Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kandydowanie Popka z list partii Korwin dowodem na antychrześcijańskość tej partii.

Popek przez krótki czas trzymał w napięciu osoby zainteresowane jego wejściem w politykę. Na dniach jednak udzielił wywiadu mma.pl, gdzie przyznał:

 

„– Na pewno kandyduje z partii Wolność (partia Korwin-Mikkego – red.), ale na kogo kandyduje to się dowiecie później – mówił Popek w rozmowie z portalem mma.pl. Tym samym sprostował wcześniejszą deklarację, jakoby miał startować w wyborach parlamentarnych w 2019 roku”

wmeritum.pl

 

Osoba prezentująca kulturę szatana będzie kandydowała z partii rzekomo chrześcijańskiej. Przypomnijmy jak wygląda ten świeżo upieczony konserwatysta:

 

Partia Korwin  nie ma pomysłu na zaistnienie, a szkoda, bo sam kiedyś proponowałem akcję wyjścia z UE. To nie jest sposób na przyciągnięcie elektoratu. No ale tak to jest jak Korwin się bawi w politykę. Korwin Mikke jest świetnym filozofem, myślicielem, ale politykiem jest fatalnym. Do piet nie dorasta jako polityk Kaczyńskiemu.

Myślę, że po takiej informacji wielu przestanie glosować, choć też luka się wypełni nowym elektoratem fanów mma i hip hopu. Problem w tym, że wtedy partia przekształci się w partię antychrześcijańską…..

 

Updated: 17 października 2017 — 09:37

25 komentarzy

Add a Comment
 1. Jak mozna mowic ze ta partia jest chrzescijanska skoro jeden drugiemu psuje szyki co wircej slynna akcja wiplera? Drogi autorze moze program taki byl ale czlonkowie to katolicy z nimi prawdopodobnie bedzie to samo co z narodowcani woec jak mozna mowic wgl ze ta partia jest chrzescijanska szczegolnie ze niby przeksztalci sie ona w antychrzescijanska przez jednego czlowieka? Wybacz ale nie kupuje tego

  1. prawdopodobnie nigdy na świecie nie było 100% partii chrześcijańskiej. Natomiast partie Korwina były najbliżej ideom NT.
   Teraz to już jest misz masz. Kukiz 15 BIS.

   1. Korwin to bardziej wizja ST. Znam go trochę byłem w partii. Budowałem Jego struktury w moim mieście. Udało mi się nawet z nim rozmawiać. To BYŁ mój „idol”. Zawiodłem się na nim. Uważam, że jest to człowiek do zbierania i upuszczania pary młodym, aby sobie pokrzyczeli, ale nie szli ściąć rządzących. Niby gada dobrze gospodarczo i to od 40 lat. A jednak jak ma szanse wejść gada jakieś dziwne rzeczy (dla nie wtajemniczonych) i nagle po Jego szansach.

    Podobno Ozjasz Goldberg i Mason. Tylko kto nim teraz nie jest ze świty?

    Jego tłumaczenie cudzołóstwa: „ja w swoim łóżku”

    Nie mam pojęcie kim On jest naprawdę. Czy On to robi dla władzy, czy dla pieniędzy, czy rzeczywiście interes kraju go interesuje.

 2. w naszym sejmie prawdopodobnie NIGDY nie będzie takiej partii gdyż ludzie ciągną za pieniądzem niż za dobrobytem ludzi przydałby sie raczej ktoś kto zniszczy graczy którzy posuwają pionkami lub tzw Mistrzów Gry ponieważ załóżmy że istnieje szachownica pionkami są politycy gdyż każdy z nich ma odegrać jakąś role i teraz najważniejsze jest to by sie przebić przez cały ten system PRL bo żyją jeszcze ludzie związani ze systemem komunistycznym do tych którzy sterują kukiełkami które z kolei sterują pionkami tj politykami tak przynajmniej ja interpretuje świat polityki

 3. jakie społeczeństwo takie partie .Mamy zdolnych ludzi w Polsce jeśli chodzi o prace,zaradność itd ale bardzo puste społeczeństwo jeśli chodzi o polityke ,ekonomie(zadłużają sie na potęge) itp dlatego nie będzie zmian w tym kraju jeśli będą nadal wybory tzw demokratyczne .

 4. Nie chcę, aby zabrzmiało to złośliwie, ale mam wrażenie, że tu na blogu co jakiś czas są wpisy, komentarze będące jakby wyrazem nainwego rozczarowania, że ktoś znany, polityk, partia, celebryta, piosenkarz, aktor, nie jest osobą wierzącą, szerzy nauki niebiblijne itp., a niby kreował się na osobę „Bożą”. Przecież to jest oczywiste, że „w świecie” nie ma miejsca dla osób „Bożych”, oczy mydlić mogą innym ludziom ze świata, lub letnim lub raczkującym w wierze. Na blogu wiele razy było napisane, że wierzący ludzie nie mają czego szukać w świecie, więc to chyba oczywiste, że nie ma i nie będzie nikogo wartościowego (pod względem wiary) w polityce. Ja uważam, że osoba wierząca nie ma co tam szukać, to jest naiwne, wiara, że coś tam u góry można zmienić. Jak dla mnie maksimum, na jakie osoba wierząca może się zdecydować, to coś typu rada osiedla, gdzie podejmuje się decyzje bardzo przyziemne, dotyczące danego miejsca, gdzie zrobić chodnik, jak dostosować parking itp.

  1. Zuzi, nie rozumiesz intencji tego wpisu. Miał on właśnie na celu ukazanie prawdziwego oblicza Korwin Mikke, aby inni wiedzieli, że partia ta traci w oczach wyborców.
   Mamy jednak mimo wszystko ograniczony wybór. Wiele inicjatyw społecznych zmniejszyło zapędy totalitarne.
   Mamy ruch antyszczepionkowy, dzięki któremu gro ludzi nie szczepienie dzieci. Rodzina z Białogardu została jednak ochroniona. Przykłady można mnożyć.
   Dopóki jest ten śmieszny system zwany demokracją, dotąd mamy możliwość wpływania na ten świat. Niestety nie mamy dużych tradycji w odpowiedzialności za naród jak w USA i stąd taki komentarz jak Twój.
   Notabene ten blog sam w sobie jest dowodem na wpływ na mentalność ludzi. To że jestem w mniejszości nie zwalnia mnie z walki. Apostołowie również byli w mniejszości

   1. Ale mylisz/myślicie, że np. kandydowanie do sejmu ma sens w Bożym wymiarze? Czy to nie jest za duże zagrożenie dla tej osoby? Oczywiście, że wiele aspektów jest dla mnie ważnych, może ja się mało znam, dajmy na to temat wolności szczepień, jej zwolennik dostanie się do sejmu i będą próbować zmieniać niekorzystne prawo, tylko że sejm, rząd, władza, to wiele innych aspektów, szczepienia to jakiś ułamek, a między tym wiele innych kwestii, gdzie trudno o postępowanie w zgodzie z sumieniem. Władza to duży ciężar, jeśli ktoś do tego podchodzi poważnie i uczciwie.

    1. nie wiem czy ma sens. Przy mojej obecnej wiedzy nie ma, choć byliby tacy jak np Kesja, którzy by się nie zgodzili. Już był pastor poseł Godson w PO. Było to jedną wielka porażką dla tego pastora. Po jego owocach w sejmie ja nie uznaje go jako pastora. Później poszedł do najbardziej nepotycznej partii jaka jest w Polsce czyli PSLu.
     Uważam jednak, że mamy obowiązekj bronić wartosci chrześcijańskiich. W USA pastorzy pikietowali przeciw homo dyktaturze. W Polsce gej został prezydentem miasta. Pytam ja się, gdzie byli pastorzy ze Słupska?

     1. No dobra, byłyby protesty przeciw gejowi prezydentowi, dajmy na to prezydentem zostaje kobieta, matka, żona, okazuje się, że zdradza męża, ma romanse, też trzeba protestować? Poza tym kto by protestował? Księża katoliccy, którzy modlą się do świętych? Za dużo dylematów, dlatego uważam, że w pewne sprawy nie ma się co mieszać, bo świata nie zmienimy.

      1. masz takiego ducha biernośći, gdyby tak wszyscy mysleli, to już dawno mielibysmy inwokacje szatana w wystapieniach polityków.
       Zeby zwyciezylo zło, wystarczy bierność ludzi dobrych.

       1. No ale co zrobiliśmy/robimy w tych kwestiach? Dajmy na to bunt przeciw świętom typu Halloween. Katolicy chętnie by to znieśli, takie święta, fajnie, ale w zamian za to modlitwy do/za zmarłych na cmentarzu. Staniemy ramię w ramię w buncie przeciw Halloween, a potem staniemy naprzeciw siebie, bo oni będą chcieli Święto Zmarłych. Pastorowie, którzy nie uznają kultu świętych, fajnie, stają potem podczas ekumenicznych spotkań, zebrać razem z tymi, którzy to celebrują. Albo obrońcy życia, organizacje Pro Life. Idea ogólnie niezła. Aborcja to nic dobrego. Znam jednak osoby z tego ruchu, oni np. uważają, że najlepiej by było ciążę pozamaciczną, np. jajowodową, zostawić, aż sama „usunie się”. Wtedy ręce lekarza będą „czyste” i sumienie kobiety. Tyle że taka ciąża NIGDY, na obecnym poziomie medycynie, nie rozwinie się, to jest 100% śmierć dla dziecka 🙁 a jednocześnie duże zagrożenie dla kobiety, bo owszem, ta ciąża może sama się „usunąć”, ale jest duże ryzyko, że nie będzie się to działo łagodnie, może pęknąć jajowód, powstać krwotok zagrażający życiu w imię „obrony wartości chrześcijańskich”. Te wartości często są rozumiane troszkę inaczej, przez walczących o nie.

     2. No to teraz został ci jeszcze pastor z Lublina :)))

      1. nie, pastor z Lublina nie ejst dla mnie pastorem gdyż bardziej jest politykiem niż mężem Bożym, a po drugie mam obowiązek glosować na najmniejsze zło. dla idei. Nawet z góry wiedząc, że przykladowa partia nie ma szans.

 5. Sprawa rodziny z Białogardu niestety chyba nadal w toku, czekają chyba na rozprawę. Mam nadzieję, że wszystko skończy się dobrze. Oczywiście, że wspaniałe jest to, że wiele osób za nimi się wstawiło, społeczników, działaczy. Nie oznacza to jednak, że to są „Boże” osoby. Mam wrażenie, że ludzie lubią mieć idoli, nie piję tu do nikogo konkretnego, po prostu człowiek lubi wierzyć, że ktoś, idol, działacz, jest idealny, jest wzorem, bez skazy. Łatwo wtedy o rozczarowania. Znam wielu działaczy, którzy mówią mądrze w pewnych sprawach, a w innych łapię się za głowę. Popieram daną ideę, a nie człowieka. Człowiek jest zawsze ułomny, nawet wierzący.

  1. nigdzie na świecie nie jest tak, że są tylko dobrze lub tylko źli ludzie w danej grupie.
   Jeśli m,owa o Bożych ludziach, to wielu ateistów jest wspaniaymi ludźmi, a zdrugiej strony wielu chrześcijan podłymi.
   Bóg wkomponował w ludzi sumienie.
   Jednak to co sie dzieje na świecie to walka prawdy z klamstwem. Dlatego jakaby to nie była partia, jeśli będzie kłamac lub działać wbrew Bogu, to ja będe to opisywał.
   Blogi takie jak ten kontrolują władzę, dlatego dąży się do ograniczenia wolniści w internecie.

 6. Co to się porobiło, Korwin chce przyciągnąć bezmózgą młodzież by głosowała na jego partię.

  1. Coś okropnego…
   Liroy, który był u Kukiza, to jeszcze czasem z sensem coś powie…a Popek? Przecież on nie umie nawet jednej składnej wypowiedzi złożyć, a jego „twórczość”? Taki z niego raper, jak ze mnie królowa angielska…a do takich jak Tau czy OSTR to mu daleko jak z Warszawy do Tokio, albo i dalej 😀

   1. Liroy jako poseł zaskoczył, poważnie się zachowuje, nie wydurnia się, walczył o leczniczą marihuanę.
    Popek taki nie będzie, jest całkowicie zepsutym człowiekiem i to od dziecka. Podobno nawet podstawówki nie ukończył.
    Tamci dwaj raperzy to wiadomo inny poziom.

 7. Tych, którzy krytykują Mameda za popieranie Islamu, Popek nazywa faszystami. Dla ludzi, którzy sami woleliby to sprawdzić, podaję nazwę filmu, został zamieszczony niecały miesiąc temu. YT: Moja prawda o KSW

  1. Opisuję nie osądzam

   „Myślę, że po takiej informacji wielu przestanie glosować, choć też luka się wypełni nowym elektoratem fanów mma i hip hopu. Problem w tym, że wtedy partia przekształci się w partię antychrześcijańską…”

   Admin znowu to samo. Już jakiś czas temu chciałem porozmawiać na temat hip hopu ale jakoś nie było mi dane.Może teraz Admin się zgodzi i postaram się porozmawiać z nim na ten temat. Już kilka razy pojawiały się „tu” nieprawdziwe info na temat hiphopu. Adminie możemy porowmawiać?

   1. nie wiem co pisałeś, ale hip hop podobnie jak punk czy metal nie wywodfzi się od Boga.
    Z tego co wiem wywodzi się z kryminalnych dzielnic USA.
    Prosze pisz, byle w Chrystusie

    1. Kiedyś czytałem o tym, że czarni ludzie w czasach niewolnictwa, którzy nie umieli grać na instrumentach muzycznych, ani śpiewać, rymowali opowiadając o swoim ciężkim losie, później robili to w biedniejszych dzielnicach, gdzie żyli, aż do lat 90, gdy został rozsławiony gangsta rap i właściwie początkowo też tematem była bieda oraz przemoc. Później przyłączyli się raperzy innego koloru skóry, jednak do dziś towarzyszy temu gatunkowi wulgarne słownictwo oraz żałosny przekaz, którym zachwycają się głównie nastolatkowie.

  1. no właśnie a deklaracja jest.
   Jak znam Korwina spodobał mu sie pomysł, tamten podpisał deklarację po czym jak pojawiły sie negatywne komentarze odcina się . Tak samo jak obiecywał Kukizowi pakt pokoju przed wyborami a zaatakował go w studiu wyborczym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: