Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Komitet Praw Człowieka ONZ chce narzucić powszechną legalizację aborcji i eutanazji

Oto prawdziwe oblicze ONZ:

 

Komitet Praw Człowieka ONZ obecnie zamierza zmienić definicję „prawa do życia” w międzynarodowym ustawodawstwie. Proces ten obejmuje narzucenie każdemu państwu legalizacji aborcji, wspomaganego samobójstwa i eutanazji w imię prawa do życia!

Lobby „kultury śmierci” ma odnieść decydujące zwycięstwo w największej dyskrecji. Ostateczny tekst zostanie przyjęty w najbliższych miesiącach. Nadal jest możliwe powstrzymanie tego manewru. Wesprzyj działania European Center for Law and Justice (ECLJ) – członka Europejskiej Federacji ONE OF US oraz podziel się tą informacją z innymi.”

 

http://citizengo.org/pl/90167-komitet-praw-czlowieka-onz-obecnie-zamierza-zmienic-definicje-prawa-do-zycia-w-miedzynarodowym

 

Masz doła, traumę, nie chce Ci się żyć? ONZ Ci pomoże poprzez eutanazję.

 

Tak, to jest kultura śmierci typowa dla Szatana i jego hordy upadłych aniołów. Oni wiedzą, że zginą i chcą by jak najwięcej osób wzięło w tym udział. Ta wiadomość powinna otworzyć oczy wielu niedowiarkom, uważającym, że tzw spiski to fantazje. ONZ jest organizacją antychrysta i każdy, kto wspiera polityków z ONZ powinien mieć świadomość iż bierze na siebie grzech poparcia kultu śmierci.

 

“Komitet składający się z 18 ekspertów jest odpowiedzialny za napisanie oficjalnej interpretacji ustaleń Międzynarodowego Paktu Praw Obywatelskich i Politycznych (1966 r.). Interpretacja ta, nazywana „komentarzem ogólnym”, ma poważną siłę oddziaływania na ustawodawców i krajowe jurysdykcje, a także moc „sądzenia” krajów członkowskich w odniesieniu do przestrzegania tego traktatu.

Ten „komentarz ogólny” jest oczywistą próbą nałożenia przymusu na te państwa, które do tej pory odmawiały przyjęcia zobowiązań w zakresie dostępu i prawa do aborcji. Co więcej, te nowe „zobowiązania” są sprzeczne z treścią Traktatu oraz intencją państw, które ją podpisały i przyjęły.”

 

Jeśli tak, to już niebawem zmuszą i Polskę, bo który polityk zdecyduje się na wyjście z ONZ? Nasi politycy to w większości konformiści i tchórze.

Bóg chce żebyś żył.

 

” Ja jestem bramą. Jeżeli ktoś wejdzie przeze Mnie, będzie zbawiony – wejdzie i wyjdzie, i znajdzie paszę. 10 Złodziej przychodzi tylko po to, aby kraść, zabijać i niszczyć. Ja przyszedłem po to, aby [owce] miały życie i miały je w obfitości. ” Jana 10

 

ONZ stoi po przeciwnej stronie do Boga i prawdopodobnie to ta organizacja stworzy ogólnoświatowy system antychrysta.

 

 

 

Updated: 6 października 2017 — 08:33

8 komentarzy

Add a Comment
 1. To prawda ONZ pracuje dla Antychrysta

 2. Dawno było o tym wiadomo,ta informacja jest tego dopełnieniem.

 3. Kiedyś popierałam prawo do eutanazji, bo było mi zwyczajnie żal ludzi cierpiących i nieuleczalnie chorych. Bóg jest Dawcą życia, tylko On je może dać i tylko On może je odebrać. ŻADEN człowiek nie ma prawa do zabijania siebie i innych. Eutanazja jest antyludzkim wyborem. W Starym Testamencie Pan Bóg dał przykazanie: Nie będziesz zabijał (Wj 20,13), a Jezus je doprecyzował mówiąc: “Słyszeliście, że powiedziano przodkom: Nie zabijaj!; a kto by się dopuścił zabójstwa, podlega sądowi. A Ja wam powiadam: Każdy, kto się gniewa na swego brata, podlega sądowi” (Mt 5, 21-22). 

  1. Martula, bardzo dobry komentarz 🙂
   Nie jestem jakąś zwolenniczką eutanazji itp., ale mimo wszystko jest mi szkoda tych osób cierpiących i nieuleczalnie chorych 🙁 , niemniej jednak życzę im i ich rodzinom jak najlepiej…i oby znalazły lepszą opcję niż eutanazja 🙂

 4. Panie w jakich czasach nam przyszło żyć? ale te pytanie można było stawiać w różnych czasach, tylko opresje były inne … chodź dziś pętla się zaciska, i jak w piosence: A mury rosną, rosną, rosną… I dosięgają prawie chmur…
  A mury rosną… Niewidzialnie… Otacza wszystko szklany mur…

 5. co do eutanazji powiem tak .A co powiecie gdy człowiek już zeżarty przez chorobe niemal całkowicie i tylko sztuczne podtrzymywanie trzyma go przy zyciu? odpowiem wam .Według Praw Bożych już by taki człowiek był u Pana lub czekał na zmartwychwstanie a tak wegetuje sztucznie podtrzymywany .Dlatego są sprawy ,są rzeczy które należy rozpatrywać indywidualnie.

  1. 12 W trzydziestym dziewiątym roku swego panowania rozchorował się Asa na nogi i cierpiał bardzo, jednakże nawet w swej chorobie szukał nie Pana, lecz lekarzy. 13 Spoczął następnie Asa ze swymi przodkami, i zmarł w czterdziestym pierwszym roku swego panowania.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: