Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kryptowaluta czyli pieniądz wirtualny niebawem w Rosji….

Byłem pewien, że od 2017 roku wszystko przyspieszy. Po kilku państwach, w tym Indiach kryptowaluta będzie w Rosji:

 

“Rosja planuje emisję swojej wirtualnej waluty, kryptorubla, jak ochrzciły ją media. Do tego rynek kryptowalut zostanie w tym kraju wyregulowany, zgodnie z zapowiedziami – poinformował na łamach rosyjskiego tygodnika “Argumenty i Fakty” minister komunikacji i mediów Nikolai Nikiforov.”

https://businessinsider.com.pl/finanse/kryptowaluty/kryptowaluta-rosji-kryptorubel-wirtualna-waluta-rosji/yd07ttz

 

W zasadzie nie mam nic do dodania, gdyż to co sie dzieje to efekt domina, który pociągnie za sobą inne kraje. Spiskowcom i poganom przytoczę tylko ku pamięci cytat z najbardziej ciekawej książki wszechczasów i zarazem najbardziej nienawidzonej jaką jest Biblia:

 

(15) Pozwolono jej nawet tchnąć ducha w obraz Bestii, tak iż nawet przemówił obraz Bestii i sprawił, że zostaną zabici wszyscy, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii. (16) I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawej ręce albo na czole, (17) tak że nikt nie może kupić lub sprzedać, kto nie ma znamienia: imienia Bestii lub liczby jej imienia. (18) Tu jest (potrzebna) mądrość. Kto ma rozum, niech przeliczy liczbę Bestii, liczba to bowiem człowieka. A liczba jego sześćset sześćdziesiąt sześć. „ Apokalipsa 13

 

 

 

 

Updated: 16 października 2017 — 18:54

7 komentarzy

Add a Comment
 1. Skoro już poruszasz temat Bestii to mam coś dla was od Jezusa. Ponad miesiąc temu poprosiłem osobę ze Stanów z darem proroctwa o zadanie pytania Bogu odnośnie niedalekiej przyszłości Polski. Byłem zmartwiony tą całą sytuacją na świecie, 23.09, czy mam się stąd gdzieś wyprowadzić. Oto co otrzymałem w odpowiedzi 18 września:

  “Widzę Polskę, taką jaka była w historii….stawiającą opór wobec złych królestw historii……stawią opór królestwu Bestii….stawią opór niewoli….ostrzegą inne narody o Bestii i jej planach…

  Idź, ostrzeż Moich ludzi…..przełam się poprzez Moją Krew i twoje świadectwo.”

  Ostatnie zdanie jest akurat bezpośrednio do mnie, ale wy też możecie iść i ostrzec ludzi.

  Pozdrawiam 🙂

  1. No szczerze powiedziawszy wizja Polski jako stawiającej opór Bestii jest trochę dziwna w obliczu polskiego katolicyzmu ,czyli osób które “wierzą ‘na pokaz,a nie z głębi serca.

   1. To proroctwo jest prawdopodobne bo:
    – rzeczywiście w historii wiele razy stawialiśmy opór i choć nieraz nieźle się nam oberwało to nadal istniejemy
    – Polacy to taki naród, że mogą być skorzy do pomocy innym narodom (patrz po raz kolejny na historię) czyli ostrzeżenie innych o planach Bestii
    – proroctwo ma dotyczyć niedalekiej przyszłości a jak patrzymy na świat, te całe znamię, jeśli to są rzeczywiście te podskórne chipy, nie zostanie wprowadzone w życie za 100 czy nawet 50 lat tylko jakieś 10-20 lat czyli właśnie w niedalekiej przyszłości (tak swoją drogą, w następnym roku w Polsce zostaną wprowadzone nowe dowody osobiste z danymi biometrycznymi więc radzę wam wyrobić sobie nowe dowody – Piotr, jeśli nie pisałeś o tym to radzę to zrobić)
    – skoro poruszasz sprawę Katolików to spójrz sobie np. na “gdzie jest krzyż” bo to choć kuriozalne zjawisko to jednak pokazuje, że Katolicy mają opór jak co do czego przyjdzie
    – wielu Katolików nie bierze dosłownie nadstawiania drugiego policzka (zresztą nie dziwota bo to hiperbola) i uznają istnieje wojska więc jak inny naród nas zaatakuje to Katolicy staną do walki z bronią w ręku
    – spójrz sobie na Marsze Niepodległości, cała masa ludzi zjednoczona w jednej sprawie i widać w tym ducha oporu (nie chodzi mi tutaj o demona oporu bo taki chyba też jest, ale zajmuje się czymś innym)

    Oczywiście “prawdopodobne” nie oznacza, że od razu jest prawdziwe. Proroctwa tak jak inne sprawy duchowe się bada by sprawdzić jakie to duchy. Zresztą wiara i czyjaś obłuda tutaj nie ma raczej nic do rzeczy bo masz przecież ludzi nie odrodzonych z Bożego Ducha a którzy są przeciwnikami tych chipów jak i NWO.

 2. Bardzo dziękuję za informację…
  szkoda tego co się dzieje…ale oby ludzie się obudzili…

 3. Coś nt. gotówki w Polsce:
  (Gotówka kosztuje polską gospodarkę 18,5 mld zł rocznie. Kampania ma skłonić nas do e-płatności)

  https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/warto-bezgotowkowo-kampania-gotowka-pkb,29,0,2377501.html

   1. O do tego nowe dowody od 2018 z chipem, oraz niedaleko e-dowod. Pewnie agenda 21 poczestuje niedługo nas chipem pod skórę lub do mózgu.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: