Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Największe zwiedzenie NWO (New World Order) i Illuminati.

Czym jest New World Order, czyli na język polski Nowy Porządek Świata?

Termin ten jest już w samej Wikipedii i tłumaczy się go w następujący sposób:

 

Nowy porządek świata (łac. Novus Ordo Mundi, ang. New World Order, skrótowo: NPŚ, NWO (z ang.)) – termin wykorzystywany do opisu istotnej zmiany w międzynarodowej polityce polegającej na przemianach, jakie miało wprowadzić wdrożenie czternastu punktów Wilsona, utworzenie Ligi Narodów czy ONZ, a także w stosunku do układu sił politycznych na świecie, który ukształtował się w latach 50. XX wieku.

Po zakończeniu zimnej wojny określenie Nowy Porządek Świata było używane przez Michaiła Gorbaczowa i George’a H.W. Busha oraz wielu innych członków Klubu Bilderberg, Komisji Trójstronnej i Rady Stosunków Zagranicznych rządu USA dla określenia zmian jakie nastąpiły na świecie po jej okresie. Obecnie często pojęcie NPŚ odnosi się do rządu światowego, któremu podlegać mają wszystkie państwa’

 

 

To oficjalna wersja Wikipedii na tyle, ile mogą sobie pozwolić.

Natomiast co do samego NWO, to wiążę się z tym bardzo wiele pojęć i spisków.

W teoriach spiskowych zwykle pojawia się jako cel spiskowców ( Globalne Elity / Illuminati ) i jest negatywnie przedstawiny. W odniesieniu do pieczęci USA termin ” novus ordo seclorum ” jest również używany w teoriach iluminacyjnych . W kontekście spisku masońskiego używa się również określenia ” Ordo ab Chao “ . W niektórych kręgach nacjonalistycznych używa się terminu ” Mondialism “.

Książkę by można napisać i takie faktycznie już są dostępne w księgarniach.

Wspólnym mianownikiem teorii spiskowych New World Order jest to, że grupa, czy to Iluminaci , czy Globalne Elity czy Sataniści , dąży do absolutnej dominacji nad światem.

Natomiast autorzy chrześcijańskich serwisów takich jak mój często kojarzą to z eschatologią zawartą w Objawieniu  Jana .

 

Scenariusz przejęcia władzy rządu światowego został przewidziany w różnych wariantach, częściowo z terminami (w niektórych przypadkach również przewidywane terminy już minęły). Te scenariusze są bardziej popularne wśród zwolenników istnienia planów Nowego Światowego Ładu w USA niż w Europie.

Do przejęcia władz ma być zastosowany kryzys w  Stanach Zjednoczonych, powodujący anarchistyczny stan. „ Ordo ab Chao ”, „porządek z chaosu” a masońskie Motto Rytu Szkockiego jest  reinterpretowane w ten sposób, że chaos musi być utworzony w celu stworzenia nowego rozdania, nowego ładu. Inne teorie mówią o „ Problemie-reakcji-rozwiązaniu ”.

 

W Polsce dostępne są już nawet strony poświęcone tylko NWO.

 

Największym zwiedzeniem tzw NWO i Illuminati jest ukierunkowanie poszukujących prawdy na rzeczy marginalne, na chemtrails, mind control, masonów, HAARP (kontrola pogody) przy jednoczesnym ODSUNIĘCIU  JEDYNEGO KOŁA RATUNKOWEGO JAKIM JEST JEZUS

Proces zwiedzenia wygląda następująco z małymi odchyleniami: osoby poszukujące rozwiązania zagadek ludzkości, trafiają na strony dotyczące NWO. O rządach światowych mówili nawet Świadkowie Jehowy łączący politykę ze spiskiem. Owocem takich powiązań jest np Mariusz Szczytyński, były świadek Jehowy, który nigdy nie poznał Jezusa. Szatan tez daje poznać prawdę, ale nie dopuści, aby Sednem był Jezus. Jak myślicie, czy Jezus będzie przeprowadzał egzamin ze spisków? Kto nie zaliczy wiedzy o kształcie ziemi ten odpadnie?

Nie, Jezus powie precz, ale do tych:

 

” Idźcie precz ode mnie wy, którzy czynicie bezprawie. (24) Każdy więc, kto słucha tych słów moich i wykonuje je, będzie przyrównany do męża mądrego, który zbudował dom swój na opoce. (25) I spadł deszcz ulewny, i wezbrały rzeki, i powiały wiatry, i uderzyły na ów dom, ale on nie runął, gdyż był zbudowany na opoce. (26) A każdy, kto słucha tych słów moich, lecz nie wykonuje ich, przyrównany będzie do męża głupiego, który zbudował swój dom na piasku. (27) I spadł ulewny deszcz, i wezbrały rzeki, i powiały wiatry, i uderzyły na ów dom, i runął, a upadek jego był wielki”.” Mateusza 7

 

Czy ten malusieńki Jezus mówi do nas, poznajcie spiski a one Was wyzwolą? Nie, on mówi precz. Częstokroć zwiedzeni ludzie opierają się na agenturalnych interpretacjach tego wersetu:

“Poznacie prawdę a prawda Was wyzwoli” jakoby poznanie wiedzy o nwo wyzwoliło człowieka. Nic bardziej mylnego. Wiedza o spiskach jest groźna.

 

Skutkuje to strachem, fobiami, paranoją, manią prześladowczą i co najważniejsze – utratą zbawienia, gdyż tylko w imieniu Jezus jest zbawienie. Czy wyobrażacie sobie co by się działo gdyby strach przed sztuczkami kapłanów egipskich i prześladowania Izraelitów były silniejsze niż wiara w Boga YHWH? Nikt by się nie wydostał z niewoli egipskiej.

 

Poznacie prawdę, czyli Jezusa i On Was wyzwoli. Sam się dałem złapać 6 lat temu na wyzwolenie dzięki spiskom. Nie byłem narodzonym z Ducha. Poznałem ale wiedzę, która wzbudziła we mnie strach i gdybyście zobaczyli życie prywatne osób u których spiski stanowią przewagę, to odkrylibyście, że żyją oni w notorycznym strachu i każdego podejrzewają o coś.

 

Dosyć obszerna wiedza o spiskach jest również na forum Dawida icke. Ale Jezusa tam jako Boga nie ma. Za to sporo New Age.

Szacuję, że na moim blogu, który ma już niemałą poczytność, około 80% osób nie chce poznać Jezusa, czyli chce usłyszeć od niego “precz”. Nie będę zdradzał statystyk, ale blog odwiedza więcej niż kilkaset osób dziennie. Z tego szacuje około 50 osób chce rozumieć i poznawać Boga, chce rozumieć Jego Słowo.

 

Chcesz poznać prawdziwy scenariusz czasów ostatecznych?

Przeczytaj tę książkę:

 

 

http://e-biblijna.pl/3,gniew-i-chwala-ksiega-apokalipsy-dr-david-reagan.html

 

Tam znajdziesz najbliższą prawdy wersję czasów końca. Bez zwiedzeń o Repitilianach i bez wklęsłej ziemi, bez jaszczurów, za to opartą na najbardziej wiarygodnej na świecie książce jaką jest Biblia.

 

To Jezus wyzwala ze strachu, depresji, uwalnia od demonów i nałogów. Jezus jest prawdziwym światłem, drogą, prawdą i życiem. I nikt nie przychodzi do Ojca jak przez Niego.

Bo sednem jest Jezus Chrystus.

 

http://e-biblijna.pl/68,sednem-jest-chrystus.html

 

 

 

Updated: 3 stycznia 2018 — 19:42

2 komentarze

Add a Comment
 1. Dobre wyjaśnienie tego co się wiąże z NWO itp. tematami…

 2. Łaska wam i pokój,od Boga Ojca i Pana naszego Jezusa Chrystusa.
  Chciałbym Wam pokazać pewien cytat,który znalazła moja żona.
  Wskazuje on jak mocno i nierozerwalnie powiązane jest tzw.NWO(nowy porządek świata)celowo piszę małymi literami,z próbą przeniesienia Szabatu Pana naszego,z soboty na niedzielę.
  W liście Barnaby spotykamy następującą relację:
  ,,W końcu On(Bóg)rzekł:waszych szabatów nie przyjmuję.
  Uczynię nowy początek ósmego dnia,to jest początek nowego porządku świata,
  dlatego także Dzień Pański obchodzimy z radością,dzień,w którym Jezus powstał z martwych ,a następnie ukazując się uczniom przez 40 dni,wstąpił na niebiosa” List Barnaby(70r.)

  Zwróćcie uwagę,proszę jak dawno już przeciwnik Boży zasiał to ziarno zwiedzenia.
  Dobrze Apostoł Paweł nas ostrzegał w swoich czasach,że siła nieprawości już działała.
  Patrzcie i rozważcie to sami i wybierzcie,czy bardziej należy słuchać Boga,czy ludzi?

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: