Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ekspert Islamu mówi: Papież Franciszek jest “papieżem islamu”

Jeszcze jeden dowód na to, że papiestwo (Watykan), Syjoniści i Islam to jedna drużyna.

 

Opinie wyrażone w filmie (brak tłumaczenia) są wypowiedziami Roberta Spencera. Niekoniecznie reprezentują one poglądy źródła tekstu.
Jednak Spencer nie jest “islamofobem” ani nienawidzącym muzułmanów, ani papieża Franciszka i Kościoła katolickiego. Jest chrześcijaninem, który był wschodnio-melkatickim katolikiem, ale niedawno przeszedł na ortodoksję wschodnią.

 

 

Co więcej, ksiądz John McLosky napisał w National Catholic Register, że Robert Spencer jest “być może czołowym katolickim ekspertem od islamu” w Stanach Zjednoczonych i pisał w wielu katolickich i niekatolickich chrześcijańskich publikacjach i programach. Dlatego należy przynajmniej poważnie rozważyć, co Robert Spencer ma do powiedzenia w odniesieniu do islamu.

Robert Spencer przedstawia dobrze zbadane, weryfikowalne fakty, aby pomóc czytelnikom i słuchaczom poznać prawdę o wielkim niebezpieczeństwie dla islamskich dżihadystów i prawa szariatu dla świata. Na Zachodzie jest niesamowita niewiedza i naiwność. Spencer próbował, z wielkim zagrożeniem dla własnego bezpieczeństwa osobistego, zaradzić temu brakowi publicznej świadomości na temat szybko rozwijającego się, diabolicznego islamistycznego dżihadyzmu.

 

 

W przypadku tego filmu Spencer spokojnie przedstawia uzasadnione obawy dotyczące tego, co według niego byłoby logicznymi implikacjami lub rzeczywistym postrzeganiem przez islamistów wypowiedzi papieża Franciszka i jego działań dotyczących islamu i niekontrolowanej masowej inwazji islamistycznych młodych mężczyzn na nieislamskie narody . Biorąc pod uwagę, jak głęboko jest zanurzony każdego dnia w doniesieniach na temat masowych rzezi islamistów, naruszeń kobiet i dzieci oraz wielu innych deprawacji dżihadystów, nic dziwnego, że Spencer może wydawać się szorstki lub bezczelny, kiedy dyskutuje o papieżu i islamizmie.

Spencer nie potępia wszystkich muzułmanów. Wręcz przeciwnie, jak zauważono w Wikipedii,

“Spencer nie wierzy, że tradycyjny islam jest” z natury terrorystyczny “, ale mówi, że może udowodnić, że” tradycyjny islam zawiera elementy przemocy i supremacji “oraz że” jego różne szkoły jednogłośnie nauczają wojny przeciwko podbijaniu niewierzących “[16]. Odrzuca jednak pogląd, że wszyscy muzułmanie są z konieczności agresywnymi ludźmi [16]. Powiedział, że wśród umiarkowanych muzułmanów “są tacy, którzy naprawdę starają się sformułować teorię i praktykę islamu, która pozwoli na pokojowe współistnienie z niewierzącymi jako równymi sobie”.
Strona Robert Spender About przedstawia bardzo imponującą, długą listę swoich dotychczasowych, wysokopoziomowych zadań wojskowych i rządowych w zakresie doradztwa i mówienia. Wymieniono również liczne publikacje głównego nurtu, które opublikowały jego artykuły oraz długą listę głównych mediów, w których się pojawił.
Oto tylko jeden akapit,

Spencer prowadził seminaria na temat islamu i dżihadu dla FBI, Centralnego Dowództwa Stanów Zjednoczonych, dowództwa armii Stanów Zjednoczonych i Sztabu Generalnego Sztabu, Grupy Asymetrycznej Walki Armii USA, Wspólnej Grupy Zadaniowej ds. Terroryzmu (JTTF), Departament Rady Antyterrorystycznej Departamentu Sprawiedliwości i amerykańska wywiadownia. Omówił dżihad, islam i terroryzm podczas warsztatów sponsorowanych przez Departament Stanu USA i niemiecki MSZ. Jest konsultantem w Centrum Polityki Bezpieczeństwa.
Aby zapewnić bardziej odpowiedni kontekst dla komentarzy Spencera w tym filmie, dodałem także serię poprzednich artykułów LifeSite, również opartych na wiarygodnych badaniach. Nacisk kładzie się na fakty, a nie uprzedzenia, uprzedzenia lub niesprawiedliwą dyskryminację.
Biorąc pod uwagę, jak szybko gwałtowny dżihadyzm rozprzestrzenia się na świecie, w Europie i Ameryce Północnej, ważne jest, aby czytelnicy poświęcili czas na poznanie tych informacji.Ignorowanie realiów islamu może prowadzić do katastrofalnej utraty wolności, a nawet wielu żyć w krajach zachodnich. Umiarkowani, sprzeciwiający się szariatowi muzułmanie, byliby zagrożeni co najmniej tak samo jak nie-muzułmanie, którzy odmawiają “poddania się” dżihadystom.

Dodaję ostrożność, aby nie potępiać wszystkich muzułmanów, ponieważ niektórzy niesłusznie byli skłonni do tego. Ta reakcja na kolana może tylko stworzyć wrogów tych, którzy woleliby być sojusznikami w wysiłkach zmierzających do zreformowania islamu.

Jest wielu muzułmanów, którzy uciekli z opresyjnych, autorytarnych i zacofanych islamistycznych narodów. Starali się wychować swoje rodziny w ramach wolności, bezpieczeństwa i możliwości narodów, do których wyemigrowali.
Nie tylko nie powinniśmy wrzucać ich w ręce brutalnych islamistów, potrzebują naszej przyjaźni i pomocy, aby stawić opór zastraszaniu i zagrożeniom, których często doświadczają od muzułmańskich dżihadystów, którzy również przenoszą się do narodów, do których uciekli.

Wreszcie, istnieją wiarygodne doniesienia, że ​​duża liczba muzułmanów była cicho ( nie bez powodu) nawrócenie się na prawdziwą religię “pokoju”, którym jest chrześcijaństwo. Franciszek zdecydowanie przeciwstawia się prozelityzmowi lub aktywnie prowadzi niechrześcijan do doświadczania głębokich, zmieniających życie darów, które pochodzą z oddania życia Jezusowi Chrystusowi i jego prawdziwemu Kościołowi.

Bardzo to ładnie brzmi, gdyż istotnie są dwa rodzaje islamu: łagodny i skrajny. Ten drugi chce wyeliminować książę Arabii. Tak więc jesteśmy u progu totalnej ekumenii. Cała nasza nadzieja w Jezusie, gdyż będziemy odszczepieńcami w tej nowej, starej religii świata jaką jest religia z pod znaku węża.

Biblia ostrzega:

 

1 Tes 5

 Nie potrzeba wam, bracia, pisać o czasach i chwilach. Sami bowiem dokładnie wiecie, że dzień Pański przyjdzie tak, jak złodziej w nocy13 Kiedy bowiem będą mówić: «Pokój i bezpieczeństwo» – tak niespodzianie przyjdzie na nich zagłada, jak bóle na brzemienną, i nie ujdą2Ale wy, bracia, nie jesteście w ciemnościach, aby ów dzień miał was zaskoczyć jak złodziej. Wszyscy wy bowiem jesteście synami światłości i synami dnia. Nie jesteśmy synami nocy ani ciemności. Nie śpijmy przeto jak inni, ale czuwajmy i bądźmy trzeźwi! Ci, którzy śpią, w nocy śpią, a którzy się upijają, w nocy są pijani. My zaś, którzy do dnia należymy, bądźmy trzeźwi, odziani w pancerz wiary i miłości oraz hełm nadziei zbawienia3Ponieważ nie przeznaczył nas Bóg, abyśmy zasłużyli na gniew, ale na osiągnięcie zbawienia przez Pana naszego Jezusa Chrystusa, 10 który za nas umarł, abyśmy, czy żywi, czy umarli4, razem z Nim żyli. 11 Dlatego zachęcajcie się wzajemnie i budujcie jedni drugich, jak to zresztą czynicie.

 

Chwała Jezusowi.

 

Updated: 12 grudnia 2017 — 12:48

3 komentarze

Add a Comment
 1. Otóż to stworzenie jednej, wielkiej,miałkiej religii pseudo pokoju.Dzihadystów wypuściło sie na Europe,żeby wprowadzić strach,a za niedługo wojnę.
  Doprowadzą rękoma radykalnych muzułman do czystek chrześcijan
  Potem przybędą z odsieczą i pokojem,ale wpierw trzeba złożyć ofiary z ludzi,co by krew sie polała dla ich bożka.
  Urobić tak społeczeństwo,ze temu wszystkiemu winni są radykalni chrześcijanie i muzułmanie.Dlatego wyjściem będzie pokój i bezpieczeństwo.
  Nie oszukujmy się gdyby chcieli to w ciągu kilku dni byłby spokój z uchodźcami i z tym całym cyrkiem,który oni wyprawiają.
  Prawda jest taka i wszyscy to wiemy,że uchodźcy muszą wypełnić swoje zadanie.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: