Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Detektywitter na 17.10

Czym jest śmierć druga?

Polega ona na tym, że grzesznicy, nieusprawiedliwieni w Jezusie stracą życie wieczne, tak   jak zostaje odłączona wtyczka od prądu. Tak oni od życia zostaną odłączeni, czyli Boga, bo Bóg daje życie i Bóg jest życiem. Szatan daje śmierć.

 

To z mojego komentarza. uznałem, że inni powinni przeczytać.

 

 

 

Updated: 17 października 2017 — 21:25

13 komentarzy

Add a Comment
 1. Syracha 22, 13 Z nierozumnym zbyt wiele nie rozprawiaj, i z nieroztropnym nie obcuj, ( bo kto jest tepy, wszystko ci zlekcewazy ), wystrzegaj sie go, abys uniknal trudnosci i abys nie obciazyl sie jego glupota, unikaj go, a bedziesz mial spokoj i nie poniesiesz uszczerbku przez jego nierozwage.

  1. „Woda gasi płonący ogień, a jałmużna gładzi grzechy.”

   Syr 3,30
   Ta księga jest apokryfem.

   1. Wiem, ze to nie jest glowny kanon i nie powszechnie uznana ksiega. W Biblii Poznanskiej z reszta ten werset brzmi: Plonacy ogien gasi woda, a grzechy niszczy sprawiedliwosc.

    1. Bardzo ładnie brzmi ten werset, nawet jeśli to z Syracha…

     1. Brzmi dobrze, ale czy grzechów nie niszczy jedynie przyjęcie ofiary Jezusa? 🙂 Której to efektem (już po zgładzonych grzechach) jest sprawiedliwość (uczynki)? 😉
      “Nie z uczynków (sprawiedliwości), aby się nikt nie chlubił”… 🙂

 2. Na marginesie. Dzieci od swych rodzicow musza dostac nauke jak zyc w swiecie doroslych ( najlepiej porzadnie czyli uczciwie i madrze, ale nie zawsze sie da 😉 … ). Jak ktos podchodzi do zycia zbyt “luzno” tj. za nic majac konsekwencje wyplywajace ze swoich poczynan nie powinien ich w ogole robic.

 3. co to jest zycie wieczne?
  wybrani dostana nowe ciala – pochwycenie itd. potem co w nieskonczonosci beda ludzie robic? czy ktorys z was sie zastanawial nad tym jak to bedzie wygladac w praktyce?

  1. Bedą zyc najpierw w 1000-letnim Królestwie,gdzie Jezus bedzie rządził z Jerozolimy wraz z oblubienicą,a potem życie na nowej ziemi.
   Bedzie co robic.

  2. Zastanawiać się nie ma sensu, szukać ludzi, którzy rzekomo widzieli Niebo również. 2 list do Koryntian 12:1
   “Wprawdzieć mi się chlubić nie jest pożyteczno: jednak przyjdę do widzenia i objawienia Pańskiego.
   12:2
   Znam człowieka w Chrystusie przed czternastoma laty, (jeźli się to działo w ciele, nie wiem, jeźli oprócz ciała, nie wiem, Bóg wie), który zachwycony był aż do trzeciego nieba.
   12:3
   A znam takiego człowieka, (Jeźli się to działo w ciele, jeźli oprócz ciała, nie wiem, Bóg wie). 12:4
   Iż był zachwycony do raju i słyszał niewypowiedziane słowa, których człowiekowi nie godzi się mówić.” Sprawdź też doświadczenie Izajasza i porównaj to z filmami, takimi jak “Niebo istnieje… naprawdę”, które są pokazywane na lekcjach religii i z demonicznymi wizjami. Coś mi się nawet przypomniało: “16-letni Alex rozesłał list do redakcji i sklepów handlujących literaturą chrześcijańską. “Nie umarłem. Nie poszedłem do nieba” – czytamy w nim. “Wymyśliłem wszystko, gdyż chciałem zwrócić na siebie Waszą uwagę. Nie czytałem nawet Biblii. Ludzie zarobili na moim kłamstwie i wciąż zarabiają”. “Biblia jest jedynym źródłem prawdy”. Możesz też wysłuchać kazania nt. Youtube.com/watch?v=DTbgxm7TwrA Jeśli pamiętam, kaznodzieja mówi tutaj również o niebie, ale obejrzę i dam znać.

   1. Jednak pojawia się o tym tylko krótka wzmianka. Za to zauważyłem, że interpretuje robaka, który nie umiera, oraz “zgrzytanie zębów” tak samo jak Tim Conway,

  3. Jeśli jesteśmy stworzeni z założenia do życia wiecznego to będzie na zasadzie w której pewien trybik wpada do dobrze naoliwionej maszyny z której pochodzi 🙂
   Cokolwiek nie będziemy tam robić, będziemy do tego stworzeni 😀
   Na razie jesteśmy tymi trybikami które leżą w piasku, i nie możemy w żaden sposób nawet wyobrazić sobie jak to będzie gdy nabierzemy pełnych obrotów w tej stworzonej przez Boga specjalnie dla nas maszynie 😉
   W ten sposób nie tylko okazujemy wiarę w Boga, ale i zaufanie do Niego 🙂

   1. 1 J 3:1
    “Patrzcie, jaką miłość okazał nam Ojciec, że zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi i nimi jesteśmy. Dlatego świat nas nie zna, że jego nie poznał.
    3:2
    Umiłowani, teraz dziećmi Bożymi jesteśmy, ale jeszcze się nie objawiło, czym będziemy. Lecz wiemy, że gdy się objawi, będziemy do niego podobni, gdyż ujrzymy go takim, jakim jest.
    3:3
    I każdy, kto tę nadzieję w nim pokłada, oczyszcza się, tak jak On jest czysty.”

 4. celem wierzacego jest zbawienie,a gdy to osiagnie dalsze zycie bedzie bez celu, poprostu egzystencja na wiecznosc,niepojete jest to dla mnie.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: