Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

W Texasie uzbrojony napastnik do kościoła i zaczął strzelać do modlących się ludzi. Zabił 26 osób, wsród ofiar dzieci i córka pastora

“W miejscowości Sutherland Springs niedaleko San Antonio uzbrojony napastnik wtargnął do protestanckiego kościoła zabijając 26 osób i raniąc ponad 20. Wśród ofiar są dzieci i córka pastora. Sprawca nie żyje. Amerykańskie media podają, powołując się na informacje od śledczych, że był nim 26-letni Devin Patrick Kelley.”

Gazeta.pl

 

Zabił innych bo cytowali apostoła Pawła można by rzec sarkastycznie… Jednak z tego co obserwuje siły demoniczne atakują przez ludzi z co raz większym  impetem.

Bandyta, który zabił co najmniej 26 osób w teksańskim kościele baptystów, został zidentyfikowany jako Devin Patrick Kelley.

 

26-latek z miasta San Antonio, choć miał krewnych w miasteczku Sutherland Springs, gdzie odbywało się strzelanie. Jego profil “Połączony” sugeruje, że służył w Siłach Powietrznych Stanów Zjednoczonych.

Policja powiedziała, że ​​strzelec wszedł do kościoła z karabinem, uciekł w pojeździe, a później został znaleziony martwy. Dokładne okoliczności jego śmierci są przedmiotem śledztwa, powiedzieli.

“Zawsze mówił o tym, jak ludzie, którzy wierzą w Boga, są głupi i próbują głosić jego ateizm” – skomentował jeden z użytkowników Facebooka.

Nie był członkiem Pierwszego Kościoła Baptystów, w którym miały miejsce strzelaniny, ale miał więzi z członkami rodziny kościoła. 

Niestety ale jako bloger chrześcijańskiego bloga muszę przyznać, że osoby będące po za kościołem, a uważające się za chrześcijan mają zbliżony profil osobowościowy do powyższego człowieka.

On akurat był ateistą, ale ocierał się jak widzimy o chrześcijaństwo. Internetowi chrześcijanie intelektualni mają podobnie: ocierają się o chrześcijaństwo, a czasem wycierają sobie twarz chrześcijaństwem. Zabijają póki co językiem. Gdyby wstąpili do kościołów ewangelicznych musieliby ujarzmić swoją pychę, ale pycha jest jak narkotyk i nie pozwoli im wytrzeźwieć.

Tylko kilka dni i dowiadujemy się o śmierci dzieci pastora z USA, chorobie pastora ze Zdrowej Wody.

Od bogobojnych chrześcijan zaś słyszę o niemałych atakach na ich osoby. Czas ten przypomina mi czasy przed nadejściem Jezusa, gdzie było wiele opętań.

 

_____

Prowadzenie bloga jest możliwe dzięki Waszemu wsparciu. Jeśli lubisz odwiedzać mój blog, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie  dziękuję:

 

detektywprawdy.pl/2015/10/02/podaje-rachunek-do-darowizn/

 

 

 

Updated: 6 listopada 2017 — 15:05

8 komentarzy

Add a Comment
 1. Coś okropnego to co się tam stało…Biedny pastor, który będzie musiał zrobić pogrzeb swej córce… 🙁

 2. Im więcej takich akcji tym prędzej obywatele usa będą błagać władzę o odebranie ludziom prawa do posiadania broni. Wystarczy zorganizować tajną operację : szukamy frajera o odpowiednim profilu, wysyłamy killera , pozbywamy się frajera. Załatwione zakłamane media zrobią resztę, no i przy okazji mała wycinka wśród Chrześcijan, jako dar dla upadlaków. Pozdrawiam 🙂

  1. On nie miał pozwolenia podobno,a zdobył,więc powinni błagac o rozszerzenie w stanach,gdzie jest zawęzenie dostepu,takim był własnie ten stan USA

 3. mielonka turystyczna

  Dziwne, że większa częśc osób dokonujących podobnych masakr ma w cv przeszłość wojskową. Można interpretowac to na wiele sposobów: tzw stresu pourazowego, różnych syndromów itp. Nie zdziwiłbym sie gdyby byli celowo tresowani przez agendy rządowe w celu przeprowadzania podobnych ataków np poprzez zabiegi podprogowe. Zawsze patrzę kto mógł mieć cel w tego typu masakrze, i tak, nie dość że trup ściele się gęsto (ofiara, na dodatek w tym wypadku z chrześcijan!!) to jeszcze dostarczone argumenty przeciw posiadaniu broni (rozbrojenie społeczeństwa). Jak mawia Walter, skoro cos wygląda jak kaczka, kwacze jak kaczka to jest duże prawdopodobieństwo że jest to kaczka.

 4. Nie wiem czy pamiętacie może ktoś oglądał taki film pt.”Kingsman” była tam scena w której jeden agent czy kim on tam był dokonuje masakry, rzezi dosłownie w świątyni. Nie pamiętam daty tego filmu ale ktoś trafnie skojarzył scenę z tego filmu z tym nieszczęściem, które miało teraz miejsce. Tu link jak ktoś chce może obejrzeć ale nie polecam : https://www.youtube.com/watch?v=t1WWDBTda2Y
  I jeszcze jedno czy tylko mi twarz tego mordercy wydaje się dziwnie znajoma choć nie mogę jej skojarzyć.

 5. “Niestety ale jako bloger chrześcijańskiego bloga muszę przyznać, że osoby będące po za kościołem, a uważające się za chrześcijan mają zbliżony profil osobowościowy do powyższego człowieka.”

  Hmm Panie Piotrze, ja nie należe do żadnego kościoła, więc czy ja w takim razie też mam profi zbliżony ????
  Bardzo mocne zdanie, oceniające.

 6. Zastanawiałam się nad tą tragedią, gdy przeczytałam o niej w wiadomościach.
  Mogli uczęszczać tam pobożni ludzie, myślę że nie ma znaczenia że to byli baptyści, mógł to być naprawdę również każdy inny kościół. Bóg ma swoje dzieci w różnych kościołach,jak i poza denominacjami.

  Tak sobie myślę, że Bóg może dozwolić na śmierć swoich dzieci przecież również z innych przyczyn niż trwanie w ciemności. Np.w Księdze Jaszera, która jest rozwinięciem m.in Księgi Rodzaju jest opisane, że Bóg zesłał potop, dopiero gdy umarli wszyscy prawi ludzie poza Noe i jego rodziną, aby nie musieli brać udziału w tej zagładzie ludzkości.
  Jest dużo proroctw dotyczących zniszczenia Ameryki w czasach ostatecznych, czemu więc Bóg na przykład nie chciałby ochronić swoich dzieci przed tym co ma nadejść?
  To tylko moje rozważania 🙂

  Innym powodem zabrania człowieka przez Boga z tego świata może być to, że Bóg chce ochronić jakąś osobę przed utratą zbawienia.
  Znam historię pewnej dziewczyny, którą znam osobiście, a która modliła się bardzo wytrwale o swojego przyjaciela, który był wierzący, ale w pewnym momencie znalazł sobie dziewczynę niechrzescijankę i zaczął odstępować od wiary. (Możliwe że) w wyniku jej wytrwałej modlitwy chłopak ten powrócił do wiary. Ale po jakimś czasie znowu zaczął schodzić na złą drogę. Wtedy owa dziewczyna znowu bardzo wytrwale modliła się o swojego przyjaciela, modliła się w duchu m.in. takimi słowami które umieścił w niej Duch Święty: “Panie Boże błagam nie dopuść by on odpadł od wiary, lepiej by było dla niego, gdyby umarł niż miał stracić życie wieczne z Tobą”. W niedługim czasie potem chłopak zginął w wypadku.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: