Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Boiler Room i neowarszawiacy określający się jako Wilki Z Wall Street dali 10 tys zł koleżance aby przeszła nago przez korytarz.

Ten news nie tyle mnie zszokował, co wprawił w poczucie niewiedzy. Wszak pisałem już o szkodliwości imprez integracyjnych i cudzołóstwu towarzyszącemu tym “integracjom”. Tutaj  zaś mam do czynienia z czymś nowym. Nowe slogany i żargon nieznane mi, wprawiły mą osobę  w miłe zakłopotanie. Cieszę się, że jestem w tych kwestiach. ciemnogrodem.

 

No ale może zacznijmy od newsa z wp.pl.

 

“Wszyscy się gapili. Cieszyli. Nagrywali. Tak się bawi w polskich “boiler roomach”. To call-center, które mają jedno zadanie: wcisnąć klientowi ryzykowną inwestycję. Najpewniej taką, na której straci. To miejsca, które każdego dnia starają się odtwarzać sceny z “Wilka z Wall Street”. Dla zabawy. Tylko że robią to w Warszawie, w biznesowych dzielnicach. – Ja pi..lę, człowieku, nie wierzę – krzyczy jeden z młodych chłopaków. – Dajesz, dajesz – motywuje inny. Reszta się śmieje, niektórzy biją brawo. Jedna z dziewczyn aż piszczy. W sumie kilkadziesiąt osób ciśnie się w wąskim przejściu. Ubrani w eleganckie garnitury, w dopasowane garsonki. Wypełniają hol biura niemal do pełna

 

Całość tutaj:

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/wilk-z-wall-street-boiler-room-knf-polska,189,0,2382781.html

 

Pracownica call center przemaszerowała za 10 tys zł przez szpaler współpracowników ubrana jedynie w buty i okulary.

 

Osobom uzależnionym od pornografii NIE POLECAM  wchodzenia na filmik w linku.

 

 

Nie chcę wszystkich wkładać do jednego worka, ale sam fakt posługiwania się zwrotami zapożyczonymi z angielskiego typu “bolier room”, “call center” i pewnie dziesiątki innych określeń, wynika z kompleksów neowarszawiaków, neopoznaniaków itd.

Szczerze pisząc musiałem trochę poszukać co to jest Boler Room. Co to znaczy?

Bolier to “kocioł”.

 

Po angielsku boiler room to kotłownia, ale pojęcie nabrało nowego znaczenia za sprawą filmu z 2000r. o tym samym tytule, w Polsce znanym jako “Ryzyko”. Kotłownia jest firmą kreującą gorącą atmosferę wokół wybranych instrumentów finansowych w celu osiągnięcia korzyści. Tytuł filmu właśnie pochodzi od tego podgrzewania atmosfery. Pojęcie to nie jest więc nowe, objaśniał je także KNF w dodatku do Dziennika Gazety Prawnej z 2011 roku jako:

” działalność polegającą na oferowaniu za pomocą telemarketingu lub przy użyciu internetu dóbr i usług, które w rzeczywistości nie istnieją lub nie są faktycznie rozprowadzane przez podmiot rzekomo je oferujący.”

Kotłownie działają w różny sposób, generalnie stronią od kontaktu bezpośredniego z klientem i wkręcają go w straty udając profesjonalne biuro maklerskie przez telefon i Internet. Dopiero za sprawą łowców frajerów pojęcie to u nas staje się popularne, trafiło ponownie do broszury KNF przypominającej o oszustwach pt. “Piramidy i inne oszustwa na rynku finansowym”. Podaje w niej przykład nieuczciwej firmy wciskającej klientom groszowe akcje telefonicznie, bez zezwolenia, stosującej triki psychologiczne. Te opisy świetnie pasują do obserwacji z firmy Alpha Finex: brak licencji, naciąganie na stratne inwestycje, fałszywe doradztwo, budowanie zaufania po to, by wykorzystać rozmówcę.

http://swiatowid.blox.pl/2017/04/Jeden-lowca-frajerow-juz-w-areszcie-Co-znaczy.html

 

Generalnie można uznać, iż takie firmy są mekką demonów bazujących TYLKO na kłamstwie, manipulacji. Taka psychologia na potrzeby Szatana.

Mając działalność gospodarczą i jeszcze jakiś czas po niej, miałem wiele razy okazję, jak się teraz dopiero dowiaduję, rozmawiać z takimi pracownikami KŁAMSTWA oferującymi mi nagły zysk super spółki giełdowej.

 

 

Opis innych Bolier Roomów znaleziony w sieci:

 

“Impreza Boiler Room x Ballantine’s w Warszawie była dokładnie taka, jak się mogliście spodziewać – przelało się dużo whisky, ludzie tańczyli za DJką, a set Setha Troxlera był obok koncertu Brodki największą atrakcją wieczoru.”:

 

Jeśli dobrze to zrozumiałem, bolier roomy mają na celu podgrzanie “emocji”.

Zatem proponuję wszystkim, którzy pragną emocji, aby stali się chrześcijanami i walczyli o Królestwo Boże, poszerzanie Jego granic, a poznają co to są prawdziwe emocje i siła, kiedy świat zwróci się przeciw nim. Teraz tkwią w Sodomie więc posłowie i ambasadorzy Sodomy przyklaskują owym pracownikom “kotłowni”.

To co często powtarzam, niebawem będzie 24 grudnia, święto niby narodzenia Jezusa i WSZYSCY  tacy zdemoralizowani w ten sposób i inny ludzie będą składali sobie życzenia świąteczne. To nie jest ich wina gdyż nie wiedzą co czynią, ale jest to wina nauczania kościoła aprobującego asymilację z tym światem. To kościół Rzymu jest odpowiedzialny za te zachowania. Te osoby, które stały wzdłuż szpaleru, kiedy przechodziła nago owa zwyciężczyni 10 tysięcy wzięły śluby kościelne w KRK.

Jest to wielka klęska kościoła Rzymu.

 

 

 

 

Updated: 31 października 2017 — 08:35

9 komentarzy

Add a Comment
 1. “A jak było za dni Noego, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego. Albowiem jak w czasie przed potopem jedli i pili, żenili się i za mąż wydawali aż do dnia, kiedy Noe wszedł do arki, i nie spostrzegli się, aż przyszedł potop i pochłonął wszystkich, tak również będzie z przyjściem Syna Człowieczego.” (Mat. 24)

 2. Kult kariery i kasiory tworzy takie dzikie twory 🙂
  Znam jednego “guru” sukcesu męskiego który idiotycznie zaprzecza historyczności Jezusa, a wpiera ludziom na swoich “mediach” new age i ezoterykę w swojej wersji – tzw samczeruno

 3. Boiler Room to po prostu nazwa cyklu imprez non-profit, które odbywają się w różnych miastach na świecie (a zatem broadcast praktycznie 24/7) z największymi nazwiskami i nie tylko różnych scen i nurtów muzycznych. Zatem Boiler Room oprócz bycia po prostu imprezą z dużymi nazwiskami, promuje także nowych artystów, projekty, inicjatywy.
  Tamte inne rzeczy, które wygooglowałeś widzę pierwszy raz na oczy.

  1. wydaję mi się, że wspólnym elementem wszelkich boiler roomów jest podgrzanie atmosfery jakims show.
   Skoro jest room – pokój i boiler – kotłownia, co można odczytać jako pokój kotłowni. Sama zaś kotłownia jest synonimem gorąca, pary, żaru. Dalej idąc, a opierając się na obu przypadkach z tekstu (przemarsz nago + impreza muzyczna z dużą ilością whisky) kotłownia, kocioł, = piekło. I to będzie esencja bolier roomów.

   1. Może i tak być, na niektórych imprezach rzeczywiście jest mocno. Dodam jedynie, że część eventów sygnowanych nazwą Boiler Room to po prostu kameralne dj sety w mieszkaniach, księgarniach itp. i nie należy tego w ogóle łączyć z tym nagim przemarszem, bo to dwie kompletnie różne sprawy. Ot całe clue. Boiler Room uważam osobiście za nieco przereklamowany, już dawno przestał być tym, czym był na początku tj. rzeczą niszową.

 4. “Ja nie potrafię? Potrzymaj mi piwo (czy tam inny napój)…”
  Ale ten zakład? Brrrrr :/
  już wolałabym te 10 000 wygrać w teleturnieju wiedzowym typu 1z10 (ostatni taki fajny prowadzący, z klasą i bez robienia show 😀 ), a nie z takiego zakładu (nie odważyłabym się na to pewnie nawet gdybym miała figurę “topmodelki”, ale bez zbędnego wychudzenia 😀 )…

 5. W tych kotłowniach dzieje się o wiele więcej, a ta golizna jest tylko czubkiem góry lodowej można by rzec najmniejszym z przewinień choć wiadomo, że stopniowanie grzechu nie ma sensu i podstaw bo grzech to grzech. Nawiązując jeszcze do 24 grudnia i oczekiwanego przez wszystkich świętowania nie wiadomo czego to tutaj gorączka już trwa. Dopiero co zniosłem całe halołinowe barachło do magazynu a już od 3 dni zasuwam ostro przemeblowując i dekorując sklep ku uciesze konsumenta a mojej gehennie. Ogrom roboty orzę jak koń a najgorsze jest to, że zdrowie się sypie czuję się już jak 80 letni dziadek co najmniej. Zatem ja już odczuwam “magię świąt” na własnej skórze, a to dopiero początek.

 6. 10 000zł?
  Zabawne, właśnie że nie. Zrobiła to za 500 zł 🙂
  1000 brakowało jej do wyjazdu za granicę :] A mogła robić za ku….

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: