i mają swobodny dostęp do telefonu i innych usług, które używają odcisku palca i twarzy tak, jakby były tobą….

“Chiński rząd gromadzi wzorce głosowe dziesiątek tysięcy ludzi, którzy nie mają przejrzystości w kwestii programu lub przepisów regulujących, kto może być celem, lub w jaki sposób informacje te zostaną wykorzystane” – powiedziała Sophie Richardson, dyrektor w Chinach. “Władze mogą łatwo nadużywać tych danych w kraju o długiej historii niekontrolowanego nadzoru i działań odwetowych wobec krytyków rządu”.

 

W Stanach Zjednoczonych DHS planuje biometryczną bazę rozpoznawania twarzy dla przejść granicznych i tworzy tzw Homeland Advanced Recognition Technology (HART) do przechowywania 500 milionów ludzi, w tym wielu tożsamości obywateli USA w ramach swojego systemu.
Czy nie jest to fundament nadchodzącego Wielkiego Ucisku?
HART bez wątpienia połączy się z NGI FBI (Systemem Identyfikacji Następnej Generacji). FBI używa systemu do wielu spraw karnych, kilka z nich jest wymienionych poniżej.
Jak wyszczególniono na stronie internetowej FBI:
Interstate Photo System zawiera 23 miliony zdjęć z przodu, które można wykorzystać do identyfikacji podejrzanych bez interwencji człowieka.
Repozytorium dla osób o szczególnych obawach (RISC) umożliwia agentom w terenie szybkie rozpoznanie zatrzymanych i podejrzanych o przestępstwa poprzez przeszukanie repozytorium osób poszukiwanych, przestępców seksualnych, znanych lub odpowiednio podejrzanych terrorystów oraz innych osób o szczególnym znaczeniu.
Latents i National Palm Print System to zaktualizowana baza odcisków palców i dłoni, które można przeszukiwać w całym kraju.
Usługa Rap Back powiadamia agencje o działaniach osób fizycznych po “wstępnym przetworzeniu i zatrzymaniu transakcji kryminalnych lub cywilnych”. Usługa może “powiadamiać agencje o kolejnych działaniach dla osób zarejestrowanych w usłudze.
W tym bardziej terminowy proces potwierdzania odpowiedniości osób umieszczonych na stanowiskach zaufania i powiadamiania użytkowników o działalności przestępczej dla osób, które zostały postawione w stan zawieszenia lub zwolnienia warunkowego. “
Wykrywanie tęczówki jest “gotowe do zaoferowania organom ścigania nowego narzędzia do szybkiego i dokładnego określania tożsamości”.
Facebook od dawna korzysta z oprogramowania do rozpoznawania twarzy, które identyfikuje użytkowników, którzy przesyłają zdjęcia i oferuje rozpoznawanie twarzy, ponieważ metoda weryfikacji użytkownika jest tym, za kogo się podaje.
The Electronic Frontier Foundation współpracuje obecnie z organizacjami sojuszniczymi, aby sprzeciwić się obowiązkowym krajowym kartom identyfikacyjnym i biometrycznym bazom danych. Według strony internetowej EFF, znajduje się poszerzająca się lista krajów, które wprowadziły biometryczne bazy danych ID, w tym Argentyna, Belgia, Kolumbia, Niemcy, Włochy, Peru i Hiszpania.
Ta lista wkrótce obejmować będzie Rosję, USA i inne kraje w Unii Europejskiej. Prywatność przestanie istnieć. Jak powiedział Benjamin Franklin: “Ci, którzy porzucą istotną Wolność, aby nabyć tymczasowe Bezpieczeństwo, nie zasługują ani na Wolność, ani na bezpieczeństwo”.

Niestety, ale garstka wolnościowców nie ma na to żadnego wpływu…..

 

Trzesięń ziemi to nie koniec…

 

Eksperci ostrzegają, że potężne trzęsienia ziemi uderzą w Ziemię w 2018 roku, gdy obrót planety spowalnia czasowo.

 

 

Świat wkracza w okres wyższej aktywności sejsmicznej, która przyniesie w tym roku więcej trzęsień ziemi, jak przewidują naukowcy.

Chociaż jest to niewątpliwie zła wiadomość dla osób żyjących w dotkniętych obszarach, zdolność do dokładnego przewidywania, kiedy i gdzie wystąpią trzęsienia ziemi, cały czas rośnie.

Prognozy wynikają z faktu, że Ziemia doświadcza okresowego spowolnienia swojej rotacji. Historycznie, spowolnienia te zbiegły się z okresami szczytowymi dla trzęsień ziemi i aktywności sejsmicznej. “Do tej pory mieliśmy tylko około sześciu poważnych trzęsień ziemi [w 2017 r.].

 

Watykan

 

Pomoć papież Franciszek i przywódcy w Watykanie przygotowują się do antychrysta…. Jeśli tak, to jest to wiadomość z …pierwszej ręki.

Największa ciekawostka tego tekstu: UFO ulubiło sobie kraj w którym jest Watykan!!!

 

W minionym roku ze wszystkich regionów Włoch napłynęły liczne sygnały o niezidentyfikowanych obiektach latających – podał Śródziemnomorski Ośrodek Ufologiczny. Najwięcej osób twierdzi, że widziało UFO w Ligurii na północy kraju.

Na włoskim niebie dostrzeżono w 2017 roku wyjątkowo dużo różnego rodzaju obiektów – powiedział agencji Ansa prezes stowarzyszenia miłośników rozwiązywania zagadek UFO Angelo Carannante. Przyznał, że jego ośrodek dysponuje bogatym zbiorem zdjęć i nagrań filmowych nadesłanych przez osoby przekonane o tym, że widziały dziwne obiekty latające.

Każda taka fotografia i film są poddane szczegółowym analizom przez specjalistów z centrum.

Obrazy są zaskakujące i wymowne – podkreślił Carannante. Jak wyjaśnił, można na nich zobaczyć latające spodki, kule, szwadrony, obiekty świetlne i w różnych kolorach, stojące w miejscu i poruszające się z bardzo dużą prędkością na małej i dużej wysokości, małe i ogromne.

Niektóre z nich – zapewnił prezes centrum ufologów – zostały dostrzeżone przez wiele osób, w tym także cudzoziemców. Są zdjęcia wyróżniające się tym, że są wyjątkowo wyraźne – dodał.

źródło: bankier.pl

 

Nie jest przypadkiem, iz pierwsza mafia na świecie powstała we Włoszech, tak jak nie jest przypadkiem powstanie państwa religijnego na bazie pogańskiego Imperium Rzymu. Pisałem o tym również na jakim wzgórzu powstał Watykan….

 

Izrael…

Mike Evans jest założycielem Muzeum Przyjaciół Zion i jednym z największych cheerleaderek prezydenta Trumpa. Najnowszy hołd Evana dla Trumpa to noworoczne życzenie w formie czteropiętrowego banera cyfrowego na fasadzie Centrum Dziedzictwa Przyjaciół Syjonu. Brzmi: “Dziękuję, panie prezydencie Trump. Sprawiasz, że Izrael jest Większy. ”

Planuje “królewskie powitanie” dla wiceprezydenta Mike’a Pence’a, kiedy ten przyjedzie w połowie stycznia z ponad 110 billboardami, autobusami, a nawet wielbłądami. Co ważniejsze, Evan mobilizuje swoje 31 milionów wyznawców, aby wpłynąć na światowych przywódców, by stanęli z Izraelem i narodem żydowskim i uznali Jerozolimę za stolicę Izraela. Celem jest, aby jak najwięcej innych państw przyłączyło się do ewangelicznego prezydenta Moralesa z Gwatemali i podpisać deklarację prezydenta Trumpa i przenieść swoje ambasady do Jerozolimy….

 

Czy apokalipsa nie przyspiesza?

 

 

Decyzja USA o uznaniu Jerozolimy za stolicę Izraela nastąpiła dokładnie 500 lat po reformacji (1517) i 100 lat po Deklaracji Balfoura (1917). Deklaracja Balfoura pojawiła się pod koniec I wojny światowej i stwierdziła, że ​​Wielka Brytania chce założyć żydowską ojczyznę w starożytnej Judei…..

 

Jego rządowe poglądy popierają ustanowienie w Palestynie narodowego domu dla narodu żydowskiego i dołożą wszelkich starań, aby ułatwić osiągnięcie tego celu, ponieważ jasne i zrozumiałe, że nic się nie stanie, co może zaszkodzić prawom cywilnym i religijnym istniejących nieżydowskich społeczności w Palestynie, lub prawom i politycznemu statusowi, jakim cieszą się Żydzi w jakimkolwiek innym kraju. Ponadto deklaracja Trumpa przyszła dokładnie 50 lat po zjednoczeniu Jerozolimy (1967) podczas wojny sześciodniowej. Chociaż nie wiemy, kiedy powinien być rok jubileuszowy, zadziwiające jest, że te cztery historyczne i prorocze wydarzenia miały miejsce w pięćdziesiątym roku…..

 

 

Rok 2018 będzie także atakiem na rodzinę, zwiększona emancypacją kobiet, dalszym zwiększeniem roli homoseksualistow, wzmocnieniem kryptowalut. To już opisywałem w ostatnich tygodniach, a więc nie jest to coś nowego.

Jak można odczuć po przeczytaniu tego artykułu, Izrael będzie w centrum wydarzeń w tym roku i trzeba sobie powiedzieć jasno: my biegu wydarzeń nie zmienimy. Jeśli Wielki Ucisk się zacznie pod koniec roku, to naszą największą tarczą i mieczem zarazem jest modlitwa oraz społeczność w Chrystusie. Żaden zorganizowany bunt nie będzie miał sensu.

Ciężko ocenić co będzie się działo z Koreą Północną. Jej przywódca w dalszym ciągu pomimo swego despotyzmu tylko straszy, ale zaatakować USA może.

Pamiętajmy jednak o jednym: szatan ma prawo do ziemi, ale ostatni zdanie zawsze wypowiada Bóg i to On czuwa nad wszystkim.

[/betterpay]

 

Updated: 10 stycznia 2018 — 17:36

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: