Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Dzieci w Szwecji otrzymały książkę pt “Dziadek ma 4 żony”.

 

Nowa książka skierowana do dzieci w Szwecji ma tytuł “Dziadek ma cztery żony” w innym przykładzie, w jaki sposób prawo szariatu jest znormalizowane, ponieważ kraj ten przyjmuje tysiące imigrantów muzułmańskich.

Książka, o nazwie “Farfar har fyra fruar” w języku szwedzkim, została opublikowana w języku szwedzkim i somalijskim i jest skierowana do dzieci w wieku 3-6 lat.

“Asli nigdy nie była w Somalii, ale teraz wreszcie udaje się tam ze swoim tatą, spotkać się z dziadkiem i wszystkimi babkami”, opowiada o książce, którą napisał Oscar Trimbel i opublikował przez Adlibris.

Zgodnie z prawem szariatu muzułmańscy mężczyźni mogą uprawiać poligamię i mieć do czterech żon. Kobieta nie może mieć więcej niż jednego męża.
Kolejna książka tego autora zatytułowana “Mormor är inget spöke” (babcia nie jest duchem) służy do normalizacji burki.
“Omar wita jego babcię, która pochodzi z Somalii. Kiedy jest Halloween, Omar chce ubrać się jak duch, jak każde inne dziecko. Chce, aby babka przyszła z nim, bo może być przerażająca “, mówi okładka książki.

W Europie wydaje grzywny i kary więzienia za poligamię, Szwecja uznaje poligamiczne małżeństwa zagranicą i pozwala na rejestrację małżonków do czterech żon.
Około 30 procent mieszkańców Szwecji ma obce pochodzenie, a rodzimymi Szwedami stają się mniejszości etniczne.

Tymczasem, w pobliskiej Finlandii, książka zatytułowana “Jak poślubić fińską dziewczynę” z okładką, ma której czarny  mężczyzna,  szuka białej kobiety w sukni ślubnej.

 

 

Dlaczego nie słyszymy o takich książkach w krajach muzułmańskich dla Europejczyków? Pytanie retoryczne.

Ludzie kompletnie pojęcia nie maja co się dzieje na świecie. Nie można inaczej rozpatrywać tej walki aniżeli walkę o wartości biblijne. Chrześcijan eliminuje się przez:

-szczepionki,

-podatki,

-imigracje islamistów.

 

I na odwrót, islam się promuje poprzez:

 

-bogaty socjal,

-kosmiczne pieniądze promujące integracje

 

Jeśli będziemy wybierać takich polityków jak tych z Nowoczesnej, PO, sld, Razem, psl, to kwestia 10 lat kiedy i u nas będzie się promowało książki dla dzieci jak to dziadek mia 4 żony. W zasadzie najbardziej na zachowaniu wartości chrześcijańskich w Polsce powinno zależeć kobietom.

 

 

Updated: 6 maja 2018 — 09:53

2 komentarze

Add a Comment
  1. Szwecja to jakieś pole badawcze jak bardzo można zwodzić ludzi, odkąd zlewicowano ich kościoły, jest tylko gorzej.

    1. Otóż to…a ta książka mnie mocno zaskoczyła (negatywnie)…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: