Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Belg stanął w obronie kobiet napastowanych przez imigranta z Afryki i trafił do szpitala z rozległymi ranami twarzy.

Takich to uchodźców chcą nam sprowadzić lewicowe partie PO, Nowoczesna i SLD oraz RAZEM.

 

 

Do zdarzenia doszło 6 października w Gandawie. Belg widząc, że dwie dziewczyny napastowane są przez „mężczyznę z północnej Afryki”, postanowił stanąć w ich obronie. Sprawę opisuje kilka gazet oraz sam zainteresowany na Facebooku.

Dla obrońcy kobiet całe zdarzenie skończyło się poważnymi obrażeniami twarzy, ponieważ prawdopodobnie miał do czynienia z napastnikiem biegłym w sztukach walki.

„Powiedziałem mu, żeby dał im spokój, ale w odróżnieniu od dziesiątków wcześniejszych podobnych przypadków, tym razem nie skończyło się to dla mnie dobrze. On chyba musiał trenować kick-boxing. W dodatku przejechał mi po twarzy jakimś kluczem albo innym ostrym przedmiotem. Musieli mnie zszywać” – napisał na Facebooku młody Belg.”

źródło: ndie.pl

 

 

 

Poniżej znalezione w sieci foto  kobiet z wielu ofiar uchodźców:

 

 

Czy w tej sytuacji kiedy dochodzi do narażenia życia chrześcijańscy teolodzy nadal będą się upierać co do przyjęcia uchodźców?

Komu zawierzycie, pastorom, księżom, czy Jezusowi dającemu życie?

To co widzimy powyżej jest nieuzasadnionym cierpieniem. Nie wiem czy foto z kobietami jest autentyczne, ale widziałem statystyki rozbojów w Europie z udziałem uchodźców.

Psalm 1 radzi nam aby nie przebywać z ludźmi bezbożnymi. Sprowadzenie uchodźców jest zaproszeniem bandytów do domu.

Oczywiście jest to temat rzeka i mogą pojawić się głosy o tym, że nie każdy uchodźca to bandyta. Jednak generalnie są to ludzie, którym obca jest cywilizacja chrześcijańska i to oni wprowadzili by u nas swoją kontrkulturę, a nie my nauczylibyśmy ich swojej.

 

 

 

Updated: 17 października 2017 — 11:19

16 komentarzy

Add a Comment
 1. zapomniałeś dodać partie pis .pis choć oficjalnie jest na nie w kwestii przyjmowania to jak dla mnie to niemal to samo co poprzednie partie,udają zatroskanych a innymi drzwiami robią co poprzednicy .W Polsce ta niby prawica-lewica nie ma znaczenia ,karty dawno rozdane :onet trójmiasto :
  “Dwa tys. euro za przyjęcie studenta z Kuwejtu? AMW: zainteresowanie jest ogromne
  Płaci ambasada z Kuwejtu, pośredniczy Akademia Marynarki Wojennej. Uczelnia poszukuje rodzin w Gdyni, które chciałyby przyjąć pod swój dach studentów z Bliskiego Wschodu. Ale i stawia konkretne warunki, na przykład w kwestiach żywieniowych czy kulturowych. Inicjatywę chwalą też niektórzy prawicowi politycy, którzy z reguły w sprawie przyjmowania do Polski ludzi z tej części świata nie boją się mówić o swoich obawach”

  1. Jasiu, tutaj pisze tylko o kwestii uchodźców. Nie będe poruszal gospdarki, ideoloogi kiedy mowie tylko o uchodzcach.
   To nie ejst ta skala, kiedy piszesz o tych studentach z Kuwejtu. Po za tym student to inna kultura niż ktoś niewyksztalcony. Nie mamy fali migracji. Nie słyszy się o napadach na Polaków

 2. no to uściśle : pis oficjalnie za nie przyjmowaniem uchodźców ale w praktyce będzie(prawdopodobnie) inaczej

 3. Drogi Adminie, “nie chcę ale muszę” ….czytam regularnie Twój blog i bardzo mi pomógł i jest on rewelacyjny, ale mam pewną ważną uwagę: Myślę ,że popełniasz błąd ” wygładzając PiS. Uchodźcy islamscy nam nie zagrażają ( przynajmniej na razie, za mała “kasa” u nas i jednak jesteśmy inni od zniewieściałych społeczeństw zachodu) Natomiast zagrożeniem są Ukraincy- banderowcy, a tu PiS zaprasza , finansuje i hołubi Ukraińców. Nie reaguje na bandycie działania wnuków upa, oun.
  Adminie ,” PiS , PO to samo zło”nie daj się zwieść ,że mamy wybór , że demokracja. To ta sama mafia…..

  1. Twój komentarz jest zdrową polemiką.
   Ja nie wierzę w PIS. Ja wierzę w mniejsze zło. Błędem byłoby oczekiwaćm, że będziemy mieli tu Izrael bis.
   PO i ps to nie ejst to samo. PO jest proniemieckie i rosyjskie jak cała lewica. PIS pro narodowy i proUSRAELski

 4. w takim razie trzeba nam uczyć sie jakiejś samoobrony teraz znowu zapytam Admin mówiłeś kiedyś że uczęszczałeś na sztuki walki więc jak w takiej sytuacji mamy reagować?

  1. tj skomplikowane. Zrezygnowałem z treningów z powodów biblijnych.
   Natomiast uważam, że prawdziwy mężczyzna ma być jak mężczyzna i to się nigdy nie zmieniało, aż do powstania komunizmu i socjalizmu.
   Wcześniej mężczyźni ciężko pracowali lub walczyli. Teraz siedzą przed TV lub kompem.
   Osobiście ćwiczę tyle co mogę.
   Inną sprawą jest wiara. Jeśli na prawdę wierzysz, to ufasz Bogu. Duch Świety poprowadzi lub obroni. Wielu znanych mistrzów sportow walki zmarło lub zostali zamordowani i to nie na Chwałę Jezusa. Co im dały sztuki walki? nic. Bruce Lee zmarł w wieku 33 lat.
   Nie mogę na to pytanie jasno Ci odpowiedzieć, ale to co najważniejsze wyłożyłem.

 5. aa i jeszcze jedno kolejny materiał od JASON A 😉 polecam temat bardzo na czasie po angielsku ale warto moim zdaniem

 6. Nie dosc, iz Polacy sa uciemiezeni przez rozne niesprzyjajace czynniki ( czesto niestety wynikajacej z ich wlasnej slepoty duchowej spowodowanej zaczadzeniem rzymskimi bredniami ) to jeszcze do tego rozne miejscowe badziewie chce ich zmusic do utrzymywania takiego naplywowego, darmozjadczego barachla ( oprocz rodzimego rzecz jasna )? A takiego!

 7. W księdze sarycha czytałem, żeby nie pomagać “złym” ludziom i nie wpuszczać ich do swego domu…
  Bo calebdobro które im okażemy, wykorzystają przeciwko nam(cytuje z pamięci)i tak jak zrozumiałem

  Pismo Święte, daje nam odpowiedzi na każde pytanie!!!

  Pozdrawiam ?

  1. Tak, księga Syracha mimo, że nie jest w kanonie reguluje życie społeczne wierzącego. Jest dobrym uzupełnieniem Biblii. Tak jak wykłady pastorów.

 8. Przewrotni krkowcy i tak wiedzą swoje i podeprą się cytatem o miłowaniu nieprzyjaciół a adminowi wytkną że podpiera się starym testamentem i psalmami. Cytat można znaleźć na uzasadnienie każdej teorii.

 9. Tak jak czerwony niszczy z uporem maniaka w obrebie cywilizacji szeroko pojetej Europy pojecie materialnego dobra wspolnego ( w Polsce zepsutej duchowo od rzymu mu sie to udalo kompletnie dokonac… ), tak funkcjonariusze watykanscy w naszym kraju dokonali czegos niezmiernie gorszego-zniszczyli pozytywna, objawiajaca sie w codziennym, pozytecznym wielorakim dzialaniu wspolnote duchowa naszego narodu-spoleczenstwa, przez co nasi ludzie sa czesto az tak negatywnie nastawieni do pozytywnego zmieniania rzeczywistosci zbiorowej na lepsze, czy to w ojczyznie czy na obczyznie…

 10. W dzisiejszych czasach wszystko jest postawione jakoby za sprawa “koniecznosci dziejowej” ( arcydemoniczne okreslenie, az sie wzdrygnalem ) na glowie [ zwlaszcza w obrebie kultury chrzescijanskiej zajadle zwalczanej i niszczonej przez mroczne sily babilonu…]. Kobiety wypowiedzialy sluzbe mezczyznom oddajac sie bezowocnym namietnosciom{ podczas gdy oni sami zbabieli stajac sie do wielkiego czynu niezdolnymi ] dzieci rodzicom milosc i na wzajem |mozna tak bez konca wymieniac|. Czasy ostateczne po prostu…

 11. Trójmiasto pl.”2 tys. euro na opiekę nad studentami sparaliżowało Akademię Marynarki Wojennej “

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: