Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Drwiny z Boga kanału G.F. Darwin.

Was ostrzec przed tym kanałem nie mogę, ale ludzi błądzących, którzy po omacku idą przez życie wierząc takim filmom i gorszym.

Od jakiegoś czasu pojawiła się moda na lifting osoby szatana. Tym jest serial “Lucyfer” oraz seria filmów Allegro.

Niektórzy pastorzy powiedzieliby “nie interesuj się spiskami”, ale ja czuje się zobowiązany ostrzegać ludzi. Nie o nasze zbawienie w tym chodzi  ale o jeszcze niezbawionych.

 

Przeklinający szatan zatroskany o zmarłego Hioba dzwoni do nieba, ale tam nie odpowiadają. Taka aluzja do braku odpowiedzi na modlitwy. Sprytne. Nikt nie jest odpowiedzialny za swoje życie i grzechy, tylko taki nieczuły na krzywdę Bóg nie odpowiada.

 

Musi za tym stać ciemna duchowość. Z Ducha Bożego taki film szkalujący Boga nigdy by nie powstał. Nie wiem kto fizycznie stoi za autorem tego filmu. Być może chce się przypodobać komuś wyżej i wkomponować w światowe trendy.

Kanał G.F. Darwin promuje satanizm. 60 tysięcy lików pokazuje jak wiele osób nie zna biblii, ale te same osoby będą obchodzić tzw święto Bożego Narodzenia….. Obłuda, zakłamanie i brak mądrości.

Oczywiście zrobiono z tego modę reklamując sklep z gadżetami i odzieżą prosatano.

Co ciekawe każdy z odcinków sponsorowany jest z darowizn. Przeciętny koszt jednego odcinka to ok 10 tysięcy złotych.

Paradoks. Szkoda że nie ma takiej determinacji wśród chrześcijan. Juz dawno powinniśmy mieć telewizje i radio w Polsce.

 

 

Generalnie szydera z Boga jest coraz bardziej modna. Ale walka trwa.

Dziękuję Anicie za info.

 

 

Updated: 10 października 2017 — 12:18

8 komentarzy

Add a Comment
 1. Kiedyś ich z zamiłowaniem oglądałam i to jeszcze na początku mojej drogi z Jezusem… Nie widziałam w tym nic obraźliwego, jednak z czasem zaczęłam odczuwać coraz większy niesmak i zrezygnowałam z tego typu rozrywki ;). Chłopaki w sumie talent mają i szkoda, że wykorzystują go w ten sposób… Ale w końcu satanizm teraz w modzie, no i jakoś się wybić trzeba…:/

  1. Też uważam, że mają talent… ich przeróbka utworu Michaela Jacksona (ta o orkach 😀 ) wyszła pod względem realizacji fajnie 🙂 [choć można przyczepić się do “Pan Bóg zawsze chciał orką być…” itd.]
   ale takie coś? łe…jak już, to lepiej wyszło im
   z tej serii Adam vs Ewa…

 2. Wielce szkodliwi dla autorytetu Pisma są ludzie którzy w prawdzie mają dobre chęci ewangelizatorskie, ale nie potrafią umiejętnie krzewić posłania Jezusa Chrystusa. Przez to poszukujący Boga ( w domyśle nie li tylko materialnego uwarunkowania życia ) dochodzą do wniosku, iż to nie ma sensu….

 3. Aha, i z tego co się orientuję, nawiązali współpracę z TVN…

 4. Nikt nie lubi twardej mowy stąd masy chrześcijan,a prawdziwych naśladowców niewielu.Dlatego tak to się wszystko przedstawia.

 5. A w czym wy macie problem że dzwonie do Rafała?
  Miałem z nim zakład że Hiob zmieni stronę a wy już wielką aferę robicie.
  Zorrowski widzimy się za parę lat to sobie pogadamy.

  1. masa przekleństw, cynizm w każdym odcinku. Komentarze nie moderowane pod filmikiem. Same bluzgi. itd

   Grozisz mi?

   ” większy jest Ten, który w was jest,
   od tego, który jest w świecie. ”

   Ja juz teraz w tym miesiącu mogę się z Tobą spotkać face to face….
   Jednak widzę , że masz resztki sumienia skor Cie to zabolało..

   Jeśli jesteś na prawdę odważny, to zróbcie odcinki o Islamie. Jestem na 100% pewien, że tego nie zrobicie. Nie zrobicie ponieważ bóg islamu by was zabił, ale Bóg Wszechmogący ze smutkiem patrzy na to, co robicie. boga islamu sie boisz, ale Jezusa nie, bo jest pełen miłości.

 6. “Nie wiem kto fizycznie stoi za autorem tego filmu.” Po pojawieniu się tego wpisu chciałem sobie przypomnieć pewien materiał i szukałem go na YT pod nazwą “Tajemnica nieprawości[…]”, lecz nie mogłem sobie przypomnieć kto wygłosił kazanie. Przed chwilą natknąłem się na nie przypadkiem: youtube.com/watch?v=LfIaZhQadd0 Może niektórym o czymś przypomni, innym rozjaśni i wzbudzi większą niechęć do świata, a nawet strach przed tym, by małymi krokami go nie poślubić. Za autorem tego filmu nie musi nikt fizycznie stać, chociaż nie można uznać, że na pewno tak nie jest. Podobnie jest z “gwiazdami”, bogami, takimi jak aktorzy, muzycy światowej sławy, politycy, nawet za jezuitami i papieżem może, aczkolwiek nie musi stać osoba przekazująca informacje, wydająca rozkazy stojąc twarzą w twarz. Wiedza o tym wzmaga czujność i wierzący będzie bardziej uważny decydując o harmonogramie dnia, tym czego słucha jadąc autem, czy sprzątając, etc.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: