Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Szwedzka klasa ostrzeżeniem nie tylko dla Polaków.

 

To nie jest foto z Afryki czy Iranu. Zdjęcie jest zrobione w szwedzkiej szkole. Tym co dziwi innych jest białej rasy dziewczynka po środku.

Wczoraj napisałem o potężnym kompleksie dla muzułmanów  jaki ma powstać  w stolicy Polski. Z kolei W Oslo w Norwegii, w zatrważającym tempie już teraz ubywa rdzennych mieszkańców, a przybywa wielu imigrantów.

 

Jeśli nikt nie będzie reprezentował interesów narodu polskiego, to Polskę czeka w kilka dekad ten sam proces islamizacji kraju, jaki jest w Skandynawii. Przeczytałem jeden komentarz pod tą fotką, uświadamiający jak niewiele czasu potrzeba na wyparcie chrześcijaństwa, które notabene i tak w Szwecji było  na wykończeniu przez pseudo chrześcijańskie kościoły luterańskie, bo to Luteranizm stanowi większość w Szwecji.

 

Mój mąż pracował w Szwecji 26 lat temu, wtedy na każdym kroku spotykał uśmiechniętych, niebieskookich Szwedów. W domku, w którym mieszkał nie było zamka na klucz, a ogrodzenia były symboliczne, na ozdobę..

 

Ta letniość luteran przerodziła się w odstępstwo, w fałszywe pojęcie tolerancji.

Z kolei na forum Luteran przeczytałem równie ciekawy komentarz pokazujący jak ludzie dają się zwieźć fałszywym nauczaniom:

 

 

W Niemczech biskupem jest rozwiedziona kobieta z jedną piersią, w Szwecji lesbijka z dwójką dzieci, u nas biskupem kościoła będzie homo ale bez dzieci a wojskowym facet z jedną córką ale dwiema żonami więc nie wiem o co chodzi. Czekam na transwertytę z dwoma jędrnymi jądrami. Synod w tajnym głosowaniu ustali, czy jest kobietą czy mężczyzną.

http://luteranieforum.pl/viewtopic.php?f=1&t=277&start=15

 

Tylko zdrowa nauka zgodna z Pismem jest w stanie nas uratować przed złem tego świata. Pamiętajmy także, że przed wybuchem II wojny światowej to zarówno protestanci jak i katolicy popierali Hitlera.

Naszym jedynym przewodnikiem powinien być Jezus Chrystus i Jego Słowo.

 

 

 

Updated: 26 października 2017 — 10:04

1 Comment

Add a Comment
  1. Trafne spostrzeżenia w temacie, dobra notka…
    coś okropnego co się dzieje :/

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: