Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Brytyjski rabin: wojna nadchodzi, syjoniści mogą brać chrześcijańskie i muzułmańskie kobiety jako seksualne niewolnice

Brytyjski rabin powiedział swojemu zborowi w Walii, że wojna się zbliża, a judaizm pozwala im brać kobiety za niewolników i gwałcić je.

Efraim Mirvis jest ortodoksyjnym rabinem, który służy jako naczelny rabin Zjednoczonych Kongregacji Hebrajskich Rzeczypospolitej. W latach 1985-1992 był naczelnym rabinem Irlandii.

 

 

W audio Ephraim Mirvis słyszy grupę młodych mężczyzn: “Jedna z interpretacji tego, co to oznacza, oznacza, że ​​w czasach końca pojawi się wiele wojen, takich jak te, które  dziś widzimy, i z powodu tych wojen, kobiety będą traktowane jak jeńcy, tak jak niewolnicy, tak, kobiety będą brane za niewolnice.

Jako naczelny rabin Irlandii i przed otwarciem ambasady izraelskiej w Irlandii reprezentował interesy Izraela na szczeblu rządowym i medialnym. W 1999 r. Poprowadził grupę brytyjskich rabinów podczas solidarnej podróży do Izraela. Od 1997 roku był gospodarzem dorocznej służby Bnei Akiva Yom Ha’atzmaut w synagodze Finchley.

Bene Akiwa, Bnej Akiwa, Bnei Akiva (hebr. בני עקיבא; pol. Synowie Akiwy) – największa międzynarodowa żydowska młodzieżowa syjonistyczna organizacja religijna na świecie.

źródło: http://www.awdnews.com/index/british-rabbi-war-comingzionists-can-take-christian-muslim-women-sex-slaves/

 

Jeśli to prawda, to na wstępie musimy sobie zaznaczyć, iż są to Żydzi którzy Żydami nie są. Aczkolwiek na pewno nie raz pisałem o swoich doświadczeniach z Żydami i potwierdzam dwie kwestie:

 

  1. Żydzi syjonistyczni uważają polskie kobiety tak ja wyżej i bardziej.
  2. Syjoniści razem z muzułmanami są braćmi w wierze. Mają tego samego boga i jest to inny bóg niż nasz. Jest to ten sam bóg co papieża Franciszka.

 

Istotnie, tak jak czuje się wiosnę, tak  wg mojej oceny coś wisi w powietrzu. Świat duchowy szaleje. Co będzie zobaczymy.

Na dzień dzisiejszy widzę następujący scenariusz wydarzeń:

[betteroffer]To tylko fragment tekstu. Aby uzyskać dostęp do całości, kliknij w przycisk Kup teraz.[/betteroffer][betterpay amount=”19″ amount_sms=”” sms_nr=”71068″ sms_id=”TEST” button=”images/buynow_1.png” description=”Dostęp do treści” validity=”30″ validity_unit=”d” ids=”0″]

 

 

Wojna lub mega kryzys mający doprowadzić do wspólnej waluty. Co raz bardziej przychylam się do teorii pochwycenia albo w czasie Wielkiego Ucisku albo po nim.

Bitcoin szaleje i jest to znakiem kroku do obrotu bezgotówkowego, o którym jest mowa w Biblii.

Państwo co raz bardziej także wchodzi w butach do naszego życia prywatnego. Dane osobowe, przymus szczepien, masa kamer a i zapewne drony w przygotowaniu na Wielki ucisk.

Moim zdaniem sytuacja będzie identyczna do tej z Mateusza kiedy Żydzi chrześcijanie byli ścigani za swa wiarę w Mesjasza. Wg mojej oceny,  będziemy wydawani władzom a może nawet torturowani. Obym się mylił. Nie chciałem tego pisać kiedyś publicznie, czy wiecie po co był Pokemon Go? Czy wiecie gdzie znajdywano pokemony? Przy kościołach.

Juz w latach powojennych wszystko wiedziało SB o  obywatelach. Teraz mają historię naszych korespondencji na google, facebooku, rozmowy moga być nagrywane nawet bez połączenia telefonicznego. Wiedzą co kupujemy i gdzie, jakie książki czytamy. Google zapisuje trasy naszego przemieszczania się dzięki smartphonom z opcją lokalizacji (większość ma).

Dlaczego myślę o porwaniu po WU? Kto będzie ewangelizował i dawał świadectwo prawdzie? Ci letni chrześcijanie? Fani spisków? którzy utopiliby człowieka w łyżce zupy?

Obym się mylił ale chrześcijaństwo czeka śmierć męczeńska nawet może nie z rak władz syjonistyczno-muzlmańskich, ale z rak tłumu który zostanie podsycony ogniem nienawiści jak podczas rewolucji październikowej biedni przeciw bogatym…

 

 

 

 

[/betterpay]

 

 

Updated: 12 grudnia 2017 — 13:55

2 komentarze

Add a Comment
  1. Wszystko możliwe i powinniśmy rozważyć wszystkie możliwe scenariusze,żebyśmy byli tymi mądrymi pannami.
    I za Pawłem abyśmy mogli powtórzyć,,,wszystko mogę w Tym,który mnie umacnia,,
    Wykorzystajmy jak najlepiej ten czas,który pozostał,aby nikt nie był zawstydzony kiedy przyjdzie Pan.
    Nośmy wzajemnie swoje ciężary i pocieszajmy się tak aby każdy mógł zobaczyć w nas uczniów Chrystusa Pana naszego Jemu chwała na wieki.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: