Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Prawdziwa twarz UE i Niemiec: Berlińskie Jugendamty wydawały dzieci pod opiekę pedofilom.

 

 

Bezbożny to kraj i oszukujący sam siebie. Oto Niemcy.

 

“- Od lat 60. Jugendamty w Berlinie wydawały dzieci z rozbitych rodzin pod opiekę pedofilom – informuje “Der Spiegel”. Tygodnik opublikował rozmowy z ofiarami polityki, której inspiratorem był kontrowersyjny psycholog Helmut Kentler.

Autorzy materiału przypominają, że Kentler, który zmarł w 2008 roku uznawany był od lat 70. za autorytet w dziedzinie psychologii. W komisjach Bundestagu występował jako ekspert. Był zwolennikiem zniesienia kar za seks z nieletnimi. Wówczas tłumaczył, że kontakty takie nie szkodzą dzieciom, jeśli utrzymywane są bez stosowania przemocy.

“Der Spiegel” informuje, że program przekazywania dzieci pedofilom realizowany był w Berlinie Zachodnim od 1969 roku. – To były czasy rewolucji 68 roku, czasy, w których społeczeństwo miało zostać wyzwolone z pęt seksualnych represji – piszą autorzy.

źródło: https://wiadomosci.wp.pl/skandal-w-niemczech-berlinskie-jugendamty-wydawaly-dzieci-pod-opieke-pedofilom-6205156545517697a

 

Diabeł zawsze daje złudzenia. Niemcy mieli takie złudzenia dzięki ich dumie narodowej, osiągnięciach sportowych, wysokiej jakości samochodach itd. Szatan daje wiele i dostosowuje taktyki do danego narodu. Inną ma do Niemców inną do Polaków, ale nasze nieszczęścia narodowe stały się naszym szczęściem i sukcesem duchowym. Nie upadliśmy tak nisko jak Niemcy. Bóg przeobraża ucisk w sukces moralny.

 

Wiele się słyszało o polskich dzieciach zabieranym rodzinom. Kto wie ilu trafiło to “miłośników” dzieci…

Tak wygląda pójście na kompromis z Prawem Bożym. Niemcy, podobnie jak Szwedzi i inne tego typu kraje zostały otumanione, czy wręcz pijane socjalem i obawiam się, że diabeł jako mistrz kłamstwa i zwiedzenia podobnie zrobi z Polską. Wystarczy coś dać, aby zło rozlało się niczym woda podczas powodzi.

 

Dziękuję mojemu koledze i bratu w wierze Darkowi za tego demaskującego mumię j…seuropejską newsa.

Updated: 3 stycznia 2018 — 21:07

2 komentarze

Add a Comment
  1. A w Polsce zmieniają przepisy o wojskowych komisjach lekarskich i już transseksualizm nie będzie dyskwalifikował do woja

    1. Dziwne trochę posunięcie, jak na PiS…
      A to co w artykule… – aż brak mi odpowiednich słów by to skomentować…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: