Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Dlaczego pastor Chojecki nie jest pastorem?

“durnej głowy debilnej..”

“stado baranów”

“zrobimy im lewatywę”

Tylko pseudochrześcijanie mogą podążać drogą Pana Chojeckiego. tenże sam pastor nakłania do pogańskiej choinki.

To nie jest człowiek odrodzony z Ducha.

Jeśli uważacie to za chrześcijaństwo i za pasterzowanie to lepiej nie oglądajcie mojej strony.

 

 

Dziękuję Ewelinie za te owoce….

Updated: 19 grudnia 2017 — 11:33

18 komentarzy

Add a Comment
 1. Nie wiem o co chodzi. Widzę natłok tego pana w postach. Jeśli jest nie odpowiedni: Nie oglądać, Nie komentować, Nie poruszać błazeńskiej mowy. Pisaniem o głupocie i prostocie – reklamujemy właśnie to.

  Lepiej napisz posta: Módlmy się za Pana Chojeckiego.

  1. chodzi o to, aby chrześcijanie czy tez kandydaci na chrześcijan nie dali się zwieźć, żeby potrafili odróżniać. To że Ty Adamie odróżniasz to nie znaczy że wszyscy inni.

   1. Ten Pan i jego sekta, w której są odgrywane specjalne techniki manipulacyjne, to zwykła agentura. Wraz z Kowalskim są świadomie lokowani, to agentura. Pozdrawiam.

    1. A jakież to specjalne techniki???? Może prawda??? 🙂

    2. Panie Dominiku.Wydaje mi się że to pan bardziej pasuje do tej ,,agentury,, niż pastor Chojecki czy też Marian Kowalski.Ci ludzie ,to prawdziwi patrioci,czego nie można powiedzieć o innej tzw prawicy.Obserwuje ich od dwóch lat i zgadzam się w 99 procentach z tym o czym mówią.I wie pan co? Okazuje się że ich prognozy polityczne zawsze się sprawdzają.Wiec zanim zacznie pan kogoś szkalować, proszę o zapoznanie się z tym o czym mówią ,a przekona się pan ,że nie jest tak mówią o nich ci,ktorzy chcą ich wyeliminować z zawiści lub mają za to zapłacone by ich szkalować.Pozdrawiam

     1. Co z tego że patrioci?
      Mamy być chrześcijanami a nie patriotami nasza ojczyzna jest w niebie a nie w Polsce.

      Chojeckiego i Kowalskiego słucha się ciekawie, fajnie że próbują przełamać monopol Krk ale chociażby akcja #jestemchrześcijaninem- no proszę

   2. Jeśli ktoś wybiera takie luźne “chrześcijaństwo” to chyba jest Jego wybór taki styl życia ( jak bycie demokratą, skate czy metal ). Bóg zna serca i zamiary. Jak ktoś usłyszy o Jezusie i szczerze będzie szukał to znajdzie. Czy Bóg pozwoli mu zginąć w świecie? A jeśli ktoś zawierzył w człowieka już przegrał nie ważne kim był on. Pokój Boży i życie w Chrystusie. To nie hasełka to ŻYCIE i PRAWDA. Zarażajmy swoim życiem do Jezusa. Bo jeśli nasze życie jest inne niż ewangelia to lepiej nic nie mówmy… Z Bogiem!

   3. Nie wiem czy odróżniam wszystko, pewnie nie. Lecz idę cały czas za Jezusem a jeśli upadnę wstaje i idę dalej.

 2. Zgadzam się ten człowiek nie jest narodzony z DŚ ,jego mowa daje świadectwo o tym.
  To jest postawa opluj przeciwnika i zniszcz go słownie,bo żyje w świecie.Czy na tym polega ewangelizowanie ludzi?Czy Pan Jezus Chrystus używał takiego języka wobec ludzi?
  Nasz Pan i Zbawiciel ma ogromne pokłady miłości,cierpliwości ,łagodności,dobroci,a za razem jest stanowczy,konkretny i nie szydził z przeciwników.Obnażał hipokryzję ,wszędzie gdzie idąc niósł nadzieję,miłość i prawdę
  A tu mamy przewodnika,który pobłądził i ludzkimi sposobami głosi Chrystusa.Efekty widzimy w filmiku.Jakże to smutne…..

  1. to jest właśnie to, żed ludzie mylą wiedzę z naśladownictwem. Pan Chojecki ma wiedzę jak setki fanów spisków w Polsce a nawet ateistów.
   Niektórzy powłują sie tłumacząc p. Chojeckiego na sytuacje kiedy Jezus wywracał stragany w świątynii. Ale to nie był standard Jezusa to po pierwsze. Po drugie Jezus nikogo nie wyzywał. Określił tylko plemieniem żmijowym faryzeuszy, ale to nie było wyzwisko, a pochodzenie duchowe, gdyz w innej sytuacji powiedział “waszym ojcem jest szatan”.

   1. Dokładnie tak zachowanie w świątyni pokazuje żarliwość o dom Ojca.Tam była walka z hipokryzja naszego Pana,jak wiemy faryzeusze i sprzedawcy zrobili sobie tam targ,bazar…
    A to miał być dom modlitwy,uwielbienia dla Ojca,szacunku,czci,wielkości,świętości…
    W tekście widzimy zdenerwowanie Pana Jezusa Chrystusa na ludzi wypaczających naukę Boga,a nie do zwykłych ludzi.Zwykłych uleczył i uzdrowił co pokazuje kolejny werset.
    Ale wydaje mi się,ze ludziom łatwiej jest przyjąć do wiadomości fakt ,wypędzenia i powywracania stołów jako ludzkie zdenerwowanie.Kiedy to był gniew i zapalczywość Ducha o świętość świątyni.

    1. wniosek tych ludzi ktorzy nie znają Pisma jest taki: mozemy lewakow wyzywc od debili, idiotow, śmieci i zrobimy im lewatywe bo Jezus by im zrobil lewatywe….
     Bardzo plytkie myslenie.

 3. Chwała Bogu
  Powiem tak nie nam decydować czy pan Chojecki jest odrodzony z Ducha Świętego.
  A że robi co robi to od dawna było widać. Czyli angażuje się w sprawy tego świata. Po prostu unikam i nie słucham takich ludzi. Pan go będzie sądził tak jak każdego z nas.

  1. nam jest to decydować:

   ” Poznacie ich po ich owocach. Czy zbiera się winogrona z ciernia, albo z ostu figi? ” Mt 7

   1. To omijać takich a nie zapominać się modlić o nich. Jeśli ktoś jest problem czy wrogiem dla nas w jakimś sensie to trzeba się modlić o nie go. Tak jest napisane. To jest właśnie chrześcijaństwo bo to nie należy to łatwych i przyjemnych rzeczy modlić się za wroga czy jak ktoś nam podpadł. Bo to za zasługa modlić się za przyjaciół ? Czy świat nie życzy dobrze przyjaciołom. Pokój Boży.

 4. Jeszcze jakąś planktonową partię polityczną stworzył, ale raczej szans na sukces nie ma.

 5. i jeszcze tutaj mamy pokaz czarnych koszul:

  https://www.youtube.com/watch?v=J4YHwsH8qo4&app=desktop

  “stary trepie”…

  Czy chcielibyscie aby taki czlowiek doszedl do wladzy?

 6. Ojej, nie przepadam za nim… Uważa się za niewiadomo kogo, a sam (już choćby patrząc po tym jak się wyraża o innych, no można kogoś nie lubić, ale już bez przesady…) się zachowuje (jakby to określił mój ziemski tata) jakby pozjadał wszystkie rozumy świata, włącznie z baranim…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: