Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Szkoła w Michigan: Nie będziesz studiować Biblii – przynajmniej nie w porze lunchu.

Nie będziesz studiować Biblii – przynajmniej nie w porze lunchu.

To nowa dyrektywa  w Hudsonville Elementary School w Michigan. Okręg szkolny zamknął studium biblijne prowadzone przez nauczyciela.

“Nauczyciel (który uważał, że dyskusja biblijna była odpowiednia, ponieważ była podczas lunchu i dobrowolna) natychmiast położył kres tym lunchom”, pisał Hudsonville Public Schools w oświadczeniu dla stacji telewizyjnej WOOD. “Będziemy nadal komunikować i edukować pracowników na wszystkich poziomach polityki Dystryktu dotyczącej religii w szkołach”.

Kontrowersje rozpoczęły się po tym, jak Stowarzyszenie Prawników Stowarzyszenia Obywateli Michigan zgotowało to młodym badaczom Biblii. I nie tracili czasu na chwalenie się swoim zwycięstwem.

“Ta nielegalna i niekonstytucyjna działalność była prowadzona bez powiadomienia lub zgody rodziców” – poinformowała organizacja w komunikacie prasowym. “Jeden rodzic powiedział MACRA, że ich dziecko, które ma zaledwie 10 lat, zostało wyróżnione i poddane presji rówieśników za to, że odmawia udziału w studiach biblijnych.”

 

Okręg szkolny prawie rzucił nauczyciela pod autobus – mówiąc MLive.com, że  nie mieli pojęcia, że ​​grupa spotyka się nawet w porze lunchu. 

“Chcielibyśmy, aby dzielnica przyjęła bardziej proaktywną postawę w komunikowaniu się w całym okręgu, że nauczyciele i wolontariusze nie angażują się w religię w ciągu dnia szkolnego”, powiedział MLIVE.com rzecznik MACRA.

Najwyraźniej największym problemem dyscyplinarnym w szkołach publicznych w Hudsonville są młodzi ludzie, którzy rzucają okiem na Good Book, gdy jedzą kanapkę z bologna.

Mogłem zobaczyć, gdzie to wywoła mikroagresje u niewierzących – i może trochę niestrawności. …

Updated: 21 listopada 2017 — 13:23

2 komentarze

Add a Comment
  1. Widać, kogo w oczy co (a raczej kto) kole… :/
    ech…

  2. Pieniądze to nie wszystko

    Ciekawa jestem, czy wprowadzą… Na przykład
    Biblię Szatana albo coś w tym stylu…
    A niczego nie świadomi młodzi ludzie będą ja czytać. Miejmy nadzieję, że nie.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: