Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Soros: Wyeliminuję gotówkę dla Nowego Porządku Świata.

Globalny miliarder, George Soros, poprzysiągł zaprzestać używania papierowej waluty w bankach, chcąc przeforsować program NWO dla jednego rządu światowego. Dawny kolega George’a Sorosa, guru inwestycji, Jim Rogers, ujawnił, że Soros współpracuje z rządami, aby zakończyć korzystanie z “anonimowej” gotówki w celu wdrożenia cyfrowego bezgotówkowego społeczeństwa, w którym wszystkie płatności mogą być monitorowane przez państwo.Rogers ostrzegł, że Soros już współpracuje z rządami światowymi, aby wszystkie płatności całkowicie cyfrowe i że koniec gotówki oznaczałby, że państwo nadzoru elektronicznego będzie w stanie monitorować każdy twój wydatek.

 

Nowy porządek świata chce jednego rządu światowego, który używa jednej światowej waluty, a Soros ciężko pracuje, aby wyeliminować anonimowość gotówki, aby dane mogły być rejestrowane na temat wydatków publicznych, które nie ograniczają się tylko do tego, ile wydajesz, ale do tego, co Ty kupujesz, gdzie kupujesz i jak często.

Raporty Infowars: Jim Rogers, który był współzałożycielem Grupy Quantum z globalistycznym miliarderem George’em Sorosem w 1973 roku, zauważył, że wiele rządów na całym świecie ogranicza ilość gotówki papierowej w obiegu . “Rządy zawsze same szukają najpierw i to jest ta sama stara rzecz, która toczy się od setek lat”, powiedział podczas wywiadu z podcastem MacroVoices.

“W Indiach ostatnio zrobili to samo. Wycofali 86 procent waluty w obiegu “” We Francji nie można użyć więcej niż, myślę, że to 1000 euro. ”

 

 

 

Premier Indii Narendra Modi wycofał rachunki 500- i 1000-rupii jako prawny środek płatniczy, usuwając z obiegu 86% rachunków walutowych w kraju. Komisja Europejska wydała ostatnio “mapę drogową”, aby wprowadzić surowe ograniczenia i wymogi sprawozdawcze w zakresie wykorzystania gotówki w całej Unii Europejskiej, a ostatecznym celem jest całkowite wyeliminowanie korzystania z gotówki.

Rogers ostrzegł rząd, że należy wyeliminować wykorzystanie gotówki w transakcjach gospodarczych, to część większego wysiłku tych rządów, aby wprowadzić w życie stan inwigilacji poprzez bezpośrednie monitorowanie nawyków wydatków obywateli. “Wiele krajów już to robi”, powiedział.

“Niektóre stany w USA nie mogą dokonywać transakcji gotówkowych powyżej pewnej kwoty. Rządy go uwielbiają. “” Wtedy mogą kontrolować ciebie. “” Jeśli chcesz iść i kupić filiżankę kawy, wiedzą, ile pijesz, gdzie je kupujesz, itp., Jeśli wszyscy umieją to w elektronicznym formacie i będą “- dodał.

 

 

“Świat idzie w parze z elektroniką”. Mimo zapewnień rządów, że wymiana gotówki na walutę cyfrową ułatwi transakcje gospodarcze, Rogers ostrzegł, że są one rozproszeniem, aby ukryć eliminację podstawowych swobód.

 

 

” I dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia przemówił i sprawił, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia, zostaną zabici. (16) On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, (17) i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia. (18) Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć. “

Apokalipsa 13

 

 

 

Updated: 21 listopada 2017 — 12:07

13 komentarzy

Add a Comment
 1. Artur S. (detmold)

  To sa karykatury ludzi, a wrecz kreatury te pacholki diabla-wykonawcy planu Wielkiego Ucisku, ktory jest powoli i systematycznie wdrazany. Zwykly czlowiek w krajach bogatszych przyklasnie temu pomyslowi, zachwalajac go: “Coz za wygoda”, gdyz jest juz tak zblazowany od dobrobytu tam panujacego, a reszta biedniejszego swiata cicho na to przyzwoli nie majac z powodu niedostatku w nich rzadzacego dostatecznej ilosci sil na skuteczny protest wobec tego arcyszatanskiego pomyslu wzglednie liczac na jakze zludne ulzenie w ich nedznej doli.

  1. Artur S. (detmold)

   Cala nasza nadzieja w Panu Jezusie Chrystusie.

 2. Słowo prorocze wypełni się na pewno, więc podnieśmy swoje głowy gdyż zbliza się odkupienie nasze jak powiedział Pan o naszych czasach. Bóg troszczył się o Izraela na pustyni ,i o bożych proroków wiec zatroszczy się o nas w naszych czasach jeśli pozostaniemy Jemu wierni i będziemy mu ufać we wszystkim.

 3. to w takim świecie ,diabelskim systemie żyć nie warto.Łatwiej będzie tym którzy odeszli.odejdą “Ten, kto kocha swoje życie, traci je, a kto nienawidzi swego życia na tym świecie, zachowa je na życie wieczne” J 12,25.””

 4. Brrrr…nie znoszę tego człowieka…
  Rogers dobrze zauważył z tym wycofywaniem, oby tylko jego “koleżka” nic mu złego nie zrobił za wypaplanie…
  Kiedyś, w czasach LO, moja nauczycielka od przedmiotu zwanego “podstawy przedsiębiorczości” na jednej z lekcji opowiedziała coś takiego: “Płatność gotówką jest o tyle lepsza, że przynajmniej widzę ile wydaję, a nie trzymam wszystkiego w chmurze” 🙂
  A to wycofywanie i te płatności- Panie Boże proszę miej nas w swojej opiece…

 5. Wiem,że trochę nie na temat,ale chciałabym prosić o modlitwę. Już od jakiegoś czasu coś mnie nęka. Niektórzy mogą to wyśmiać,ale dla mnie to poważne 🙁 Otóż od pewnego czasu w mojej głowie pojawia się głos,który mówi mi rzeczy typu. życzenia śmierci komuś albo namawia do porzucenia wiary. Modliłam się i trochę to ustąpiło,jednak czuję,że wciąż tam jest. Mam nadzieję,że otrzymam od was pomoc

  1. Oczywiście będę się za Ciebie wstawiać Magdulo,trzymaj się Pana z całych swoich sił.Ewidentnie są to podszepty złego nie bój się,bo nic Ci nie grozi.Większy jest Ten,który w tobie mieszka.
   Demony chcą Cie zniechęcić i wystraszyć,ale nie mają do ciebie prawa.Wyrzuć je w imieniu Pana Jezusa Chrystusa,one się boją naszego Pana.
   Pozdrawiam i błogosławię Cię i niech Cię Pan strzeże.?

   1. llena dziękuję ci. Bałam się,że ludzie powiedzą,że mam jakąś schizofrenię. Jestem szczęśliwa,że spotkałam się ze wsparciem i zrozumieniem 😀 Wszystkie te straszne (a niekiedy bluźniercze) myśli ustępują powoli i czuję tę moc Boga. Dziękuję z całego serca . I niech was wszystkich Pan ma w opiece

    1. Jeśli miałabyś jakieś pytania to pisz śmiało masz tu do mnie maila llena [email protected]
     Chwała Panu Bogu ,że dał Ci posilenie i ukojenia.
     Trzymaj się i wszystkiego dobrego?

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: